Prawie jak blog! (UP 20-01-2017!!!) - White Lion - KD:M

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Re: Prawie jak blog! (UP 29-01-2011) - Ultramarines Chaplain

Post autor: Piotras »

mega plus - naramienniki, strasznie mi się podobają :)
Na minus podstawka, taka strasznie uboga...

Ogólnie model fajnie pomalowany :)

Awatar użytkownika
Rothand
Chuck Norris
Posty: 640
Lokalizacja: Poznań, Plewiska
Kontakt:

Post autor: Rothand »

Bardzo fajny czapelan :) - nic dodac nic ujac

Piotras zastanawiam sie co Ty robisz na swoich podstawkach ... i co jestes w stanie zrobic na tak malym formacie?
Robia figurki nie do gabloty a do gry - nawet jest niewskazane "przebajerowanie"

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Rothand pisze:Piotras zastanawiam sie co Ty robisz na swoich podstawkach ... i co jestes w stanie zrobic na tak malym formacie?
Robia figurki nie do gabloty a do gry - nawet jest niewskazane "przebajerowanie"
Hehe u mnie to różnie, od pobojowisk po wodospady ;) Imho normalne, w sensie cory itd. unity to jasne, moje też mają "biedne" podstawki. Ale pod herosów to warto sie postarać, żeby się wyróżniali :)
I to tylko moje zdanie, nikomu przecież nic nie narzucam.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Model ładnie pomalowany ale mam jedno zastrzeżenie. Naramiennik powinien być biały a na nim powinien widnieć czarny krzyż! Bo wszyscy wiemy, że tak naprawde jest tylko jeden słuszny zakon!

P.S. Pewnie zaraz ktoś zacytuje "powinien widnieć krzyż" i dopisze GDZIE JEST KRZYŻ?! :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Grabz
Kretozord
Posty: 1540
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Grabz »

Trochę na tego marynata kazałeś czekać :wink: , porządna robota :D i przyczepić się niema do czego.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Dzięki chłopaki! Podstawka miała być minimalistyczna, bo miała prezentować pustynny krajobraz, rumowiska. Długo się malowała, ale domalowała, bo ja niestety mam całą masę zaczętych i nieskończonych projektów:P żałuje, że nie mam pary by wszystko ucisnąć do końca, no ale może kiedyś?

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Hej! Wszystkich witam po długiej nieobecności!
To zupełnie nie tak, że nic nie maziam, nie nie nie! Zwyczajnie maziam teraz ludki do Neuroshima:Tactics.
Kiedy będę miał taką możliwość bardzo chętnie podzielę się fotami :)
Porucznik
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Medyczka
Obrazek
Obrazek
Obrazek

W zanadrzu czeka jeszcze parę prac które liczę szybko ujrzą światło dzienne!
Pozdrawiam wszystkich i zapraszam do komentowania!

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Oooo komentarz, a nie to tylko refleks na ekranie :(

Doman-
Wodzirej
Posty: 775
Lokalizacja: K-ce

Post autor: Doman- »

Mi się Doktor Quinn podoba, dynamiczna poza 8)
dobre malowanie i doskonała podstawka :wink:
Na poruczniku fajnie skóra wyszła :wink:

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

hehe porucznik fajoski, wygląda świetnie, ma taką władczą pozę "do roboty gnojki" :D

A pani doktor wygląda jakby zaraz się miała przewrócić albo unikała kul... ;) Cokolwiek to i tak nieźle :D
kurde, jedyne co w tych fixach mi totalnie nie pasuje to broń... Jest nijaka.

Ale malowanie dobree :) Chcemy więcej ;)

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Może zademonstruje skalę, bo niektórzy będą może i tym zainteresowani;)
Obrazek
Porównanie z Bilbem
Obrazek
Porównanie z kilkoma dostępnymi na rynku typami figurasów, obok Bilba Hegemończyk z poprzedniej strony.

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Posterunek zacny jak to już zaznaczyłem na oficjalnej stronce. Mam jedną prośbę mógłbyś wrzucić porównanie skali do zwykłego SM-a,orka z wfb,beastmena,dwarfa(jedno z powyższych). Właśnie robię makiety do NST i na razie zacząłem od zrujnowanego magazynu ,więc drzwi mogą być większe ,ale zaczynam robić budynki mieszkalne i lepiej ,żeby drzwi nie były za duże.
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Myhym nie ma problemu, ten z foty (SM) jest zwykły innego zresztą nie mam;) mam orka i pestigora i jakiś kraś się znajdzie tyle, że ze starszych edycji. Gdybym czegoś nie miał na miejscu to dorzucę coś innego;) Jutro wrzucę fote.

Awatar użytkownika
sebom
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: sebom »

Tak jak myślałem - Portal niby robi to dla początkujących i nie mających styczności z grami figurkowymi ale pomalować takie maleństwa to rzecz przejebana i początkujący na pewno sobie nie poradzi - skala jaką nam zaprezentowałeś dobitnie tego dowodzi. Oby ten drobny element nie stanął im na przeszkodzie. Ja mam wielką nadzieję, że skala figurek się zwiększy do czegoś bardziej przystępnego. Planowałem dostać się do Grupy kolor (jeśli coś takiego w ogóle powstało) ale strasznie mi nie szło malowanie i się poddałem. Ludzie na oficjalnej stronie czepiali się malowania i modeli nie wiedząc chyba jaka to skala i jak niewielkie to są figurki.

Anyway, Adrian dobra robota - szczególnie podstawki.

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Zasadniczo modele są skalą zbliżone do modeli z LOTRA, część ma jedynie nieco mniejszy detal. Powiem C jednaki, że Posterunek ma już nieco większe detale, ale ciągle jest w tej samej skali, zatem jest juz ok. Na malowanie trzeba się zwyczajnie przestawić, sam miałem z początku problem. Wpadłem do hobbystycznego i zakrzykłem 3 najmniejsze pędzle jakie macie! Od teraz jest już ok.
W planach są tutki dla początkujących więc może komuś pomogę;P osobiście wierze, że będzie ok.

Awatar użytkownika
MARDUK
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184
Lokalizacja: Cz-Wa

Post autor: MARDUK »

Kurcze jakie pokurcze z tych figurek do Neuroshimy (notabene nie wiedziałem, że zrobili do niego bitewniaka), ąż dziw mnie bierze, że wycisłeś z nich aż tyle. Według mnie powinni skalą pasować do 40k. Co do prac to są bardzo dobre szczególnie że to istne drobiny a nie figurki.

Awatar użytkownika
Eriks281
Chuck Norris
Posty: 538

Post autor: Eriks281 »

Nie tyle zrobili, co robią bitewniaka. ;]
- Klnę się na Sigmara - nigdy nie weźmiecie mnie żywcem, upadli słudzy ciemności!

- Nigdy nie zamierzaliśmy. Zastrzelcie go.

Takaris Fellblade, kapitan Czarnej Arki "Udręka"

Awatar użytkownika
sebom
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: sebom »

Patrząc na porównanie Bilbo / Ganger myślę, że hobbit spuściłby niezły wpierdol Hegemończykowi ;-)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Hmmm, a poza tym, sory ale offtopujące pytanko. Kiedy można się spodziewać kolejnych fixów? :D

Awatar użytkownika
Bizon
Chuck Norris
Posty: 616
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Post autor: Bizon »

Cóż ja bym chętnie pokazał;) bo miałbym co nie co, ale tutaj premierami zarządzają Panowie z Portalu, podpytam czy mogę dać lepsze foty tego pana z oficjalnego banera ;D

ODPOWIEDZ