RUM-ors 8 ed Brodacze.

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Re: RUM-ors 8 ed Brodacze.

Post autor: Kefas »

z BOLSa - fake?

http://oi60.tinypic.com/zxtm6w.jpg

Wrzuć mniejsze foto.
Rakso

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Niedziel pisze:Lordowie imho niepotrzebni.
Wszystko na to wskazuje.

No i fajnie że będzie to inna armia. Wkońcu przestaniecie okupować narożniki :)

Kefas - w podręczniku nie ma zasad, zdjęć do niczego poza tym co już wyciekło/zapowiedziano wcześniej.
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Artur
Chuck Norris
Posty: 541
Lokalizacja: Koszalin, Klub Zad Trolla

Post autor: Artur »

very big guns odnosi się pewnie od irondrakeów i to jest zapowiedz 3 fali
Obrazek

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

chyba już można skomleć do ar o 500 pkt na unit, albo zacząć przycinanie trejów do zgrabnych 20tek.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

nie płakał bym za bardzo... zobaczymy w sobotę na turnieju co to będzie... ja myślę że żyrki będą przycięte do 0-3
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Przycięcie tego booka byłoby niehumanitarne :(
Żeby kowale chociaż lepiej walili w walce wręcz...

Awatar użytkownika
Grichalk
Masakrator
Posty: 2182
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: Grichalk »

Też już mam pomysł na złożenie armii. Co z tego wyjdzie, to sie okaże, jak będę miał podręcznik w łapkach i doczytam szczegóły.

Ale stubborn na sztandarze za siedem dziesiątek murzynów, albo vanguard za tyleż samo (i nie są to Master Runy) daje mi nadzieję :)

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

stubborn jest masterem

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

słyszałem że kowale dostaną mega opcje złożenia, dzięki czemu widzą 360 stopni i są nadal mega mobilne i robi się ich więcej, np z 2 wyjdą 3 itp.
modele wyjdą jak się zrobi ciepło czyli gdzieś w 4 rzucie figsów do dwarfów. wygląda to tak:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... rebugs.jpg

Wrzuć mniejsze foto.
Rakso
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Smh
Masakrator
Posty: 2204
Lokalizacja: Danzig / Breslau

Post autor: Smh »

Kefas - to się tyczy nowości do 40k.... "mini" tytany wychodzą do SM.
Moje morskie krasie z Barak Varr teraz także na blogu www.BarakVarr.pl

- Wiosłujesz [...] jakbyś w życiu nic innego nie robił. Myślałem, że krasnoludy nie umieją ani żeglować, ani pływać...
- Ulegasz stereotypom.

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

Wydaje mi się, że jednak można zrobić niezabijalnego Tarczownika ALBO Tarczownika mordercę... ;)

Awatar użytkownika
c4h10
Masakrator
Posty: 2437

Post autor: c4h10 »

Durin pisze:Mi się wydaje, że kowadło to must have, kostki magii się nie marnują więc chyba warto
Ha! Do tego generuje power dice i dispell dice w kazdej turze magii. Szkoda ze w fazie magii czary moze rzucac wylacznie aktywny gracz.
\/\

Bocian
Chuck Norris
Posty: 409

Post autor: Bocian »

troubled_joe, raz jeszcze, kapitalny krasnoludzki humor:

"Hell yeah Slayers with a 6+ armour save [jeśli się rzuci na nich runę z kowadła]. Looks like Vetock is the new Ward. I take back everything I said about the army book, let's get Slayin'! You thought your goblins were gonna kill 6 Slayers when you rolled those six wounds? Well looks like you forgot about my 300+ point Buff Machine of Awesomeness. Now you're only gonna kill five. On average. Don't forget my Runelord there is packing at least, and at most one scroll. Good luck getting two spells through (this turn), now you're only getting one through. Unless you roll two sixes. Better watch out for my Longbeards too, they got a 4+ save with their shields. You're gosh darn right they're as good as Black Orcs. Yeah, Black Orcs, what used to be the best unit in the game, just got sucka-punched by my heavy-armour wearin', sheild-totin', hella-point-costin' Longbeards.
Their armour is as thick and sturdy as the cloaks that Dark Elf pirates wear, so you'd best beware. And my Ironbreakers? How you think they got that name huh? You guessed it, their armour is so tough it's equivalent to a slightly-better-armoured Elf wearing a cloak. "

No kurde, lol :D

Awatar użytkownika
Morog
Falubaz
Posty: 1318
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Morog »

c4h10 pisze:
Durin pisze:Mi się wydaje, że kowadło to must have, kostki magii się nie marnują więc chyba warto
Ha! Do tego generuje power dice i dispell dice w kazdej turze magii. Szkoda ze w fazie magii czary moze rzucac wylacznie aktywny gracz.
może w nowej edycji coś się zmieni
https://www.youtube.com/watch?v=m3pqEA5AXTE#t=33

posłuchaj tego islamofilu.....
http://www.youtube.com/watch?v=CMEwoGGL6dg

"nie dyskutuj z głupcem, sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Their armour is as thick and sturdy as the cloaks that Dark Elf pirates wear, so you'd best beware. And my Ironbreakers? How you think they got that name huh? You guessed it, their armour is so tough it's equivalent to a slightly-better-armoured Elf wearing a cloak. "
To już zahacza o inną problematykę - o problematykę nieprawdopodobnego wygięcia Dark Elfickich scaly-skinów z jakichś śmiesznych płaszczyków za śmieszne punkty.

Awatar użytkownika
Niedziel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 182

Post autor: Niedziel »

Fluffy pisze:stubborn jest masterem
nie, zwykłasem.

Butan a pomyśl nad taką kombinacją;

Kowadło, plus run impactów i run automatycznego zdawania trudnego terenu! Pełne rozjeżdżanie!;)
Prawdziwy Legionista nie ma kaca...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ej - a my się z tego runu wyśmiewaliśmy... właśnie wymyśliłeś po co on jest!.. :mrgreen: :mrgreen:
Fakt jest taki że widać że wiele zapisów jest przygotowane pod zmiane edycji - których na razie nie rozumiemy :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Scisca
Wałkarz
Posty: 98

Post autor: Scisca »

PiotrB pisze:Fakt jest taki że widać że wiele zapisów jest przygotowane pod zmiane edycji - których na razie nie rozumiemy :)
Uwierzę jak zobaczę. Moje wieloletnie doświadczenie z GW mówi niezbicie, że wiara w to, że book jest "przygotowany na następną edycję" to szczyt naiwności. Osobiście jestem pesymistą-realistą i nie wierzę, by nagle nowy RB sprawił, że nasza armia zacznie sprawniej działać i to co dziś wygląda na nieprzemyślaną bzdurę nagle nabierze sensu. GW to nadal GW.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Sztandar ze subbornem za "siedem dziesiątek murzynów" oznacza chyba Groth eye? :mrgreen:
Zwykły stubborn za trzy dziesiątki murzynów rzeczywisćie jest niemaster.
Próbuję skłądac rozpe, marnie jest. circa 70 modeli piechoty, 5 maszyn, dwóch runemisiów, bsb, slayer lord for fun. Brakuje punktów na orunowanie arty. Słowem drogo, malo i średnioskutecznie.

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Po prostu w 9 edycji będzie opcja spychania takiego Działa ze Wzgórza prosto na wrogów, w celu zadania Impactów, a owa runa ma cię uchronić przed K6 Woundami, gdy oblejesz Dangerousa. Ewentualnie sam Rune Lord lub Dwarf Lord się stoczy, jeśli to tylko dla Postaci :lol2:
Ostatnio zmieniony 13 lut 2014, o 23:51 przez Azurix, łącznie zmieniany 1 raz.
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

ODPOWIEDZ