CZAS APOKALIPSY, 10/01/2009, WARSZAWA

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Bartosz Sokołowski
..... żenada , po pierwsze Bartosz Sokołow. Po drugie zjawiłem na na turnieju , po prostu się spóźniłem przez wypadek na wiadukcie przy Blue City , pojawiłem się na turnieju z kasą i chciałem grać. Bless mnie poinformował , że będę grał jak ktoś się zjawi , ja byłem o 10:11 mniej więcej , a czekałem do 13:15 , nikt się nie zjawił. Bless poinformował mnie , że raczej już dzisiaj nie zagram więc poszedłem. Popieprzyło Ci się coś , bo nawet przyglądywałem się jak grasz.... swoją drogą fajna koszulka. Dlatego proszę o skreślenie mnie z tej haniebnej listy


BTW. TO GRICHALK PRZY MNIE ZAPROPONOWAŁ TEN POMYSŁ Z GRACZAMI REZERWOWYMI A JA POWIEDZIAŁEM , ŻE JEST TO BARDZO DOBRY POMYSŁ.....
Obrazek

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Spoko, ja Cie pamiętam byłeś na turnieju, Bless na pewno też pamięta całą sytuację, więc nie ma problemu żeby Barbara Cię z listy wykreślił.
Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Dokladnie. I nic mi sie nie popierzylo - ja po prostu nie mam pojecia, jak Ty wygladasz w rzeczywistosci.

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

ZiMny pisze:
Bartosz Sokołowski
..... żenada , po pierwsze Bartosz Sokołow. Po drugie zjawiłem na na turnieju
Juz, spokojnie - Kacper porownywal liste grajacych z lista zglaszajacych sie. Nie mogl wiedziec, ze sie spozniles. Ale teraz potwierdzam - kolega sie spoznil, ale przybyl. Mozna go zdjac z listy "przyszlych rezerwowych".
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Sorki Barbara , Bless po prostu lekkiego bulwersu dostałem za przekręcenie nazwiska + pomylenia faktów + ogólnie całej sytuacji. Straszna szkoda , że Ci ludzie nawalili i jestem za tym by te osoby były wpisywane na listę rezerwową , ale naprawdę zależało mi na tym turnieju i oby nikt z was nie doświadczył takiej sytuacji , że gdzieś się spieszycie , a przez debila który gna na wiadukcie 150 km/h wasz plan idzie się gwizdać. Do zobaczenia na Ordinówce w takim razie.

Pozdrawiam
Obrazek

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Strona Dobra

1. Piotr Dębkowski
2. Rafał Chmura
3. Jasiu Leszczyński
4. Michał Kucharski
5. Maciek Świątkiewicz
6. Tomek Łepkowski
7. Janek Jaworski
8. Marcin Sommer
9. Paweł Krauze
10. Artur Dreslerski
11. Kamil Kostecki
12. Jakub Matyjek
13. Marcin Zakrzewski
14. Marek Golan
15. Ronald Opałka
16. Piotr Nowak
17. Paweł Paszek
18. Bartek Lewandowski
19. Patryk Niedbalski
20. Antoni Kowalski
21. Andrzej Sadowski
22. Michał Wieczorek
23. Karol Wyszkowski

I nie Łepkowski tylko Łebkowski...Taki maly chochlik. :wink: No i dzieki chlopaki za fajny turniej. Bylo spoko, bezstresowo, mile bitwy. Jak bede mial chwilke to moze napisze cos wiecej.
A no i w przyszlosci napewno bede sie u was pojawial wraz z ekipa z Bialegostoku. Pozdro!

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

swieta_barbara pisze:Zeby nie bylo zaskoczenia w przyszlosci, tutaj lista tych osob:
(...)
- Tomek Lepkowski
(...)
Był na turnieju, nawet dzien pozniej mi narzekal na rzuty :P. Tomek "Thorek" Łebkowski, Dwarfs, ID: 2750.

Także poprawcie to.

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Przepraszam ponownie, jakos nie moglem tego powylawiac.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Spoko, to tylko Karoleena Wyszkowski ma od nas u was przejeb... ;) Choc moze w przyszlosci dacie sie przekupic jakims piwem ;) jesli zajdzie taka potrzeba.

Awatar użytkownika
Kuros
Falubaz
Posty: 1471
Lokalizacja: białobrzegi/grójec/radom

Post autor: Kuros »

to moze ja bede u was zawsze przed listą bo bylem na turnieju choc byłem na rezerwie i do wa-wy mam ok 70km to jak:D

Chmuruś
Chuck Norris
Posty: 464

Post autor: Chmuruś »

Chciałbym zgłosić błąd w wynikach zgłoszonych do ligi - miejsce 17 u dobrych zajął Rafał Chmura, a 18 Kuba Matyjek. Na stronie ligowej jest odwrotnie.
Pozdrawiam.

ODPOWIEDZ