MMA, KSW, UFC i inne dziwne skróty

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Re: MMA, KSW, UFC i inne dziwne skróty

Post autor: wru »

Pudzian zrobił progres to widać, ale jeśli się uderza nadgarstkiem a nie pięścią to wielkim zawodnikiem się nie zostanie. Dogrywka powinna być.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

tę dogrywkę chyba miał Pudzian dostac tylko dla tego, że walka była w Polsce. thompson zdominował go w 1. rundzie, więc rowną dominacją musiałby sie mariusz wykazać w 2. Owszem obił go tam, ale nie az tak w moim odczuciu
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Powinien to przegrac ,max co mogli mu dac to naciagana dogrywke ,a tak to po prostu smiech na sali .Najlepsze bylo jak Thompson zaczal sie "rzucac" od razu reklama :lol2: Za to brat Pudziana :lol2: mistrz tandety i kiczu :lol2: Jak to lecialo ... stawaj na ring zaraz cie zniszcze ? hahaha koles mnie oslabia .
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Imię : Brat Pudziana. Zawód : Brat Pudziana. Wykształcenie : Brat Pudziana. Hobby : Brat Pudziana. Itd :mrgreen:
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Macie świeżego newsa
http://www.eurosport.pl/sporty-walki/ks ... tory.shtml

Okazało się, że 1 z sędziów się pomylił i dał niesłusznie punkty dla pudziana. W konsekwencji walka została uznana za nieodbytą.

Pewno będą niedługo o tym trąbić w TV ale myślę, że jestem pierwszy, który zna ten news :mrgreen:

A co do samej walki to myśle że powinna być dogrywka bo to, że thompson na nim "leżał" przez większość czasu nie musi od razu oznaczać, że on wygrał. Pudzian go bardziaj zlał w stójce jak dla mnie

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

moim zdaniem remis jest sprawiedliwy. przewaga angola w pierwszej byla wieksza od przewagi Mariusza w drugiej, ale podobnie jak w boksie tu sie nie punktuje kazdego pojedynczego ciosu/rzutu. ot, 9-10 w pierwszej, 10-9 w drugiej i mamy remis.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Drwal pisze:Macie świeżego newsa
http://www.eurosport.pl/sporty-walki/ks ... tory.shtml

Okazało się, że 1 z sędziów się pomylił i dał niesłusznie punkty dla pudziana. W konsekwencji walka została uznana za nieodbytą.

Pewno będą niedługo o tym trąbić w TV ale myślę, że jestem pierwszy, który zna ten news :mrgreen:

A co do samej walki to myśle że powinna być dogrywka bo to, że thompson na nim "leżał" przez większość czasu nie musi od razu oznaczać, że on wygrał. Pudzian go bardziaj zlał w stójce jak dla mnie
W stójce rzeczywiście Pudzian był znacznie lepszy, ale w parterze często brakowało mu pomysłów na wykończenia akcji no i nadal ciągną się za nim pewne niedociągnięcia techniczne. Ważne, że się uczy i jest znacznie lepszy niż walkę wcześniej i robi to z głową, sprawnie rozdzielając swoje siły. Pomimo tego wszystkiego, tego że Pudzian miejscami dość solidnie okładał przeciwnika w stójce to walkę tą moim zdaniem minimalnie wygrał Thompson.

Decyzja KSW jest jak dla mnie słuszna, choć takie sędziowskie "pomyłki" są niedopuszczalne i smród pozostanie.

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

No tak fajnie być takim sędzią. Bierze się parę tysi i jeszcze się człowiek myli. To całe KSW to jedna wielka parodia. Thompson miał rację.
Come crawling faster, obey your Master...

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Jak dla mnie to nie blad sedziego :wink: Po prostu zobaczyli ,ze taki raban sie zrobil i chcieli jakos z tego wybrnac ... Smrod i tak zostanie :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ale gnój.
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Ta walka była ustawiona, pewnie przekupiono sędziego, żeby Pudzian wygrał, bo Pudzian nakręca KSW i musi czasem wygrywać żeby były fundusze, poza tym to dla niego oraz dla Khalidova nieobeznana tłuszcza przychodzi oglądać te walki, czyli dostarczać funduszy.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Obrazek
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Oglądam sobie właśnie różne ciekawe walki MMA, i jedna (mimo iż widziałem ją już jakiś czas temu) rozśmieszyła mnie niemal do łez.

Thomson vs Aleksandr Emalienenko
http://www.youtube.com/watch?v=xta1OwA7 ... re=related

Thomson jak zwykle nabuzowany, stara się wyglądać na agresywne zwierze, szczerzy kły, patrzy z byka, Rusek za to spokojny, jakby go z łózka ktoś właśnie obudził, jego brat też w 100% wyluzowany. Kolos leci, kilka sekund walki i już spiker mówi "Sasza wsio, chwacit" :D
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Kołata
Prawie jak Ziemko
Posty: 9570
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kołata »

Stara walka, ale śmieszna do dziś :D

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Jak byś się przyjrzał to cała gala wyglądała na ustawke :roll:
ID: 2477

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Czemu?
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Chyba chciał powiedzieć, że była ustawiona, bo Polacy wszystko wygrali :-k .
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Po ostatniej gali KSW u mnie w pracy była dyskusja nt. walki pudziana. Po kilku "fachowych" wypowiedziach w koncu jeden kumpel do drugiego mówi "Ty, ale po co oni się tak tarzają po tej glebie zamiast sobie ryje obić? Bo ja tego zupełnie nie rozumiem..." Nasunęła mi się pewna refleksja: wiem, że na pewno nie wszyscy tutaj wypowiadający się trenowali jakieś parterowe sztuki walki (jeśli nie wiekszość?). Stąd moje pytanie do osób co nigdy się nie kulały w parterze:
- jak się odnajdujecie oglądając MMA?

Nie chcę nikogo obrazić, po prostu się zastanawiam, bo ja bym z tego chyba nic nie rozumiał (jak moi koledzy w pracy) a sam najpierw spędziłem setki treningów na macie a dopiero potem zainteresowałem się MMA i nigdy nie oglądałem tego jako już "świeżak".
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Gangrel
Mudżahedin
Posty: 250
Lokalizacja: Dziki Wschód

Post autor: Gangrel »

Ja zacząłem interesować się mma odkąd w Pride zaczął startować Paweł Nastula czyli 2005 i trwa to do dziś mimo iż nie trenowałem nigdy sztuk walki (może poza krótkim epizodem z Taekwoddo). Chyba rzeczywiście na początku "tarzanie" na ziemi za bardzo mi się nie podobało. Dopiero po jakimś czasie gust mi się wyrobił i zacząłem doceniać walkę w parterze (polecam obejrzeć walki Shinya Aoki'ego).

Co do ostatniej gali KSW to werdykt w walce Pudziana to nie jedyny wałek jaki zaserwowali nam sędziowie. Antoni Chmielewski też niesłusznie dostał dogrywkę i w efekcie końcowym wygrał przegraną walkę.

I na koniec klasyk Pride http://www.youtube.com/watch?v=6PdYMitjmh0 polecam
"Od dwóch dobrych generałów wolę jednego, który ma szczęście", Napoleon
"Mieć rację nie sprawia żadnej przyjemności, jeśli nie można wykazać innym, że się mylą..."

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Ja trenuje boks tajski i niedługo mam zamiar się na formułe MMA zapisać :)
Co do parterów... Chyba z Polskich jedyny jaki szanuję to Mameda, ale... On się marnuje w KSW, na prawdę.

Jak chcecie się pośmiać:

http://www.youtube.com/watch?v=GdVZV1h3Gd8

ODPOWIEDZ