Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Jesli to wszystko rzeczywiście sie sprawdzi to czeka nas naprawde mocna armia :D

No jasne! W koncu musimy miec czym rozwalac te pedalskie ASF elfiki.

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5109
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

Barb dzieki za info, dobry post posród reszty tego biadolenia :) (sorry chopy :P )

naprawde ciekawie to wyglada. potwierdza sie jednak to co ktos na gorze napisal - to nie sa kosmetyczne zmiany tylko very big change. zmiana stylu gry, trzeba poczynic pewnie spore zakupy.

jezeli jakos nie przytna BK to mamy (jezeli nie mielismy juz) najlepsza konnice w tej pieprzonej grze.

kurwa a ja juz sie balem ze jak zabiora ghoula skirmish to zadnej takiej jednostki nie bedzie!

Awatar użytkownika
miki
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Sanok-bitewniakowe odludzie:(

Post autor: miki »

Ciekawe zmiany..i nie kosmetyczne.Z tym eterycznym ruchem rzeczywiście BK będą the best kawalerią.Czekam ,aż GW powie więcej szczegułów na temat tego wilczopodobnego czegoś z ruchem 9...kuzyni Dire'ów ? Trochę niepodoba mi się odjęcie skirmishu ghoulom..acz ten skirmish wraithów i banshe ,może trochę to zrekompensuje..tak czy siak czekam na nowe informacje !

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Hmm, wlasnie sobie pomyslalem ze taka jednostka wraithow z banshee bylaby znakomita. Bo wyobrazcie sobie dzisiejsza banshee, ale teraz bedzie miala dodatkowych wraithow ktorzy beda sluzyc za tarcze od tych wszystkich missli i innych magicznych pociskow. Lezie takie cos po lasach, wykurza stamtad skutecznie wszelkich innych skirmiszerow, wlazi w srodek armii wroga i krzyczy po wszystkich jednostkach w zasiegu. Dodatkowo moze wraithy beda wzbudzac terror (?).

A co do najlepszej kawalerii w grze to chyba chodzilo koledze o Knight of the bLood Keep a nie naszych starych ale jarych BK. Swoja droga to ciekawe czy jesli beda mieli eteryczny ruch, to czy nadal 14 cali :P

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

No cóż, skoro HE mają pono zawsze atakowac, to musimy miec coś, co rozwali je nawet po ich ataku :D

Awatar użytkownika
Gasior
Postownik Niepospolity
Posty: 5109
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Gasior »

karlee pisze:Hmm, wlasnie sobie pomyslalem ze taka jednostka wraithow z banshee bylaby znakomita. Bo wyobrazcie sobie dzisiejsza banshee, ale teraz bedzie miala dodatkowych wraithow ktorzy beda sluzyc za tarcze od tych wszystkich missli i innych magicznych pociskow. Lezie takie cos po lasach, wykurza stamtad skutecznie wszelkich innych skirmiszerow, wlazi w srodek armii wroga i krzyczy po wszystkich jednostkach w zasiegu. Dodatkowo moze wraithy beda wzbudzac terror (?).

A co do najlepszej kawalerii w grze to chyba chodzilo koledze o Knight of the bLood Keep a nie naszych starych ale jarych BK. Swoja droga to ciekawe czy jesli beda mieli eteryczny ruch, to czy nadal 14 cali :P
nie karlee, mowie o BK a nie tych nowych

jak dla mnie ci panowie beda pewnie zbyt drodzy. wystawisz cos takiego - 10 sztuk - ponad 500 punktowo a zanim przejdzie tura strzelania to na huk ci sie zdadza te ich 3 ataki z lanca. a wyobraz sobie ze za ta sama cene masz 5 BK i 10 BK. jak myslisz kto komu dokopie :)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Mysle ze takie bydlaki beda mialy ze 2W, i bedzie sie ich uzywalo w 4 bez zadnych CG. Podobnie jak kornikow. Ale narazie wole nie zaczynac theoryhammera, tylko poczekac na wydanie booka z porownywaniem.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Pewnie będzie to coś w deseń chaośnickiej kawy tzn. wystawiani 4-5 ... :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Awatar użytkownika
Ritchie
Wodzirej
Posty: 710
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Ritchie »

karlee pisze:Mysle ze takie bydlaki beda mialy ze 2W, i bedzie sie ich uzywalo w 4 bez zadnych CG. Podobnie jak kornikow. Ale narazie wole nie zaczynac theoryhammera, tylko poczekac na wydanie booka z porownywaniem.
2 woundy ? Nie sądzę.

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Ojojojojoj duze zmiany widze na horyzoncie ;)
Fakt sa one dosyc rewolucyjne bym powiedzial ale panowie, kto wie moze wyjdzie z tego niezla mieszanka. Ok ok wiem fluff sie ostro zmieni jesli sie to potwierdzi ale poczekajmy cierpliwie, im blizej tym wszystko bedzie sie krystalizowac.
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Ritchie pisze:
karlee pisze:Mysle ze takie bydlaki beda mialy ze 2W, i bedzie sie ich uzywalo w 4 bez zadnych CG. Podobnie jak kornikow. Ale narazie wole nie zaczynac theoryhammera, tylko poczekac na wydanie booka z porownywaniem.
2 woundy ? Nie sądzę.
Jeśli mają kosztować >50 pkt i jeździć na mountach 40x40 , to jest to realistyczne. Pegazy mają po 2W.

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

najgorsza polityka GW :/ ze nonstop zmieniają historie :/ tak nie wolno :/ psuje to jakze znakomity aspekt tej gry jakim jest czytanie wielu wspanialych opowiadan i starych opisow w kodexach, rozumiem ze wszystko ewoluuje ale nie powinno byc tak ze nonstop pisza nową historie :/




a vampiry muszą byc przegiete, w koncu wyjdą po HE :) ja sie nie moge doczekac nowego khemri ktore bedzie później :D znacznie później :D hehe

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

eee 40x40 mounty? to troche lipnie. Jakby miały standardowe 25x50 to by mogli być.
Obawiam się jednak tego frenzy bo moze ono troche napsuc w grze, no ale od tego są wilki. CHaos se jakoś radzi z tym frenzy ;]

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Shakin' Dudi pisze:
a vampiry muszą byc przegiete, w koncu wyjdą po HE :) ja sie nie moge doczekac nowego khemri ktore bedzie później :D znacznie później :D hehe

Tak, jak Ogry pod koniec 6 edycji.... :lol2:
Obrazek

Awatar użytkownika
Chaoschild
Chuck Norris
Posty: 534
Lokalizacja: London Fa%^n City

Post autor: Chaoschild »

Hehehe az tak zle chyba nie bedzie, w koncu po VC ma wyjsc tyyyyyyle armii......ale fakt, strach pomyslec ze caly fluff mialby byc przebudowany
PARTY IN THE MOONLIGHT AND DANCE TO THE SUNRISE...

http://www.coolminiornot.com/artist/chaoschild

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2632
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

bless pisze:
Shakin' Dudi pisze:
a vampiry muszą byc przegiete, w koncu wyjdą po HE :) ja sie nie moge doczekac nowego khemri ktore bedzie później :D znacznie później :D hehe

Tak, jak Ogry pod koniec 6 edycji.... :lol2:
wiedzialem ze ktos to powie, a ogry są przegięte :D

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Apropo tego co mowił Alessio to jeszcze KotBK mają jeździć na takich lepszych nightmarach (Great Nightmare czy cos takiego), które mają mieć S 4.

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

eee 40x40 mounty? to troche lipnie. Jakby miały standardowe 25x50 to by mogli być.
Ja bym również się przychylał do teorii 2+ woundy, podstawka 40x40.
Bo jeśli miała by być kawaleryjska to czemu minimalne wystawianie to 4 a nie 5 (ta mninalna jedna ranka)?
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Znaczy, że mają by dwa rodzaje kawaleri, czy tylko jedna na tych dużych podstawkach...
Bo jak tak to lipa :/

A ogrów nigdy nie lubiałem :D

ZłO
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: ZłO »

nie wiem czy to słyszeliście ;) ale mi sie spodobało :D
- Wargulf do not fly they "just" move fast. And by fast I mean 9''. They are powerful monsters with high strenght and lots of attacks (he wasn't really clear on their stats...) - czyli nie wilkołaki a może ten potworek ze zdjęć z GD? ;)

- The new knights of blood Keep will have WS6, S5, Th4, 2A AND frenzy. They will ride greater nightmares (inspired to the knight of sleeping hollow mount) with S4.And yes, they will use lances. - WOW dziko ale o tym wszyscy już wiedzą

- Necromancy will work a bit more like Khemri's magic. Now you'll be able to recast the same spell many times until it gets trough... - LOL


I jeszcze to jako plota: Another thing I forgot: it seems the death chariot (I don't really know the english name... it's a cart filled with undead bodies pulled by... zombies!) will be in. The way it was described to me is the zombies pulling it have a spike trough their torsoes and they pull simply by trying to move forward due to dark magic... (maybe Harry could help with a better description?)
I don't know anything about the rules though...

This is the shit ;)

Zablokowany