Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Re: Galeria jak c'tan chlapie farbą...

Post autor: Booxi »

sekret w tym, że c'tan siada i maluje. ja siadam po drugiej stronie stołu, podnoszę łeb znad figurki której położyłem podstawowy kolor i washa a c'tan już prawie kończy :P On ma już tak wypracowaną technikę, że się nie zastanawia. dodaje tylko trochę wody trochę glejza i jedzie kolejne kolory.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
KitiTom
Wałkarz
Posty: 62

Post autor: KitiTom »

Booxi- ciesz się tą możliwością warsztatów u najlepszego profesora.
To tak jakbyś z pędzlem (bez skojarzeń...) i farbami trafił na praktyki do akademii Pana Kleksa :)
A tak już na poważnie - jestem wielkim fanem talentu C'tana. Myślę że bez sensu byłyby ohy i ahy z mojej strony pod każdym nowym zdjęciem, ale Panie C'tan - wielki szacunek.
Pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Klafuti pisze:Chcesz powiedzieć, że w ciągu JEDNEGO DNIA jesteś w stanie zrobić kilka figurek na poziomie "chiński mistrz wymięka"? Ja jedną figurkę na jako taki poziom robię kilka miesięcy :shock: .
Widzisz, ja siadam za biurko i maluję, koncentruję się na tym co mam zrobić i to robię. Jak mam jednego figsa to bardzo fajnie, bo nie muszę myśleć o powtarzaniu tych samych kroków na innych. Jak maluję kilka figsów na raz to też całkiem to sprawnie idzie, na pewno szybciej niż jakbym malował je pojedynczo.
Booxi pisze:sekret w tym, że c'tan siada i maluje. ja siadam po drugiej stronie stołu, podnoszę łeb znad figurki której położyłem podstawowy kolor i washa a c'tan już prawie kończy :P On ma już tak wypracowaną technikę, że się nie zastanawia. dodaje tylko trochę wody trochę glejza i jedzie kolejne kolory.
Chyba trochę przesadzasz....
KitiTom pisze:Booxi- ciesz się tą możliwością warsztatów u najlepszego profesora.
To tak jakbyś z pędzlem (bez skojarzeń...) i farbami trafił na praktyki do akademii Pana Kleksa :)
A tak już na poważnie - jestem wielkim fanem talentu C'tana. Myślę że bez sensu byłyby ohy i ahy z mojej strony pod każdym nowym zdjęciem, ale Panie C'tan - wielki szacunek.
Pozdrawiam serdecznie.
Dzięki, co do nauczania to ja akurat uczyć nie potrafię, żaden ze mnie pedagog.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Klafuti, nie słuchaj ich :!: :!: :!: . Booxi z c'tanem zawiązali spółę, żeby Cię kompletnie załamać, wykończyć psychicznie i wykolegować z interesu :!: :!: :!: To jest banda/granda po prostu :!: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink: .
Sorki za spamik, ale nie mogłem się powstrzymać :P
Ostatnio zmieniony 22 sty 2012, o 11:47 przez smiejagreg, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
sebom
Wałkarz
Posty: 78
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: sebom »

ctan pisze:Dzięki, co do nauczania to ja akurat uczyć nie potrafię, żaden ze mnie pedagog.
A te tutoriale to niby co jest? ;-)
Chcesz czy nie chcesz można się dużo od Ciebie nauczyć. A już na pewno oglądanie Twoich prac działa motywująco :)

Pozdro.

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

Fakt jest taki, że lepiej od C'Tana tłumaczy jego kobieta o co w tym wszystkim chodzi :) Chociaż ostatnio solidnie mi wyłożył jak pomalować takie jedno moje utrapienie.
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 24 sty 2012, o 13:49 przez ctan, łącznie zmieniany 3 razy.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
General Baga
Kradziej
Posty: 918
Lokalizacja: AjWajHajm/ True Legion

Post autor: General Baga »

TAK! A teraz czas na UWAGA konstruktywna krytykę :P
Ctan te kable co ida z beczek, one wyglądają jak KABLE a powinny (chyba) wyglądać jak jakieś rury - no chyba ze to nowy rodzaj baterii , litowo-jonowej :P
I może dodaj trochę "sadzy" u wylotu luf - chociaż ja tam nie wiem czym oni strzelają...
Ale ogólnie jak zwykle zajebiscie! =D>
I nigdzie w życiu nie wyjadę
Mnie u siebie horoszo
Na inne kraje lachę kładę
Tam w kieliszkach wyższe dno
Tu chcę umrzeć w kraju cnót

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

MagisterMilitum pisze:TAK! A teraz czas na UWAGA konstruktywna krytykę :P
Ctan te kable co ida z beczek, one wyglądają jak KABLE a powinny (chyba) wyglądać jak jakieś rury - no chyba ze to nowy rodzaj baterii , litowo-jonowej :P
I może dodaj trochę "sadzy" u wylotu luf - chociaż ja tam nie wiem czym oni strzelają...
Ale ogólnie jak zwykle zajebiscie! =D>
Kable, nie kable, nie wiem co to jest, ważne, że fajnie wygląda :)
Z lufy będzie zwisał taki śpik zielony więc sadzy raczej nie będzie. Sporo jeszcze rzeczy tam trzeba będzie zrobić, żeby to nabrało kształtów...
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ale już wygląda zachęcająco =D> =D>

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Rewelacja. :)

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

C'tan zakładasz jakieś opcję załogowe? Coś siedzącego na boku itp? Pytam z ciekawości... bo fajnie by to wyglądało przy Twoim skillu.
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

MomoTheKiller pisze:C'tan zakładasz jakieś opcję załogowe? Coś siedzącego na boku itp? Pytam z ciekawości... bo fajnie by to wyglądało przy Twoim skillu.
Będzie 6 nurglowych marinesów i Typhus na czele, także tło będzie, ale zanim się za nich zabiorę....... to łoooooooo..... dużo czasu.
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Awatar użytkownika
MomoTheKiller
Chuck Norris
Posty: 532
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: MomoTheKiller »

W boxie z Command Grp masz takie fajowe nogi - koleś jakby na kolanko przysiada:D Fajnie może to wyglądać - np. taki wiesz lorneta i ten fist z paluchem co wskazuje :D
Zajebiście mi się ten czołg podoba :) Mogę tu użyć słowa zajebiscie? He he :P Bo w sumie zajebiście to normalne słowo i nie jest tak wulgarne jak wykurw co nie? Tak czy siak C'tan gut dżob jak to mówia :D
Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

Świński
Wodzirej
Posty: 747

Post autor: Świński »

Dla też rewelacja. Kable z beczkami wyglądają super. Jedynie co bym zrobił to pociemnił odrobinkę kolor ale to też wina lampy zapewne i w rzeczywistości wygląda miodnie. Wyloty lufy zbyt jasne na mój gust ale widzę, że nad tym też jużpracujesz. No to szykuje się prawdziwa rewelacyjna machina wojenna i do w barwach mojego ulubionego legionu/boga ;]

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

To, co już jest zrobione, miażdży :shock: .

Awatar użytkownika
Booxi
Falubaz
Posty: 1066
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Booxi »

znając C'Tana to to co już jest "zrobione", to dopiero początek i w ogóle podstawa i jeszcze kupe roboty nad tym będzie :)
"Not that I have anything against senseless violence, manling, but why exactly are you strangling that old man?"
+++ Gotrek Gurnisson, Trollslayer +++
facebook.com/HammerhoodGames <--- takie tam o grach
Stare Dwarfy oraz O&G KUPIĘ

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Booxi pisze:znając C'Tana to to co już jest "zrobione", to dopiero początek i w ogóle podstawa i jeszcze kupe roboty nad tym będzie :)
Ta część jest powiedzmy w miarę skończona co wcale nie oznacza, że taka już zostanie bo jeszcze trochę jej brakuje różnych dziwnych rzeczy np. trzeba domalować imitację popękanej farby itp. Cała kupa zabawy! :mrgreen:

Obrazek
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Kurde super =D> , powiedz jak długo już zajmujesz się malowaniem :D i jak długo malowałeś tą wieże czołgu?

Awatar użytkownika
ctan
Chuck Norris
Posty: 442
Lokalizacja: Kraków / Proszowice
Kontakt:

Post autor: ctan »

Slayer pisze:Kurde super =D> , powiedz jak długo już zajmujesz się malowaniem :D i jak długo malowałeś tą wieże czołgu?
Ja wiem, jakieś 3,5 roku już maluję, a co do wieżyczki czołgu to sorki, ale nie miałem przy sobie stopera :) Sporo.

dobra, czas na nowe chopoki (jedna baba, jeden chopok)

Obrazek
http://www.fantasygames.com.pl
Mój ranking na CMoN Obrazek

Nie maluję figsów na zamówienie.Obrazek

ODPOWIEDZ