CS by Furion ODSŁONA DRUGA

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Malal - widzę, że nie spoczniesz dopóki nie rozmyjesz tego tematu na tyle, aby z powszechniejszego stosowania CSa nic nie wyszło :roll:
Może się mylę, ale wydaje mi się, że do tego sprowadza się np. porównywanie krasnali i demonów :?

Bless - co do potrójnych gladów to nie mogę się w pełni z Tobą zgodzić. Jasne, że używanie trzech oddziałów łuczników jest dobrą opcją, ale np. rezygnacja z nich i wrzucenie 3-4 oddziałów driad (to wszystko na małe punkty) też bywa fajne, bo inne. Wg obecnych zasad CSowych można mieć 3 oddziały jednych i 2 drugich (a więc jakieś tam pole manewru jest), a przy takim obcięciu niewyobrażam sobie, żeby było zbyt dużo rozpisek bez 2xgg i 2x driady. Chociaż niewykluczam, że masz rację.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

ksch pisze:niewyobrażam sobie, żeby było zbyt dużo rozpisek bez 2xgg i 2x driady. Chociaż niewykluczam, że masz rację.
Z pewnoscia w kazdej rozpie bedzie to co wymieniles. I dobrze. Sek jednak w tym, ze za 126 pkt z trzeciego niewystawionego oddzialu lucznikow, oraz 96 z trzeciego niewystawionego oddzialu driad masz ponad 230 pkt ktore wydasz na cos innego.... oddzial Treekinow? Warhawkow? Glade Riderow? Cos innego....

Bedzie ciekawiej. :)

Oczywiscie nie uwazam, zeby 3x driady i 3x luki byly jakims przegieciem. Szczegolnie takim, zeby je limitowac osobnym dekretem. Chodzi mi jednak o to, ze nawet takie rygory nie sprawiaja, ze nie da sie zlozyc wielu fajnych mocnych i grywalnych rozp. Ot, zmiana. Ale nie jakies specjalne oslabienie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

ja jednak bardzo się obawiam, że taki CS w tej postaci sprawi, że rozpy zaczną powstawać według 1-2 szablonów i zmiany będą doprawdy kosmetyczne (ty se weźmiesz heralda na juggerze, a ja na steedziez syrenką)
już wolę grać parę razy na turnieju z jedną armią, ale każdą inaczej złożoną, niż z 3 różnymi, ale złożonymi tak, że bez zaglądania w rozpę wiem co kto wystawi

no i co wy z tymi WE macie ?? kiedyś odszedłem od wystawiania 2óch treemanów a nawet nie brałem żadnego i w zamian hordę łuków, driad, wildów, glade riderów i to też be ?? 2 treemany też be ?? idąc dalej i dodając kolejne punkty wycinające kolejne rzeczy dojdziemy do momentu, że przed turniejem organizator będzie dawał ci rozpiskę i mówił - "tym dzisiaj grasz"
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Fajnie widac tutaj kto jaka armia gra :D

I nie porownuje Dwarfow do demonow bo to jak porownywanie kawy do herbaty :wink: Jaka jest w/g ciebie roznica miedzy 2x horrory i 2x furie a 2x driady i 2x lucznicy? bo dla mnie zadna jesli chodzi o roznorodnosc. Faktu ze zestaw driady/lucznicy bije na glowe zestaw horrory/furie pomijam. Tak jak kazda armia WE bedzie miala twoj zestaw tak kazda armia demonow moj.

Tyle ze twoj zestaw jest po prostu lepszy :) Ten CS nie bedzie powszechny bo jeszcze bardziej splaszcza przekroj rozpisek do jednej slusznej kombinacji. Traca na tym demony, vampiry , de . Nowe armie ktore maja wiele roznorodnych silnych zestawow.

Co traca WE? odzial driad i odzial lukow....Dlatego ze WE sa slabe i obciecie je omija? Nie bo WE omijaja ten CS podobnie jak TK. DE to osobna kwestia . To nie jest CS tylko kastracja VC i Demonow. Czy sluszna czy nie to inna polemika. Ja nie rozmywam tematu ale majac za soba troche wiecej doswiadczenia niz 99% osob tu sie wypowiadajacych<tudziez walczacych by scieto inne armie a jego nie> od razu wychwytuje dziury i rzeczy sie przez nie przeslizgajace.

Z CS czy bez nich WE majace 2 doskonale cory 2 doskonale speciale i 2 swietne rary zawsze beda silne. Bez CS rozpy WE oscyluja wokol 24 dirad 20 lucznikow 10 wildow 8 tancerzy brokula i 5-6 wayow. Z herosow zawsze maja bsb i coraz popularniejszy zestaw lord mag i maly mag. Cos pominalem? bo taki jest zestaw turniejowy 99 na 100 WE. Czasem dodadza 10 lukow kosztem herosa czasem dodadza 3 odzialow Wildow. I napewno ten CS nie spowoduje ze WE wystawia Treekiny Scoutow czy Warhawkow.A popiskiwanie graczy o przyciecie Demonow i VC sa zalosne jest ten sam gracz za chwile w innym temacie pisze ze CS nie powininen ciac jego armii bo straci na roznorodnosci<sic!>Kazdy ciagnie podswiadomie w swoja strone. Nie znam Cie ale wiem ze grasz WE. Tak samo jak Shino czy Mlody gra TK SexyRocket czy Scimi DE. Kazdy broni swego jak lwica mlode.....I nie pisz wyswiechtanym frazesem ze rozmywam temat bo odemnie posrednio bedzie zalezec czy jakis CS powstanie.

CS procentowy Barba jest dziurawy jak sitko. CS Furiona to sitko z dziurami dla DE, WE i TK.

Zrownowazonych zasad nie pisze sie w tydzien czy dwa. Na to potrzeba min 2 miesiecy i pracy okolo 20 osob by na biezaco latac dziury i likwidowac na biezaco nowe przegiecia jakie powstaja w wyniku CS.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

im dluzej czytam te wszystkie tematy tym bardziej utwierdzam sie w pogladzie ze nic sie nie zmieni...

coz, bez odgornych restrykcji nikt sie nie przelamie, ja z 24 pieskow bez nakazu nie zrezygnuje, dlatego apeluje o te nakazy...

@Malal, ty naprawde uwazasz ze Demony i VC nie zaburzaja rownowagi tej gry duzo bardziej niz cokolwiek innego w przeszlosci?

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Uwazam ze zaburzaja i to mocno. Bardzo podobnie bylo jak przez bite 2 czy 3 lata na 1500 pkt WE i Skaveny dominowaly. Zeszly sezon stal Empire. I miekka faja z Ciebie skoro mimo ze wyszedl WoCH i twoich zapowiedzi nadal bedziesz gral Demonami. Slowa slowami a realia swoje :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Ech mylisz się, ale po kolei. Po pierwsze wiadomym jest, że niemal każdy patrzy przede wszystkim na armię, którą gra. I tu masz rację, ale już twierdzenie, że walczy o nie, jak lwica o młode to już przegięcie. Przynajmniej z mojej perpspektywy. Gram WE i zauważam, że cięcie do 3 corowych slotów dotyka WE. Ja zazwyczaj wystawiam 3-4 razy driady, ale absolutnie zgadzam się, że przycięcie ich do maks trzech jest dobrym pomysłem. Zastanawiam się równocześnie, czy ścięcie do dwóch to nie przesada. Ale może nie. Jasne, że "moją" armię to osłabia, ale przecież o to w CSie chodzi. Czy nie? Więc w tym wypadku źle oceniłeś moje intencje.
Po drugie nie walczę również w swoim interesie przeciw demonom czy wampirom, ponieważ na moich turniejach demony pojawiają się rzadko i tylko jeden gracz potrafi nimi cisnąć (Oskar, chociaż chyba tą armię już olał). Wampiry identycznie, gra kilka osób wygrywa nimi tylko Butan. Więc ponownie nie walczę o swoje młode, ani o swoją lwicę, widzę jedynie że te armie skonstruowano ze sporą przesadą. I tyle.
Po trzecie nie stosuję względem Ciebie wyświechtanej frazy, w sensie ot tak sobie dogadam, lecz to po prostu tak odbieram Twoje postępowanie. Co więcej zdaję sobie sprawę, że znasz się na WFB lepiej niż ja i zapewne lepiej niż 99% ludzi tutaj. Znam wyniki ligowe i Twoją renomę. Gdybym nie znał, to prawdopodobnie w ogóle bym nie pisał do Ciebie personalnie niczego. Moim zdaniem jeden z najlepszych graczy w Polsce nie musi walczyć o tę czy inną armię, lecz powinno mu zależeć na tym, żeby decydowały umiejętności. Więc dziwię się, że zdając sobie przecież doskonale sprawę, z silnego przegięcia tej armii (to widzi niemal każdy gracz) to starasz się, aby do przycięcia jej nie doszło. Ot i wszystko.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:Uwazam ze zaburzaja i to mocno. Bardzo podobnie bylo jak przez bite 2 czy 3 lata na 1500 pkt WE i Skaveny dominowaly. Zeszly sezon stal Empire.
moim zdaniem nie w takiej mierze co DoCh i VC, czegos takiego jak jest teraz jeszcze nie bylo...

Malal pisze: I miekka faja z Ciebie skoro mimo ze wyszedl WoCH i twoich zapowiedzi nadal bedziesz gral Demonami. Slowa slowami a realia swoje :wink:
bede gral i tym i tym na bank wiecej WoCh :)

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

I gwoli wyjasnienia a propo krasnali. Ja grajac na Demony kombinuje stosuje pulapki odginanie szarz i blokowanie marszu. Moja gra na Krasnale odkad pamietam sprowadzala sie do tego samego. Zacisnac zeby, wyjechac na maksa, przyjac ostrzal i zamiesc maszyny. Potem zajac sie obgryzaniem ciasteczek znaczy sie klockow z herosami. Zero miejsca na kmnie zero miejsca na taktyke. Zawsze jest to samo. Wygryzanie 90+ krasnali z prostokacika o wymiarach 12x20 maksymalnie. Czy gralem WE , czy gralem Demonami , czy starymi VC czy lizakami. ZAWSZE ale ZAWSZE to samo. Nie wiem czy to winna booka czy graczy ale gry z krasnalami zawsze byly najnudniejsze na turnieju zawsze.

Drugie po tym byly gry z WE. Trafialem na gracza ktory mnie znal i jak nie chcial grac to byl remis. Bo TK czy lizakami nic nie zrobie jak przeciwnik nie bedzie chcial. Pochowa sie cala armia za lasami i gorkami i tylko czasem jakas driada sie wychyli. Super.

Dla mnie demony sa przegiete ale jak patrze na poszczegolne rzeczy to nie wiem co tworzy ta przegieta calosc? Ponad norme wyskakuja psy tylko, jugger herald i ciut za tanie fiendy. Reszta jest w stosunku do kosztu uwazam zbilnasowana. A jednak na lewo i prawo demony tna. Spory wplyw na to ma pewnie ta ze duzo niezlych graczy zaczelo nimi grac. Bo nadal przecietni gracze nie potrafia ugrac nimi sporo. Owszem juz nie dostaja batow jak dzieci ale nadal to nie to samo. Juz vampiry sa gorsze bo jeszcze bardziej niz demony wybaczaja bledy.

Nowe DE? sa duzo bardziej wyrafinowana armia niz VC czy Demony. Slabsze? Uwazam ze sa na bardzo zblizonym poziomie. Naprawde niewiele je rozni.

Czy CS cos zmieni? Tak. Na wokande wroca WE, TK to specyficzna armia i trzeba sporo pokminic by zadzialala jak maszynka do miesa ale ta armia to potrafi. Zas nowe DE slyszac CS Furiona mowia < :P > majac go mocno w powazaniu bo jak to wyrafinowane Elfy sprytnie leja na niego :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Jan z Czarnolasu
Mudżahedin
Posty: 269
Lokalizacja: Provinz Posen

Post autor: Jan z Czarnolasu »

Malal pisze:Zrownowazonych zasad nie pisze sie w tydzien czy dwa. Na to potrzeba min 2 miesiecy i pracy okolo 20 osob by na biezaco latac dziury i likwidowac na biezaco nowe przegiecia jakie powstaja w wyniku CS.
Wg mnie potrzeba tak z 2 lat i sztabu 100 specjalistów, testerów i analityków.

determinacja niektórych mająca na celu rozmycie tematu naprawdę mi imponuje. . .

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Zgadzam się po części z Malalem - CS owszem potnie, ale na bazie niego wytworzą się nowe przegięcia i standardy. Ponadto zaburza różnorodność wpychając większość armii w schematy 1-2 rozpisek - szkielet większości z nich będzie taki sam w każdej rozpisce. I to mi się bardzo nie podoba, bo zwykle jak grałem WE przez ostatnie 3 lata to jednak starałem się by moja rozpiska była inna od pozostałych WE i w większości przypadków udawało mi się to.
Żaden CS nie sprawi, że gracze nagle się rzucą na eternali czy treekiny, czy też zaczną grać wampirami bez wraithów czy bannera z regenką. Jak coś nie będzie zabronione albo w drugą stronę - nakazane (aby brać jakiś oddział), to nie ma argumentów by graczy do tego skłonić.

Oczywiście jak jakiś turniej będzie na taki czy siaki CS to nie znaczy że się nie zjawię od razu- po prostu się dostosuję. Ale to nie znaczy, że musi mi to od razu pasować.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

malal ja oprocz de mam lizzie skavy i tk wiec sorki ale nie trafiles :P
a demonow swoich wyzbylem sie tylko i wylacznie z tego wzgledu ze nie moglem ogladac min swoich przeciwnikow jak im mowie ze znowu musza grac z demonami... ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Scimitar pisze:ja jednak bardzo się obawiam, że taki CS w tej postaci sprawi, że rozpy zaczną powstawać według 1-2 szablonów i zmiany będą doprawdy kosmetyczne (ty se weźmiesz heralda na juggerze, a ja na steedziez syrenką)
Kłamstwo powtórzone 100 razy staje się prawdą?
już wolę grać parę razy na turnieju z jedną armią, ale każdą inaczej złożoną, niż z 3 różnymi, ale złożonymi tak, że bez zaglądania w rozpę wiem co kto wystawi
W sensie, że teraz jak dostajesz przeciwnika na turnieju to nie wiesz co on ma w rozpisce?

Jaką różnorodność zabija CS, skoro takiej różnorodności NIE MA?
Shino pisze:akurat ten cs nie zmienia prawie nic oprocz tego, ze rozpiski beda podobniejsze do siebie i troche stonowane beda niektore przegiecia...
Bzdura, po stokroć bzdura. NIe chce mi się więcej pisać na temat jakiś pseudo hipotez.
Malal pisze:I nie porownuje Dwarfow do demonow bo to jak porownywanie kawy do herbaty Jaka jest w/g ciebie roznica miedzy 2x horrory i 2x furie a 2x driady i 2x lucznicy? bo dla mnie zadna jesli chodzi o roznorodnosc. Faktu ze zestaw driady/lucznicy bije na glowe zestaw horrory/furie pomijam. Tak jak kazda armia WE bedzie miala twoj zestaw tak kazda armia demonow moj.

Tyle ze twoj zestaw jest po prostu lepszy Ten CS nie bedzie powszechny bo jeszcze bardziej splaszcza przekroj rozpisek do jednej slusznej kombinacji. Traca na tym demony, vampiry , de . Nowe armie ktore maja wiele roznorodnych silnych zestawow.
Bzdura. Nie chce mi się więcej pisać o tych jedynych słusznych kombinacjach.
Co traca WE? odzial driad i odzial lukow....Dlatego ze WE sa slabe i obciecie je omija? Nie bo WE omijaja ten CS podobnie jak TK. DE to osobna kwestia . To nie jest CS tylko kastracja VC i Demonow. Czy sluszna czy nie to inna polemika. Ja nie rozmywam tematu ale majac za soba troche wiecej doswiadczenia niz 99% osob tu sie wypowiadajacych<tudziez walczacych by scieto inne armie a jego nie> od razu wychwytuje dziury i rzeczy sie przez nie przeslizgajace.
Dawaj miszczu, czekam na propozycję.
CS procentowy Barba jest dziurawy jak sitko. CS Furiona to sitko z dziurami dla DE, WE i TK.
Manipulacja. My tu rozmawiamy o zaproponowanych przycięciach tych 3 armii, a Ty wszystko sprowadzasz do kwestii "teraz nie ma". DO PGA jeszcze chwila została.
Zrownowazonych zasad nie pisze sie w tydzien czy dwa.
Do czego to było?
I miekka faja z Ciebie skoro mimo ze wyszedl WoCH i twoich zapowiedzi nadal bedziesz gral Demonami.
Przyganiał kocioł garnkowi :P
Dla mnie demony sa przegiete ale jak patrze na poszczegolne rzeczy to nie wiem co tworzy ta przegieta calosc? Ponad norme wyskakuja psy tylko, jugger herald i ciut za tanie fiendy. Reszta jest w stosunku do kosztu uwazam zbilnasowana.
Taki dobry jesteśwymiatacz, a nie widzisz tego? sad.
Zgadzam się po części z Malalem - CS owszem potnie, ale na bazie niego wytworzą się nowe przegięcia i standardy. Ponadto zaburza różnorodność wpychając większość armii w schematy 1-2 rozpisek - szkielet większości z nich będzie taki sam w każdej rozpisce. I to mi się bardzo nie podoba, bo zwykle jak grałem WE przez ostatnie 3 lata to jednak starałem się by moja rozpiska była inna od pozostałych WE i w większości przypadków udawało mi się to.
Bzdura.
Żaden CS nie sprawi, że gracze nagle się rzucą na eternali czy treekiny, czy też zaczną grać wampirami bez wraithów czy bannera z regenką. Jak coś nie będzie zabronione albo w drugą stronę - nakazane (aby brać jakiś oddział), to nie ma argumentów by graczy do tego skłonić.
Moje VC są bez wraithów i bez drakehoffa. Radzę sobie, daje radę.

pozdrawiam
Furion

Zmiany: które będą dodane do CSa - propozycje Thuriona wydają się senswone. Pokminie nad nimi jeszcze jutro.

Czekam na złote myśli Malala :-)

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13986
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

Bzdura, po stokroć bzdura. NIe chce mi się więcej pisać na temat jakiś pseudo hipotez.
to jak probujesz bronic swojego csu to zwykle pustoslowie. znacznie ograniczasz wachlarz mozliwych do wystawienia oddzialow i dziwiesz sie, ze mowie, ze rozpiski beda podobne?
Manipulacja. My tu rozmawiamy o zaproponowanych przycięciach tych 3 armii, a Ty wszystko sprowadzasz do kwestii "teraz nie ma". DO PGA jeszcze chwila została.
nie manipulacja. wszystkie 3 armie opieraja sie w duzej mierze na zrownowazeniu wszystkich 3 faz bez nacisku na jedna bez uzycia innych (oczywiscie mowie o odpowiednich buildach asrmii... oczywiscie mozna zrobic arime np. de nie walczaca tylko magujaca i strzelajaca ale nie o to mi teraz chodzi) i ciezko jesty takie armie sciac nie wyeliminowywujac ich z gry rownej
Bzdura.
bzdura, ze scimi sie zgadza z malalem czy bzdura, ze staral sie by miec inna rozpiske niz inni?

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Richtie pisze: determinacja niektórych mająca na celu rozmycie tematu naprawdę mi imponuje. . .
mnie też - niesamowicie wprost mi to imponuje
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Shino odpusc szkoda czasu. Jedyna sensowna forma rozmowy z nim to taka jaką z nim Buszmen przeprowadzil pare lat temu.
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5711
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Odpuść Malal - myśle że tak będzie dla wszystkich lepiej.

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

no malal z WE troche nie trafiles...
pamietaj ze WE byly mocna armia na 6 edycje a po wejsciu 7 sporo potracily i mam nadzieje ze jestes tego swiadomy... na 7 edycje i na tle nowych armii jest dobra jednak nic ponadto...
doskonale wiesz ze aby wywalczyc remis to kazda armia to potrafi nie tylko WE ale powiedz mi jak czesto WE robia masakry? jak czesto przegiete WE wygrywaly mastery? policzyc na palcach jednej reki mozna...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Po analizie tego CSa doszedłem do wniosku, że każda rozpa DE na której grałem dotychczas spełnia jego wymagania bez żadnych !!!! przycinek - w innych wersjach trzeba tylko zamienić 1 hydrę na coś tam - miła perspektywa.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
b_sk
Kretozord
Posty: 1951
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: b_sk »

Shino pisze:...nie manipulacja. wszystkie 3 armie opieraja sie w duzej mierze na zrownowazeniu wszystkich 3 faz bez nacisku na jedna bez uzycia innych (oczywiscie mowie o odpowiednich buildach asrmii... oczywiscie mozna zrobic arime np. de nie walczaca tylko magujaca i strzelajaca ale nie o to mi teraz chodzi) i ciezko jesty takie armie sciac nie wyeliminowywujac ich z gry rownej...
Teraz Shino to akurat zapodajesz strasznie lipny argument. O&G też równoważą wszystkie trzy fazy, są słabsze od tych trzech armii we wszystkich trzech fazach, a mimo to jakoś dają sobie radę od czasu do czasu i to nawet w środowisku bez CS-a.

Osobiście nie uważam, żeby CS Furiona był w aktualnej formie odpowiedzią na wszystkie problemy, a ponadto Furion broni go w sposób, który Schopenhauera przyprawiłby o zawał serca, ale to mimo wszystko jest krok w dobrym kierunku bo to co teraz się dzieje to jest jakaś kompletna żenada i z mojej długo odkładanej koncepcji złożenia wampirów dla pewnej odmiany od O&G robi się ostatnia szansa na obecność na masterach bo jazda x kilometrów po to, żeby przegrać bitwę z dzieciakiem, który może nie specjalnie umie grać, ale za to wystawił dwie siódemki Wraithów, albo cztery szóstki psów średnio mnie podnieca. Już wolę sobie kupić pół litra i wypić przed kompem, przynajmniej benzyny tyle nie wyjeżdżę.
A licky boom boom down!!!

ODPOWIEDZ