Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Re: Gorąca parówka w Enklawie 24.04.2010 Wrocław

Post autor: krejzihed »

pamietajcie ze w tym turnieju bedzie sie wygrywalo humorem :) wiec spakujcie go to walizek razem z figsami, napchajcie nim kieszenie :)

mam pytanie organizacyjne, gdyz juz wiem ze bede na turnieju na mega kacu, lub bede mial banke wstanke, wiec czy bede mogl wniesc do klubu napoj ozezwiajacy chmielowy? bo kumplowi sie bajtel urodzil. wiec symboliczne zdrowie bede musial zrobic coby dzieciak zdrowy byl, a rano moze sie bedzie chcialo pic :P (z gory mowie ze kultularny ze mnie czlowiek, wiec nie bojcie sie ze nei dojde lub bede dupcyl fleki na miejscu).

jesli nie bedzie mozna jakos przezyje :P

pzdr

p.s. ma ktos jakies bitzy elfie? z checia odkupie.

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

Podpinam się pod pytanie powyżej czy można napoje ze słodu jęczmiennego i goryczką chmielu ze sobą zabrać i pokrzepiać się nim (wszak krasie w sojuszu :D )

a co do pytania do kuman odpowiedział, chodziło mi o to czy będę miał te 3 cale zasłony od Krasi przy ostrzale i takie tam...

A jeśli o humor chodzi i zwycięstwa to mu z Fudalem już mamy pewniaka bo zawsze grzejemy podczas bitwy i mamy ful emotion! :lol2: ostatnio poskładało nas jak bolec DE, 4 kuszników DE, i 8 łuczników HE nie zabiło ani jednego obsługanta organek :lol2: :mrgreen: po prostu wymyśliliśmy całą sagę o pijanych i pijących krasiach co tak się chwieją iż unikają pocisków lepiej niż w matrixie :D

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Piwko nie byłby zachwycony, gdyby u niego w sklepie pojawił się browar, więc nie ryzykuj, bo stracimy miejscówę.

Co do turniejów...

Są.
Tydzień temu w Legnicy. W zeszlym miesiacu byl w Bolterze i w Bardzie, przeplatany z masterami...
Dzieje się, dzieje, tylko frekwencji brak.

W maju będzie turniej w Bardzie na duże punkty.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

na duże to znaczy 2k+ czy 3k+????

morrok? to ważne!!!

a tak poza tym turniej zapowiada się świetnie.... :D

a co do krejzihedowegobrowara to jak dasz też flaszke Piwkowi to się nie obrazi i jednego chmielowca na turniejik wpuści :D
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

JarekK pisze:a tak poza tym turniej zapowiada się świetnie.... :D
trochę cie zdemotywuje...otóż nie zagram z tobą niestety ślub wujka jest silniejszy :( .

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

Szczury z wozu Elfom lżej :D

a ja mam kumanowi rozpę wysyłać i mam w h*j dylemat w jednym punkcie.. 2-go browara sączę i dalej nie moge wymyślić.. K**wa! :evil:

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

moze nie wszyscy wiedzą (ja nie wiedzialem) ze wyszedl nowy bp v 1.61 co moze zaważyc na konstrukcji rozpisek. mi u orków totem przycieli:/

i mam kolezenska prosbe aby w miare mozliwosci gracze byli zorientowani w działąniu magicznych przedmiotow a najlepiej mieli przy sobie ich bp errate.

a tu dla leniwych :) http://strony.aster.pl/barbaros/bp_1x6.pdf
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2010, o 22:46 przez loko, łącznie zmieniany 2 razy.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Dlatego Kuman szprytnie sobię napisał w regulaminie, ze obowiązuje BP. A nie BP 1. coś tam coś tam 8)

Swoja drogą fajny ten nowy BP. Ogry moze zaistnieją, może u Nas? :wink:

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

Kuman na który Bp gramy?

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

ten co wyszedł to zbytnio różnicy nie robi :)

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Długo lawirowałem w swojej neutralności... Ale muszę w końcu wypowiedzieć się publicznie co o tym myślę, nawet jeżeli zaskutkuje to dla mnie banem na ten turniej.

Pierwsza rzecz:
Kuman i Janiszek- skarżycie się nawzajem na siebie u mnie... Ja rozumiem, że mogę mieć jakieś zdanie na ten temat, chociaż nie sądzę żebym był jakimś autorytetem we wrocławskim półświatku battlowym. Moja odpowiedź (do obu stron) brzmi: pogódźcie się ze sobą.

Kuba- odpuść z docinkami, niektórzy nie są, aż tak wyrozumiali- niestety trzeba się z tym pogodzić. Fakt, ze szybko uczysz się grać w battle'a na coraz wyższym poziomie i znasz coraz lepiej zasady, nie zwalnia Cię z szanowania innych i respektowania ich sposobu grania w WFB. Dla niektórych to jest czysta przyjemność, gdy cała armia ucieka od pechowego strzału, nie to co dla Nas, Ciśnieniowców ;)

Danielu- odrobinkę przesadzasz z "władzą" organizacji tego turnieju, którą sam sobie przydzieliłeś (Ja się bardzo cieszę, że są inne, chętne osoby, poza mną we Wrocławiu, do organizacji turniejów, ale o tym dalej). Z Twoimi nerwami i tym jak bardzo się żalisz, że wszyscy Ci marudzą, że odsyłasz rozpiski, że są przegięte, a wg Ciebie mają być klimatyczne, wydajesz się nieodpowiednią osobą na tym miejscu. Mam nadzieję, ze troszeczkę spasujesz i zrozumiesz, że gdybyś wystawił jasne kryteria w regulaminie, to ludzie nie mieliby tylu pretensji, o to że sam masz zamiar wystawić 3 engine'y, a innym armiom obcinasz strzelanie w postaci bolców i maszyn. (takie doszły mnie plotki- jeżeli to nie jest prawdą, to nie patrz na to zdanie).
Moje przesłanie do Ciebie: organizacji turniejów człowiek uczy się długo. Ludzie marudzą zawsze i wszędzie- to pierwsze. Drugie- jak będziesz konsekwentny w tym co robisz i jasno określał o co Ci chodzi, to ludzie mniej będą Cię zamęczać. W efekcie wszyscy będą szczęśliwi, ze są jasne kryteria, którymi kierują się WSZYSCY- większość ludzi preferuje OBIEKTYWIZM. Ocenianie przez organizatora, czy dana rozpiska jest klimatyczna, czy przegięta to SUBIEKTYWIZM. Masz do tego prawo jako organizator, nie przeczę. Może nawet masz jakiś chwalebny plan wprowadzić na wrocławskie turnieje klimatyczne rozpiski bez przegięć, ale wtedy trzeba opracować jasny system. Niestety jest już mało czasu do turnieju, więc proponuję abyś już nic nie zmieniał.

Mam nadzieję, że dociągniesz organizację do końca, a po turnieju KAŻDY będzie zadowolony i będzie go dobrze wspominał (a organizatora zachwalał)

Druga sprawa: Przesadziłeś z tym wyrzuceniem Janiszka z listy zgłoszonych. Nigdy się nie zdarzyło chyba w historii turniejów wrocławskich, aby ktoś komuś zabronił przyjść na imprezę pacynkową. Jest to niesmaczne, wiec apeluję o rozsądek.

pzdr i mniej ciśnienia!

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

W wielu punktach się z tobą Morroku zgadzam. Mam jednak parę uwag.
1.Od początku było wiadomo na jakich zasadach ten turniej jest robiony.
2. Nikt nikogo nie zmusza, żeby przychodził na tą imprezę.
3. To turniej czysto funowy. Gdyby był turniejem ligowym, byłbym pierwszym,
który wołałby o jasne, sprecyzowane i uczciwe zasady.
4. Co do zachowania pewnych osobników wypowiedziałem się i nie będę powtarzał. Tu się w ocenie różnimy.
Nie przypominam sobie, żeby Malal czy Skwarczak zachowywali się w ten sposób. A pamiętam ich początki. A nie oszukujmy się
to jedyne osobniki, które swoje chamskie zachowanie mogłyby usprawiedliwić tryskającą zajebistością battlową.
Morroku mówisz o braku wyrozumiałości? Pomyśl co zrobiłby Balcer w takiej sytuacji ;D

5. Żeby nie było, że offtop i jakiś natchniony mod nie posądzał mnie o podryw... ponieważ będę sędziował najprawdopodobniej 1 bitwę proszę wszystkich o stawienie się na czas. Im mniej przeciągniemy zapisy itp. tym więcej będzie czasu na grę.
6. Będę miał ze sobą wydrukowane uściślenia i aktualny bp. Więc zastrzegam, że na pytania dotyczące zasad zawartych w: army bookach, rule booku, bp i uściśleniach jako sędzia nie będę udzielał odpowiedzi. Każdy będzie mógł podejść i sprawdzić sam. (AB Chaos Dwarfów mam również wydrukowany).

p.s. Co do ostatniego to... mylisz się. Nigdy się nie zdarzyło na turniejach organizowanych przez nas. :D
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
krejzihed
Chuck Norris
Posty: 443
Lokalizacja: tychy-wroclaw

Post autor: krejzihed »

a zebranie potrurniejowe dalej aktualne?

Janiszek
Masakrator
Posty: 2032

Post autor: Janiszek »

Fakt, jestem wkurzający i docinam, dlatego juz wcześniej założyłem, ze nie bede się pojawiał na lokalach. Co by Wam nie psuc atmosfery. 8) W sumie to i tak nawet nie mógłbym przyjsc na parówkę, bo mam matme dodatkową. Więc już po ptakach.
A zobaczymy, czy to aby przez mnie tylko taka atmosfera jest, zobaczymy.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5099
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

ja przybęde z thomasem (chyba go nigdy nie idziałem, ale jakoś się znajdziemy :D)

bretonia + Dwarfs

rozpiske przyslemy za chwile (dzisiaj)
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

1. Zebranie po turnieju wciąż aktualne
2. Turniej JEST zgłoszony do ligi
939 2010-04-24 Gorąca Parówka Wrocław Kuman Lokalny 1500 Pary
3. A nie pamietasz że kiedyś pewna osoba (pozdro) miała bana na wszystkie eventy w jednym ze sklepów?

4. Zeby nie było off-topu... to nie wiem co napisać
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Marys
Masakrator
Posty: 2089
Lokalizacja: Festung Breslau

Post autor: Marys »

1. A to kiepsko jeśli jest zgłoszony do ligi, bo nie powinien być. Nie może być turniej funowy w pełni, jeśli się walczy o punkty.
Może po prostu uznamy, że go nie zgłosimy i będzie przyjemniej?
Jankiel pisze: Allstars w ch... Cały jeden reprezentant, który nie umie zmierzyć 12" od bsb, specjalista od rzucania kostkami i kręcenia o tym filmów, człowiek, który próbował się wcisnąć do repy grając każdą armią po kolei (ale wszystkimi obsysał), kolejny, który cały rok nie grał i ostatni, który zamiast ćwiczyć skilla, to podbudowuje ego politykowaniem na LL. Nie da się wygrać.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

może przesadziłem może nie.. jeśli koś myśli że to na tle osobistym to się myli, więc wcale nie jestem z nim pokłócony i nie mamy co się godzić... 8)

Oni go zgłosili, nawet o tym nie myślałem że by to robić po drugie nie umiem, po trzecie było mi to zbędne :mrgreen:

władza :lol2: no wiesz to był wiadomy argument mogłeś się bardziej postarać, a tak po za tym wcale nie przesadzam, nikogo nie faworyzuje nikomu nie uniżam... paranoją jaką zasiał Dymitr ( bo dowiedział się że 1 bolca mniej będzie miał, to zaczął wydzwaniać po ludziach #-o ) który dostał błędne informacje od Pana Golonki ( zresztą nie tylko on ) są po prostu śmieszne 3 edziny, i co hela i 3 magów nurgla oczywiście jeden z nich jest BSB :mrgreen: proszę was, Maryś wie jaka mamy rozpę i nie wydawała mu się przegięta więc luzujcie [-o<

te osoby które tak najwięcej marudziły to :

Dymitr, Janiszek, Loko, a potem ty ( Morrok ) dołączyłeś do tej grupy

inne osoby dobrze się sprawują i rozpiski są robione w 4 fazach:

1.pokazanie
2.komentarz
3.przestawienie zmian
4 akceptacja która jest formalnością

ale niektórzy nie umieją zauważyć "wyższości celu" i czepiają się o 2 modele, szkoda słów :? zawiodłem się na wrocławskiej ekipie ( dziękuje za wsparcie Marysiowi ) bo ona najwięcej zamieszania robiła, a chodziło o z testowanie pewnych ograniczeń które będą bardziej przestawione, " określone " na następnych turniejach, chyba :roll:

mam nadzieję ze te wszystkie ograniczające was zmiany pozwolą wam by grało się dodrze i bez stresów...

pozrdawiam :)

ps.: lista zaliczonych rozpisek jest aktualizowana na pierwszym poście... proszę sprawdzać ;)

Awatar użytkownika
Stefczyk
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164
Lokalizacja: Obecnie plątam się po Wrocku

Post autor: Stefczyk »

Rozpa poszła jak co masz w mailu namiary na kontakt na mnie ;)
- Hej móżdżku, co będziemy robić dziś wieczorem?
-To co zwykle Pinky, to co zwykle. Spróbujemy opanować świat.
***
Z cyklu na turnieju:
Master Assassin z Fellbladem wpada w 1 turze w Maga Chaosowego na smoku, wypłaca ataki i wypada: 4x1 pada głośnie K*** i cała sala zaczyna klaskać...
***
A mój Bóg w dłoniach ma błyskawice,
miotając gromy, odbiera życie...

Awatar użytkownika
Proch
Chuck Norris
Posty: 364

Post autor: Proch »

do której max gramy? i ogłoszenie wyników bo muszę oszacować czy zdążę na pociąg czy nie :P

ODPOWIEDZ