Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Pomaluj ogrzyce bo w innym przypadku nie masz po co pokazywać jej :P Nie było by widać wszystkich jej walorów gdyby była tylko rzucona podkładem :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Pomaluj ogrzyce bo w innym przypadku nie masz po co pokazywać jej :P Nie było by widać wszystkich jej walorów gdyby była tylko rzucona podkładem :P
Ależ jedyne, co zostało, to dokończenie metalików i podstawka - tak to już jest skończona :) Pomalowałam ją dzień po wizycie w NS ;)

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Widać że dostałaś natchnienia po wizycie na naszej Ziemi Sadeckiej :P Czy musisz częściej j przyjeżdżać tutaj, to pomalujesz wszystkie bandy jakie masz w posiadaniu :badgrin:

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Widać że dostałaś natchnienia po wizycie na naszej Ziemi Sadeckiej :P Czy musisz częściej j przyjeżdżać tutaj, to pomalujesz wszystkie bandy jakie masz w posiadaniu :badgrin:
Dostałam takiego powera że mogę grać Pestilensami na Bazylu 8) a prócz tego pomalowałam 8 figsów do Opętanych. W tygodniu po wizycie u Was :D

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Qrde żebym ja takie powera dostał po wizycie w Wawie :P Od tamtej pory pomalowałem 2 figsy i skleiłem Exorcista :P No ale gdybym miał jeszcze miesiąc wolnego...

Awatar użytkownika
ysgarran
Mudżahedin
Posty: 310
Lokalizacja: Tortuga

Post autor: ysgarran »

@ Dwalthrim - najwyrazniej magister plemnik cichaczem wyznaje slanesza ;)
a tak serio to on jest jeszcze do dokonczenia wiec moje czarnuchy popracuja nad nim pilnikiem i skalpelem i zrobia mu z kaptura jesien sredniowiecza
@ Kapitan - choroba i wysoka temperatura, dzieki ktorej zapewne wpadlem na pomysly na ta bande, sprawily ze zdjecia sa niechlujne, jak ich jakos pomaluje troche to wstawie lepsze
@ Skavenblight - damy dworu w sredniowieczu na pewno nie byly grzeczne ;)

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Figurki jak figurki, ale na tej pierwszej jest cudny kogucik! :D

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Kogucik powala, niszczy, grabi i gwałci ;)!
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Mogli dać więcej zdjęć drugiego miejsca bo niewiele widać... Kogucik fajny, nie wiem po co ten koleś jeszcze tam stoi :P

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Kapitan Hak pisze:Alternatywny dreg: http://www.coolminiornot.com/170763
Genialny! Tylko skąd w Polsce taką figurkę weźmiesz...

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

Jak to skąd.. ze sklepu :P Od kiedy to nie można kupić figsa Reapera w PL ?? Trochę go podgesować i pomalować odpowiednio i dreg może być :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Sykstus pisze:Jak to skąd.. ze sklepu :P Od kiedy to nie można kupić figsa Reapera w PL ?? Trochę go podgesować i pomalować odpowiednio i dreg może być :P
Osz, źle spojrzałam :P

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Swoją drogą, na górze jest "Producent: Fenryll", a na obrazku "A reaper miniature".

Nawiasem mówiąc, świetny jest też dreg Luthor (nie mylić z tym imperialnym heretykiem i nazistą - HuSSem) - stara figurka do Vampire Cunts, obecnie dostępna już tylko przez MO.

P.S. Takiego drega jeszcze nie widzieliście: http://www.coolminiornot.com/19988
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

To chyba dreg, który został wodzem! :lol:

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Fajne dregi, ja w swoich undeadach mam troche inne podejscie do dregów. Nie każdy przecierz musi byc garbatym quasimodo ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Dwalthrim
Chuck Norris
Posty: 463
Lokalizacja: stoned - Komorów/Dębowa Tarcza
Kontakt:

Post autor: Dwalthrim »

Trochę może nie ten temat ale odpowiedniejszego nie znalazłem. ;)
Doszły właśnie do mnie zamówione na allegro O&G. I Mam taki pomysł, żeby zrobić fanatyka przed startem - gobasa ciągnącego za sobą kule na łańcuchu :twisted: .
I ma zagwostke jak zrobić łańcuch. Kule można zrobić z greenstafu , ale z łańcuchem juz trochę ciężej, chociaż dla chcącego nic trudnego i w ostateczności tak zrobię. Orientuje się ktoś czy można gdzieś kupić taki cieniutki łańcuszek ? Swoją droga przydałby mi sie także do wieszania szkielecików za ziobro na makietach ;).
Obrazek

"JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Łańcuszek najlepiej po prostu kupić - podobno na Orlej (mała uliczka prostopadła do Al.Solidarności) w sklepie dla jubilerów można kupić porządny łańcuszek za 8 zł/m.

Jeżeli chcesz, mogę Ci w poniedziałek przynieść kawałek; powinienem mieć jeszcze trochę w starych zapasach. Ile Ci potrzeba dokładnie?

Łańcuszek można doskonale usztywnić superglue, więc nie ma problemu, że będzie Ci się majtał.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

ironhead
Chuck Norris
Posty: 458

Post autor: ironhead »

Kapitan Hak pisze: Nawiasem mówiąc, świetny jest też dreg Luthor (nie mylić z tym imperialnym heretykiem i nazistą - HuSSem) - stara figurka do Vampire Cunts, obecnie dostępna już tylko przez MO.
Hak, możesz dać jakiegoś linka do wyglądu tej figurki?

ODPOWIEDZ