League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Re: League Of Legends

Post autor: Aldean »

Zauważyłem ze w dominion, ad championi niszczą, a poniewaz nie mam ad championa:> pytam kogo byście polecili? skłaniam sie od jaxa, albo xin zao. tryne odpada bo podobno bana ma za kazdym razem w rankedach:>

pozdro
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Fojtu
Mudżahedin
Posty: 238

Post autor: Fojtu »

nieprawda ze ad niszcza, nawet na dominionie musisz miec w miare zbalansowany team, bo inaczej rammus z thormailem robi co chce. co nie zmienia faktu ze faktycznie sa duzo lepsi niz na SR. polecam nocturna, garena (moze nie do konca klasyczny melee), GP

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja polecam eve na ad, mnóstwo z nią fanu :) GP też jest świetny, ulti blokuje przejmowanie turretów i ma spoko skille. Noc to wiadomo, niszczy system swoim ulti :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Nom, na dominion nocturne i gp są świetni, ale jax też daje radę.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Tak, jax jest świetny 1vs1, ale wbrew pozorom może zostać łatwo zabity przez ad range, jak vayne czy ezreal, bo po prostu do nich nie podejdzie :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Celedor
Kretozord
Posty: 1535
Lokalizacja: Komorów

Post autor: Celedor »

odkrylem trundle, trollpicka jak mi sie wydawalo - w buildzie na latarnie, merce, sheena, witsa, warmoga, atme i trinity jest genialnym bruiserem, a zastosowan pillara jest tyle, ze glowa peka ;)
+1
Blog o malowanych przeze mnie figurkach. http://celedorverminhorde.blogspot.com/

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Właśnie, tak apropo pilara, to czy zatrzymuje on rzeczy typu strzała Ashe albo inne skillshoty?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Nie.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

Zagrałem wczoraj Akali okolo 6-7 dominion.
wnioski:
-genialne ulti, przy pełnym stacku(3 ładunki) nikt Ci nie ucieknie:>
-nawet niezły burst na single target.
-w sytuacjach podbramkowych oprócz W, ulti pozwala uciec od 2 championow do jakiegos samotnego, takze genialny reset walki.
polecam champa.

składam go myśle ze w standardzie...buty(enh movement 3), ryjal, hextech, lichbane/shiv

pozdro i dizeki diuuk za obszerny opis
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Luz, w sumie właśnie miałem Ci napisać, że Akali na Dominionie może być o wiele lepsza niż na classic przy obecnym matchupie.

Pamiętam jeszcze czasy kiedy miała pseudonim: killing machine ;)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ludzie ona zawsze byla mocna i latwa, wystarczy napieprzac q i r na jednego champa i czekac az nasz op dmg go zabije.
Obrazek

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5712
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

ktos gra na eu west?

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Ja zakładam konto dopiero nowe :P
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Cresus
Mudżahedin
Posty: 304

Post autor: Cresus »

na dominionie wymiatają jeszcze sion na krytykach i shaco :P
trup wali po pół tysiąca krity i za tyle samo się leczy i bardzo prędko itemki może sobie kupić
a shaco o dziwo radzi sobie na tej mapie prawie z każdym fighterem bez problemu
Obrazek
SZARŻAAA!!!
new steggie has super huge multi fire high strength big blowguns

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Shaco owni na tej mapie. Nieraz widziałem jak przepakowany xin/trynda pakował się w shaco z 1/2 hp, a tu nagle okazuje się, że koło shaco jest 5-6 znaków i instant fear przez 6 sec :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Nadel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 126
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Nadel »

Sionem wybijam wszystkich ad, ale jak już ktoś pisał idzie się na typowego fajtera a nie jak polecają w sklepie maga [=
Z moich spostrzeżeń wynika również, że na dominionie rządzi Le Blanca. Sionem ciężko mi jest ją zjechać. Ale mus to wiedzieć jak nią grać (=

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

e tam,n alb starczy jakiś szybki hero albo staelth i pada w kilka sekund :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Andrzej pisze:e tam,n alb starczy jakiś szybki hero albo staelth i pada w kilka sekund :)
+1
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Moim zdaniem,

LB to typowy harras mid, jak się nie naje na gankach i na linii to ma później problem w late game, bo jest single target killerem. Bez znacznej przewagi w teamfightach ma pod górkę w late game, szczególnie z offtankami, a wiadomo że cały team broni Ad Carry więc jemu też nie naskoczy, AP mid z kolei to wyrównana walka, tutaj liczy się to kto pierwszy odpali swoje zabójcze combo w przeciwnika i tyle.

Generalnie w Late Game gra się nią jako finisher-asasin z tego co zauważyłem, potrzebne jest duże wyczucie i luka w szeregach przeciwnika.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Vallarr
Falubaz
Posty: 1018

Post autor: Vallarr »

Tak, na SR. Rozmowa jest o Crystal Scar, gdzie sfeedowanie sie LB jest banalne ;P Ale kontra tez, przynajmniej w teorii - hard CC i/lub focus, LB pada od combo innego castera z CC jesli zapakujesz silence/stuna/supressa przed jej silencem. Melee - mres + pozwolic jej inicjowac by zuzyla W, wtedy albo nie wywali dmg z ulti, albo nie zwieje.

@Nadel
Sion AD to fajna zabawka, ale ma 2 drobne wady - 1) ignite lub skille o podobnym dzialaniu i tyle Ci bylo z leczenia na ulti, 2) jest sporo lepszych melee DD z gap closerem. Po prostu nie widze tego.

Widzieliscie patchnotes przyszle? Co oni zamierzaja zrobic z jungla to istna masakra.

ODPOWIEDZ