Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Re: Hearthstone

Post autor: kevinior »

O ile wiem to nie , zmienia się tylko wygląd postaci oraz jej hero power . Za to gdy przejdzie się do legedy to za 5 winow jest 100 golda ;)
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

kevinior pisze:O ile wiem to nie , zmienia się tylko wygląd postaci oraz jej hero power . Za to gdy przejdzie się do legedy to za 5 winow jest 100 golda ;)
To mi na razie nie grozi. Hero power :?: #-o

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

kevinior pisze:O ile wiem to nie , zmienia się tylko wygląd postaci oraz jej hero power . Za to gdy przejdzie się do legedy to za 5 winow jest 100 golda ;)

Szukam szukam i nigdzie o tym nie ma, że tak gold leci
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

na becie tak bylo :mrgreen: a z tym hero power chodzilo mi o to ze jak macie np zlote karty to one maja takie mini animacje i to samo dzieje sie z bohaterem i jego heropowerem po wbiciu 500 winow
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jakoś mam nieodparte wrażenie, że w tej grze przewagę ma ten, kto NIE zaczyna, hm...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Hunter, priest, czarka i warlock lubią zaczynać.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

swieta_barbara pisze:Hunter, priest, czarka i warlock lubią zaczynać.
handlockiem wole być drugi :D

agro lubi zaczynać kontrola jednak imo nie bardzo :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Generalnie wszystkie decki na agoniach lubią zaczynać ;)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

swieta_barbara pisze:Generalnie wszystkie decki na agoniach lubią zaczynać ;)
Mechy lepsiejsze :D a i tak największa radocha z gry to mill mage/druid :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Akurat do maga i druida mam najmniej kart jeszcze :( . Ciekawy też wydaje się być łotr. Dużo kombinacji i ciekawych zagrań...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8647
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Akurat do maga i druida mam najmniej kart jeszcze :( . Ciekawy też wydaje się być łotr. Dużo kombinacji i ciekawych zagrań...
Ale po nerfach na każdym froncie ciężko się gra nim teraz :(
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

niestety ale to prawda w obecnych czasach najmocniejszymi bohaterami sa prist mage i paladin ... jezeli dobrze podejdzie to naprawde potrafia sie nieziemsko trade-owac ... szczegolnie kombos <muster for battle + quatermaster> i najlepiej miec jeszcze z 1-2 silver hand recrute na stole to w ogole gwalci system niesamowicie :D szczegolnie ze najczesciej ktos w 7 turze juz wyzbywa sie flamestrike i no jest syto nie powiem
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Jak karta podejdzie to każdy deck potrafi dowalić nieźle...

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

ale nie kazdy deck potrafi z 2 kart zrobic min 3 kolesi 3/3 i 2/5 ;)
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Sorry, ale QM jest delikatnie mówiąc słaby.

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

kevinior pisze:niestety ale to prawda w obecnych czasach najmocniejszymi bohaterami sa prist mage i paladin ... jezeli dobrze podejdzie to naprawde potrafia sie nieziemsko trade-owac ... szczegolnie kombos <muster for battle + quatermaster> i najlepiej miec jeszcze z 1-2 silver hand recrute na stole to w ogole gwalci system niesamowicie :D szczegolnie ze najczesciej ktos w 7 turze juz wyzbywa sie flamestrike i no jest syto nie powiem
głupoty gadasz, nie bez powodu na turniejach obecnie przy best of five każdy przynosi Handlocka i Control Warriora + 3 deck według preferencji.
Healboty zrobiły handlocka prawdziwego potwora.

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

Kozioł pisze:
kevinior pisze:niestety ale to prawda w obecnych czasach najmocniejszymi bohaterami sa prist mage i paladin ... jezeli dobrze podejdzie to naprawde potrafia sie nieziemsko trade-owac ... szczegolnie kombos <muster for battle + quatermaster> i najlepiej miec jeszcze z 1-2 silver hand recrute na stole to w ogole gwalci system niesamowicie :D szczegolnie ze najczesciej ktos w 7 turze juz wyzbywa sie flamestrike i no jest syto nie powiem
głupoty gadasz, nie bez powodu na turniejach obecnie przy best of five każdy przynosi Handlocka i Control Warriora + 3 deck według preferencji.
Healboty zrobiły handlocka prawdziwego potwora.
Zgadza sie na turniejach handlocki sa fajne ale na construced niekoniecznie bo jest pare dobrych deckow ktore je ważywią. co do kontrol warriora zgodze sie ze jest mocny ale nie kazdy ma na poczatku karty jak alextrasze grommasza shield slamy i jeszcze kilka legend zeby dalo sie tym pograc naprawde fajnie ... ale spoko, mi wydawalo sie ze mowimy o ,,normalnym graniu" a nie o turniejowym, ktore tez sie rozni od nawet legendary constructed bo na czym innym sie opieraja te 2 rodzaje gier ;) ale co ja sie tam znam
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Czy złote karty podstawowe (nie z packów) mają jakieś zastosowanie poza beznadziejnym zapychaniem miejsca? Nie da się ich spalić a wk...ją bardzo...

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

niestety nie bardzo :D ale niektore maja fajne animacje
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7593

Post autor: smiejagreg »

Kurde, masakra jakaś... Gram już ok 3 miesięcy, otworzyłem min. 70 pakietów wygranych na arenie albo kupionych w sklepie i ... ZERO legend jak na razie :( :!: WTF :?: :?: :?:

ODPOWIEDZ