MASTER w Lublinie - Lubelski Koziolek 1-2 marca 2008r.

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

Zablokowany
Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

gogosy pisze:sorry ze wam sielanke przerywam ale wiadomo juz cos czy te nowe VC sa dopuszczone??
No właśnie....

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

a może niech ll zagłosuje czy takie posunięcie jest legalne? coby potem ktos wyników nie chciał podważać :P hihi

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

nad czym tu glosowac, regulamin jednoznacznie ujmuje ta konkretna kwestie

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

no ale tu dużo leży w rękach organizatorów - jak dopuszczą to dopuszcza tylko czy wyniki pójdą na ligę? nikt nie powinien protestować ale wiadomo, znajdzie sie jakiś wariat i co zrobisz? ;) wszystko półżartem mówię ale, kto wie ;)

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Supeł pisze:a może niech ll zagłosuje czy takie posunięcie jest legalne? coby potem ktos wyników nie chciał podważać :P hihi
Krótka piłka:

Jedyny "formalny" zapis, który cokolwiek o tej kwestii mówi, znajduje się w uściśleniach sędziowskich, i brzmi tak:

"Na turniejach obowiązują wszystkie wydane przez Games Workshop podręczniki, erraty oraz uściślenia zasad (w formie FAQ lub Q&A) jeśli są one w sprzedaży w Polskich sklepach lub dostępne na Internecie od przynajmniej 7 dni. "

Podręcznik do Wampirów jest dostępny w Polskich sklepach (np. Faber i Faber, Stary Świat w Warszawie) od dn. 23 lutego włącznie. 7 dzień dostępności jest w piątek przed turniejem. Tyle jeśli chodzi o kwestie formalne. Do orgów tylko należy rozstrzygnięcie, czy nie przeszkadza im, że ta dostępność jest ograniczona do spearheada. Innych problemów formalnych nie widzę. Więc niech orgowie się zdecydują, a nie gawędzą o napletach :D

Awatar użytkownika
Górken
Falubaz
Posty: 1005
Lokalizacja: Lublin/ Kraków

Post autor: Górken »

mi to wszystko jedno czy stare czy nowe tylko mogą być lekkie problemy z zasadami przy grze z nowymi vampirkami;) i to chyba jedyny minusik;P Ogólnie imho dla tyc hco kupili już ten podręcznik i mają figurki adekwatne mogą grać vampkami;)

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

ostatecznie, po rozmowach ze wszystkimi organizatorami(dzik, shino, supel i ja) doszlismy do wniosku, ze nie dopuszczamy nowych wampriow. legalny bedzie jedynie stary podrecznik do tej armii. o argumentach wiele juz bylo pisane, dlatego nie bede powtarzal. glownym jest to, ze spearhead to nie jest dostepnosc podrecznika, poza tym master nie jest miejscem na testowanie nowych armii, bo wyniki tutaj maja byc jak najbardziej miarodajne.

z innej beczki: dostępny jest juz drugi scenariusz, szczegóły na pierwszej stronie tematu, lub tutaj

pozdrawiam
Jerzyn
Ostatnio zmieniony 27 sty 2008, o 13:42 przez Jerzyn, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
TruePunk
Masakrator
Posty: 2726
Lokalizacja: Vendetta
Kontakt:

Post autor: TruePunk »

Mam dziwne wrazenie, ze caddiki beda mialy co robic ;)

Rozumiem ze bohater bez problemu moze byc czescia regimentu podczas palenia wiedzmy?

Pzdr

Budda
Chuck Norris
Posty: 375
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Budda »

fajny scenariusz, pamietam z zeszlego roku :)

Koszo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 111
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Koszo »

w zeszłym roku był ciekawszy ten scenariusz, bo było -1 do ld poki nie spalisz wiedzmy. no i były punkty za zniszczenie stosu.

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

a rzeczywiscie, umknelo mi to, bo po prostu nie wkleilem calego tekstu :P zaraz sie poprawie :D

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

no i juz. troche sa obciete punkty w porownaniu do zeszlego roku.

Awatar użytkownika
Kruti
Dżentelmen Ludowy
Posty: 2105

Post autor: Kruti »

A znane jest już miejsce rozegrania Turnieju?
Obrazek

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

tak jest znane, zapomnialem tylko wstawic :P

ach ta sesja :oops:

Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Aj ten scenariusz mnie dobił :[

Awatar użytkownika
Jerzyn
Zły Dotyk
Posty: 1072
Lokalizacja: Barcelona, Moria Śmoria
Kontakt:

Post autor: Jerzyn »

teraz sa zmniejszone punkty za niego, wiec nie bedzie az tak wplywal na gre. generalnie mozna spalic heretyka juz w pierwszej lub drugiej turze, co by zbytnio nie przeszkadzal...

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

najfajniejszym scenariuszem rok temu był ten z zamkamii:)

DZIK
Oszukista
Posty: 883
Lokalizacja: BP Border Princes Klan

Post autor: DZIK »

Dastor pisze:najfajniejszym scenariuszem rok temu był ten z zamkamii:)
być może scenariusz ten pojawi się jeszcze w przerobionej wersji - bardziej pod warlords jednak niż starego dobrego herosa podobnie jak z heretykiem - obecnie wiedźmą były tam rzeczy delikatnie przegięte
Razem z Jerzynem i Motorem staramy się aby w tym roku scenariusze były bardziej zbalansowane

lith
Oszukista
Posty: 872

Post autor: lith »

Mi sie najbardziej podobal ten z oddzialem, ktory musial zginac. Moze nie powinny tam byc punkty x2 tylko normalnie.

Awatar użytkownika
Taraś
Chuck Norris
Posty: 428
Lokalizacja: Łęczna-Moria ADF

Post autor: Taraś »

Mi sie najbardziej podobal ten z oddzialem, ktory musial zginac. Moze nie powinny tam byc punkty x2 tylko normalnie.
Ja jak dotąd słyszałem tylko krytyczne opinie na temat tego scenariusza :wink:

Tak ja też chce ten z zamkami :D

Zablokowany