Pytania wszelakie ... ;)

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eldritch
Berserker Khorna
Posty: 1360
Lokalizacja: Hauptstadt der Oberschlesien

Re: Pytania wszelakie ... ;)

Post autor: Eldritch »

Jak nam nie przytną Helek może być ciekawie w 8ED, duży boost dostanie też smoczysko.
Z defensami a'la gunline dalej jednak będzie czoko.

Co do prince'a: w porównaniu do discoboya był, jest i będzie plewny jeżeli dalej będzie mógł brać tylko gifty a nie choćby commony z nowej listy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

A jak oceniacie? Liber Chaotica wypełni się w 8ed czy czekamy na 9ed? :roll:

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Eldritch pisze:Jak nam nie przytną Helek może być ciekawie w 8ED, duży boost dostanie też smoczysko.
Z defensami a'la gunline dalej jednak będzie czoko.

Co do prince'a: w porównaniu do discoboya był, jest i będzie plewny jeżeli dalej będzie mógł brać tylko gifty a nie choćby commony z nowej listy.
Boost dla smoka? To chyba jakiś żarcik, boost ujawnia się przy CC, a najpierw trzeba do niej dojść :( . Nigdzie go nie schowasz, a jednostki strzelające nawet z S3 mogą go ściągnąć. Sorki, ale to nie będzie era naszych smoków, za to inne smoki poszaleją, bo będą miały wsparcie strzeleckie. Choć w głębi spaczonej duszy mam nadzieję, że się mylę.

Prince nie jest taki zły ma lot, terror, stubborn z automatu, warda 4+(tęczy), do + 2/3 do CRa na starcie, chyba nie najgorzej za jedyne 320pts. No i jest Lordem więc daje liderkę, całe 8 :wink:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

solider4 pisze:Boost dla smoka? To chyba jakiś żarcik, boost ujawnia się przy CC, a najpierw trzeba do niej dojść :( . Nigdzie go nie schowasz, a jednostki strzelające nawet z S3 mogą go ściągnąć. Sorki, ale to nie będzie era naszych smoków, za to inne smoki poszaleją, bo będą miały wsparcie strzeleckie. Choć w głębi spaczonej duszy mam nadzieję, że się mylę.
trzeba poczekac na zasady mountow, bo tam ponoc spora rewolucja, no i na zasady los (tu tez bedzie cos pokombinowane na stowe).
dwa, scenariusze, jezeli beda zblizone do 40k (a na to wyglada) to moze tez sporo zmienic
trzy, no z regoly na patelniach sie niegra (dlaczego nagle nie bedzie mozna chowac smoka w 8 ed gorzej od 7) ;), a teraz do smoka i tak mogly grzac wszystkie szeregi strzelcow, wiec jedyne co to smoczurek zalapie kilka "boost'cikow" ;)

no i fakt ze z zionieciem troche lipa, no ale... :)

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

jurak pisze:no i fakt ze z zionieciem troche lipa, no ale... :)
masz racje 2d6 ataków za jedną głowę i 2d6 A za drugą to lipa nie ma co :twisted:

ludzie jak czytam wasze posty, to się zastanawiam czy Wy gracie tą armią :roll:

jak katapa nie ściąga SV to jeszcze lepiej dla was, na strzelanie BS macie MoN dla upartych MoT z bannerem i bez...

frenzyowana kawa będzie mogła się normalnie ruszać, w większości przypadków :?

ukrócona magia i limit twórców nie daje większych szans na przebicie się przy obecnym standardzie woch, a wasze 8 pocisków na turę będzie robiło więcej niż zdziwaczałe lore po 2różne warianty kasta 1 czaru, a żeby nie było łatwo 2x6 to to samo co 2x1, nic tylko wziąć standard + 2 hele i puppeta czekając tylko na "zbieg okoliczności"

czego chcieć więcej? bez kitu

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Hmmmm aż tak różowo nie będzie założę się, że nasze czary zostaną zmienione w erracie tak samo jak itemy. Ale myślę, z Helkami i naszą antymagią czarów bać się nie musimy. To samo katapult bo nie zdejmują save'a a i tak większość u nas ma T 4. Nikt nam też nie będzie blokował marszów... :D A nasze puszki mają wysoką inicjatywę :D Ja myślę, że w 8 ed dobrze złożony i zagrany WOCH będzie wygrywał turnieje :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

jurak pisze:
solider4 pisze:Boost dla smoka? To chyba jakiś żarcik, boost ujawnia się przy CC, a najpierw trzeba do niej dojść :( . Nigdzie go nie schowasz, a jednostki strzelające nawet z S3 mogą go ściągnąć. Sorki, ale to nie będzie era naszych smoków, za to inne smoki poszaleją, bo będą miały wsparcie strzeleckie. Choć w głębi spaczonej duszy mam nadzieję, że się mylę.
trzeba poczekac na zasady mountow, bo tam ponoc spora rewolucja, no i na zasady los (tu tez bedzie cos pokombinowane na stowe).
dwa, scenariusze, jezeli beda zblizone do 40k (a na to wyglada) to moze tez sporo zmienic
trzy, no z regoly na patelniach sie niegra (dlaczego nagle nie bedzie mozna chowac smoka w 8 ed gorzej od 7) ;), a teraz do smoka i tak mogly grzac wszystkie szeregi strzelcow, wiec jedyne co to smoczurek zalapie kilka "boost'cikow" ;)

no i fakt ze z zionieciem troche lipa, no ale... :)
Teraz nie schowasz smoka bo można legalnie overgesować, strzał z katapulty, działa i narka. Teraz przynajmniej mieliśmy szansę schowania go za lasem, jakimś domkiem, a teraz lipa. No ale skoro mają byc zmiany w monsters to trzeba poczekać.
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Khumanor pisze:
jurak pisze:no i fakt ze z zionieciem troche lipa, no ale... :)
masz racje 2d6 ataków za jedną głowę i 2d6 A za drugą to lipa nie ma co :twisted:

ludzie jak czytam wasze posty, to się zastanawiam czy Wy gracie tą armią :roll:

jak katapa nie ściąga SV to jeszcze lepiej dla was, na strzelanie BS macie MoN dla upartych MoT z bannerem i bez...

frenzyowana kawa będzie mogła się normalnie ruszać, w większości przypadków :?

ukrócona magia i limit twórców nie daje większych szans na przebicie się przy obecnym standardzie woch, a wasze 8 pocisków na turę będzie robiło więcej niż zdziwaczałe lore po 2różne warianty kasta 1 czaru, a żeby nie było łatwo 2x6 to to samo co 2x1, nic tylko wziąć standard + 2 hele i puppeta czekając tylko na "zbieg okoliczności"

czego chcieć więcej? bez kitu
Trochę ponarzekać wypada w końcu jesteśmy Polakami. :wink:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

No to co że nie możesz go schować? Po co go chować do przodu i za bogów!
W dobie strzelania książę demonów to bajka! <tęczowy> 2+ warda na magię, zmniejszanie siły od strzelania? Hell yeah! Wbijasz się takim do przodu a wróg musi decydować. Czy walimy po księciu który zaraz mi porozpierdala cały gunline czy po naszych wojownikach a może helena która ma szanse spanikować 2 oddziały na raz? W ten sposób nie da się wystrzelać po prostu wszystkiego. Oczywiście możemy być wredni i pobawić się w popychaczki na demon prince`a. Po prostu nie możliwe jest aby wystrzelali nam wszystko. A jeżeli ktoś zdecyduje się grać na wojownikach to nagroda go nie minie. Ponieważ jedyne co musimy robić to przejść jak największą odległość bo w 2 najdalej w 3 turze nasza pancerna pięść robi przeciwnikowi z dupy jesień średniowiecza.
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

Jab pisze:........ A jeżeli ktoś zdecyduje się grać na wojownikach to nagroda go nie minie. Ponieważ jedyne co musimy robić to przejść jak największą odległość bo w 2 najdalej w 3 turze nasza pancerna pięść robi przeciwnikowi z dupy jesień średniowiecza.
Ja chcę, Ja chcę! Będę grał na wojownikach, chcę 2x15 wystawiać.

Co do smoka, to zobaczymy, może faktycznie nie będzie tak źle. Wkurza mnie jedynie spam maszynek, które się pojawią i ich cena. Normalnie jak w tesco i to w trakcie promocji, ale nie narzekam, bo my mamy as, którego już katapy nie ściągają (szkoda, że hela też) i T4. :twisted:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Ja też będe grał na wojowników wystawiam 2x18 po 6 w szeregu :D ale jak cos to może dokupię kilku i wystawie 3 x 15 :D + 2x20 Maruderów :mrgreen:
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Solider
Falubaz
Posty: 1433
Lokalizacja: Świdnica/Warszawa

Post autor: Solider »

O 2x20 marudach nie wspominałem bo to mus. :mrgreen:
"Three things make the Empire great: faith, steel and gunpowder".

- Magnus the Pious
Dymitr do Lohosta pisze:Wrocław nie jest częścią Śląska, który jest powszechnie rozumiany jako Górny Śląsk, geograficzny matole
No, nie inaczej !!!

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Qrcze nie mam booka przy sobie ile kosztuje regon 15 warriorow z tarczami i hw z FCG a ile 18 z FCG z tarczami
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Przemcio251 pisze:Qrcze nie mam booka przy sobie ile kosztuje regon 15 warriorow z tarczami i hw z FCG a ile 18 z FCG z tarczami
15 - 270
18 - 318

bez marków.

Awatar użytkownika
szafa@poznan
Rulzdaemon
Posty: 2099

Post autor: szafa@poznan »

Jab pisze:No to co że nie możesz go schować? Po co go chować do przodu i za bogów!
W dobie strzelania książę demonów to bajka! <tęczowy> 2+ warda na magię, zmniejszanie siły od strzelania? Hell yeah! Wbijasz się takim do przodu a wróg musi decydować. Czy walimy po księciu który zaraz mi porozpierdala cały gunline czy po naszych wojownikach a może helena która ma szanse spanikować 2 oddziały na raz? W ten sposób nie da się wystrzelać po prostu wszystkiego. Oczywiście możemy być wredni i pobawić się w popychaczki na demon prince`a. Po prostu nie możliwe jest aby wystrzelali nam wszystko. A jeżeli ktoś zdecyduje się grać na wojownikach to nagroda go nie minie. Ponieważ jedyne co musimy robić to przejść jak największą odległość bo w 2 najdalej w 3 turze nasza pancerna pięść robi przeciwnikowi z dupy jesień średniowiecza.
salwa z artylerii na twarz, zmniejszanie siły nie pomoże Ci przetrwa. Potem zanihilują resztę. Nie masz lataczy - nie masz armii.
Beasts of Chaos - circa 5k
Warriors of Chaos - circa 5k
Daemons of chaos - circa 3,5k

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

szafa@poznan pisze: salwa z artylerii na twarz, zmniejszanie siły nie pomoże Ci przetrwa. Potem zanihilują resztę. Nie masz lataczy - nie masz armii.
Brak latania bardzo boli woch. Będzie mocniej bolał w 8 ed.

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

spokojnie może nowego Army booka wypuszczą :D
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Przemcio251 pisze:spokojnie może nowego Army booka wypuszczą :D
Tylko kiedy? :roll:

Jak oceniacie? Liber Chaotica wypełni się w 8ed czy czekamy na 9ed? :roll:

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

Jak tylko w erracie wojownicy dostaną repeater crossbow a marudy łuki to tak :lol2: :D :) :o :? :(

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Kusze pasowały by do Wojowników :twisted:

ODPOWIEDZ