rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Caledor19 »

Gralem na PG plus wlocznie i BoH z shadow i jest naprawde swietne. PG sa twardzi na wszystko a na wlocznie malo kto patrzy jako ofensywny gozny oddzial :D
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Ja też tak grałem :)
Niestety u mnie jakoś nie udawało się zrobić ani z PG ani z włóczni rzeźników.. Pecha mam, albo brakuje mi skilla :P
Wisła Kraków.

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Nie no spokojnie :D

Widze w Tobie potencjal haha :mrgreen:

Przesz do przodu swoimi twardzielami i rzucasz brzytwe i kosisz oddzial przeciwnika i tyle :D
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Uwierz mi że da się nie rzucić brzytwy na 5 kościach przy Boh na IF :P
A HE gram już 3,5 roku, i w sumie myślę że 7 ed była dla tej armi dużo lepsza.
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dlatego rzuca się z 6 :wink:

Niby tak ale to dalej ten sam bolec. Nie chcę nic mówić ale sam go wystawiałeś i chwaliłeś pare miechów temu
Owszem, na format 2800 :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Trzeba mieć jeszcze te 6 kostek ;)

Skłaniam się do gry na dwóch arcymagach, jeden shadow + boh, a drugi life (?) + vortex, teoretycznie daje nam to wszystko co potrzeba, Andrzej kiedyś tak grałeś zdaje się? Masz jakieś przemyślenia na ten temat? :)
Wisła Kraków.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jak był PS to było to fajne combo, na euro nie ma to racji bytu. Poza tym to wchodzi dopiero od 2800+
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

Więc pozostaje tylko zapytać Tuska: jak tu grać panie premierze :wink:
Wisła Kraków.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

2 x arcy za dużo punktów zasysa, a magia jest kapryśna.

Ja wychodzę z założenia, że już lepiej jakieś małe taktyczne oddziały wystawić lub więcej orłów.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

A polaczyc Arcy z bohem z 2 malymi magami? ja grajac na Shadow plus Boh zawsze mialem przynajmniej te 6 kostek bo wiatry nie padly mi niezej niz 5 wiec zawsze 1 kostke sobie dorobilem a mialme jeszcze jednego maga 2 lvl z SW i lore of Life i swietnie sie gralo

Mysle ze jak bys mial arcy z Bohem i 2 malych magow na 2 lvl to byloby fajnie i dalbys im niszczare i kradziejke

Oczywiscie obaj na magii Life
Warhammer to nie jest sport

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Sevi pisze:Więc pozostaje tylko zapytać Tuska: jak tu grać panie premierze :wink:
Kupić więcej WL :D
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
el Victor
Oszukista
Posty: 784
Lokalizacja: Kraków & Lewa Flanka Mielec

Post autor: el Victor »

Sevi pisze:Uwierz mi że da się nie rzucić brzytwy na 5 kościach przy Boh na IF :P
A HE gram już 3,5 roku, i w sumie myślę że 7 ed była dla tej armi dużo lepsza.
święta słowa - HE królowały w 7ed. a ludzie nie chcieli nimi grać, - oddziały wroga nie oddawały ataków bo ginęły z ASF no i przede wszystkim magia magia maga - w 7ed dało się czarować nie to co teraz

weszła 8, która dała przerzuty na trafienia (tylko/aż ?) ale tak ścięła magię i ogólną skuteczność HE w walce wręcz bo wszystko oddaje, a innym się zdaje, że tam armia TERAZ jest wypaśna

jeśli teraz jest "wypaśna" to w 7ed. była mega-hiper-power :D
Traye MAGNETYCZNE + magnesy neodymowe http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481
kanał #1 YouTube (stary) - http://www.youtube.com/user/cotojest1000?feature=watch
kanał #2 YouTube (NOWY !) - http://www.youtube.com/channel/UCstzjTR ... ture=watch
Każdy wymiar, kolor, typ, opcja, dodatek... - ZAPRASZAM ! -->>> http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=110&t=35481

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

WL lub SM wystawiało się po 12 lub max 14sztuk*, żeby nie tracić ataków, jak kilku padnie. Później się robiło lub wpuszczało się szarżę 5 padało nikt nie oddawał, do tego BSB z d6 do CR i było pozamiatane 8)

* ja takk wystawiałem, nie wiem jak inni na 7ed :wink:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

el Victor pisze:
Sevi pisze:Uwierz mi że da się nie rzucić brzytwy na 5 kościach przy Boh na IF :P
A HE gram już 3,5 roku, i w sumie myślę że 7 ed była dla tej armi dużo lepsza.
święta słowa - HE królowały w 7ed. a ludzie nie chcieli nimi grać, - oddziały wroga nie oddawały ataków bo ginęły z ASF no i przede wszystkim magia magia maga - w 7ed dało się czarować nie to co teraz
chyba nie bardzo...
To dalej elf z 3T za cholerę punktów.
HE byłyby w tej edycji wypaśne gdyby miały śmietnik do ogarnięcia wrogiego strzelania i śmieci (chociaż z nimi to idzie całkiem ok), silvery do corów i robi się o niebo lepiej, bo mamy coś taniego, co jest szybkie, w miarę przeżywalne...

Ale co tam... przecież HE mają fajne śmieci :D , princeski, silvery, rydwany, fasty (dużo lepsze od dark raiderów).. no ale tak, są w specialach przez co ich wzięcie drastycznie obniża liczbę jednostek, które mają walczyć vide WL, może SM (gdyby mieli wsparcie lekkich oddziałów, na których przeciwnik musi skupić swą uwagę byliby naprawdę fajni), dlatego się blokują nawzajem.
Przy obecnych zasadach i chęci złożenia czegoś mocnego nasza armia się blokuje tzn. albo jednsotki, które realnie wygrywają bitwę ale bez jednostek, które są w stanie wypracować dogodną sytuację, albo śmieci ale bez jednostek młotów, szkoda trochę :(
Silvery, fasty i tiranoci do corów, tylko to bym chciał w nowej edycji, nie muszą booka nowego dawać, wystarczy oto taka mała errata do obecnego ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4759
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

rydwany w corach, to juz by bylo pg, spam rydwanow i WL :D
Obrazek
Highborn Elves Only!

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

o kurde... jakie rozważania, jesteśmy kilka dni po masterze na którym było trochę HE - zobaczcie jakie miejsca zajęły i jakie to były buildy?
Chyba tylko Semi nie wystawił WL (i nie jest to dowód na to że da się grać bez WL ;-) ).
Obrazek

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

nie no nie mówmy że he w 8ed. były lepsze... jak na dmp w 8ed podsumowywałem z kim mam spokojnie do przodu to chyba tylko z WE :D teraz jest o niebo lepiej można powalczyć z każdym. Jak andrzej sie wybierze do poznania bo ja mam zamiar jechać to pociśniemy te elfiki gdzieś pod podium 8)
Obrazek

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Szwentas pisze:jak na dmp w 8ed podsumowywałem z kim mam spokojnie do przodu to chyba tylko z WE :D

zabawne bo ja miałem podobnie do HE :mrgreen:


a teraz konkurs - znajdźcie armię która sobie nie wpisuje WE do listy łatwych paringów :lol2:
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Laik pisze:a teraz konkurs - znajdźcie armię która sobie nie wpisuje WE do listy łatwych paringów :lol2:
bestie? :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

inne WE ? :D
Obrazek

Zablokowany