Piłka nożna

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Re: Piłka nożna

Post autor: smiejagreg »

Przejrzyj choćby wyniki ostatnich paru meczów czołówki - mimo astronomicznych różnic w budżetach klubów, wyniki nie do końca im odpowiadają :mrgreen: Dzisiaj też może jakaś niespodzianka się wydarzyć, choć wolałbym nie...

A w Polsce - cóż, nieudany sezon i mamy ponoć ŁKS Płock czy też inny wynalazek... Oto właśnie siła polskich klubów... Walter podobno się wycofał, czyżby Legia... Grodzisk Mazowiecki :?: #-o :? .

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Solo SS pisze:To Legia nie wygra ligi ? a Polonia ??
To może jakieś Śląskie kluby z niskim budżetem wygrają :D ?
Niebieska Vendetta !
Za ruchem [-X ? tru [-X ? Chyba jesteśmy z innych dzielnic ; p lepiej Śląsk!
Choć pierwsza linia strzał w 10^^ "tak wychowano, wychowano nas..." fiu fiu ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

No i masakra... Arsenal stracił punkty u siebie z Norwich i pewnie trzecie miejsce poszło do diaska... Najbardziej przyczynili się do tego Gibbs i Szczęsny, który bronił wręcz beznadziejnie, puścił szmatę i miał wiele karygodnych interwencji. Oby grał lepiej na ME... A niby pewniak w reprezentacji...

Awatar użytkownika
bott
Mudżahedin
Posty: 220
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: bott »

szkoda Arsenalu... jestem wiernym kibicem kanonierów , niestety poziom gry jaki przez pierwszą połowę prezentowali był bardzo kiepski :( . Gol szczelony w drugiej minucie na pewno im nie pomógł , za bardzo się rozluźnili i dali sobie wklepać dwie bramki , w drugiej połowie rzucili się ostro do ataku i zdołali zrezmisować choć był czas gdzie było 3:2 i mieli realne szanse aby wygrać to spotkanie, nie wiem czy oglądaliście ten mecz ale naprawdę wierzcie mi sędzia popełnił masę błędów na przykład nie podyktował karnego
gdy przy szczale w polu karnym obrońca popchnął Robina van Persiego wywalając go i uniemożliwiając mu oddanie strzału Teraz się trochę sytuacja w tabeli zkiepściła są dwa punkty nad Tottenhamem i Newcastle ale w tej kolejce jeszcze nie grali , pomijając fakt że mają bardzo trudnych przeciwników, ponieważ Tottenham gra jutro z Aston Villa , a Newcastle z Citizens.
Obrazek

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

To prawda, sędzia popełnił kilka błędów, ale Kanonierzy są sami sobie winni... Jeszcze Sagna kontuzjowany - nie wiadomo, co się stało, wyglądało to bardzo dziwnie...

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Bo nie tylko Real bywa agresywny : http://ofsajd.onet.pl/newsy/skandal-pil ... tykul.html
Abstrahując od poziomu języka, jakim ten artykuł napisany jest to jednak Panowie przesadzili.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Małecki bardzo nie chce strzelić bramki Śląskowi:D
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Mistrz!
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

Masakra, co się działo w meczu Wisła : WKS
Ewidentnie Wisła nie chciała strzelić, BA grać, ja wiem że to mecz przyjaźni i o mistrzostwo, ale jednak trochę powagi...

Awatar użytkownika
Aro
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: GW - Rogaty Szczur

Post autor: Aro »

Najlepsza końcówka sezonu od X lat.
Śląsk IMO w eliminacjach do LM nic nie zagra.
Porażka sezonu - LEGIA - sama sobie winna, Skorża tak samo uparty jak pajac Smuda.
Bez młodych, którzy odeszli LEGIA wysiadła, a Naczos i Blanco pokazać nic nie mogli, bo i szans na granie to oni za dużo nie dostawali.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Dargor pisze:Masakra, co się działo w meczu Wisła : WKS
Ewidentnie Wisła nie chciała strzelić, BA grać, ja wiem że to mecz przyjaźni i o mistrzostwo, ale jednak trochę powagi...
to chyba dwa rózne mecze oglądaliśmy. polecam pierwszą połowe i akcje Iliev+Meliksson+Genkow
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Legła !!! Legła !!! Legła !!! Dla mnie tylko to się liczy :D Choć uczciwie przyznać trzeba, że to porażka na własne życzenie. Przeciwnicy nie byli lepsi czy silniejsi, po prostu Legia mistrzem powinna być już parę kolejek temu, ale jak się nie potrafi wygrać od iluś meczów to tak się to kończy. Co to się w ogóle w naszej lidze porobiło - w poprzednim sezonie też Wisła sięgnęła po tytuł w sytuacji, kiedy się wydawało, że to niemożliwe, bo strata za wielka.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Dargor
Chuck Norris
Posty: 489

Post autor: Dargor »

HA! W sumie to tak, ponieważ oglądałem tylko drugą połowę, i Kiedy Śląsk wybijał piłkę z Autu to jeden z zawodników Wisły puścił ją między nogami, albo gigantyczna ilość "niecelnych" dośrodkowań które lądowały w rękach bramkarza. Dobrze się stało w sumie, oby im się udało utrzymać zespół.

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Skisła sprzedała się jak tania dzi.ka. Żałuję straconego czasu na tę przeciętną ustawkę. Oby los odpłacił tym drużynom w przyszłym sezonie.
GrimgorIronhide pisze:
Ziemko pisze:Cholera jak od lapowek sie lysieje to gdzie moje miliony :(
Tą logiką Kudłaty jest wzorem uczciwości i nieprzekupności :mrgreen:

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Nieważne jest, czy Wisła chciała, czy nie - gratulacje dla Śląska Wrocław, za to, że pomimo dość dramatycznej rundy wiosennej byli w stanie wykrzesać tą końcówkę sezonu. Lenczyk z przeciętnego zespołu umie wykrzesać bardzo wiele. Właściwie drużyna bez gwiazd, z solidną obroną, wygrywa ligę, drugi Ruch Chorzów to właściwie to samo zresztą. Pokazuje to ni mniej, ni więcej, że jednak gwiazdy naszej ligi to tylko gwiazdy lokalne.

A Legia - cóż, dziwi mnie strategia klubu, który sprzedaje młodych, utalentowanych zawodników, a kupuje emerytów (Novo), którzy w dodatku nie dostają zbyt wielu szans. Jak kupuję emeryta, to powinien on grać ile wlezie, bo za dwa lata już nic z niego... A tu na opak #-o . Szkoda, że Legia przerżnęła szansę, jaka była, bo akurat inne zespoły były słabe w tym sezonie i warszawiacy mogli spokojnie zgarnąć mistrzostwo. Myślę, że spora w tym "zasługa" Skorży jednak, że nie potrafił zmotywować tych ludzi do końca - oni 4 kolejki temu uwierzyli, że już są mistrzami...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

Skorża to dobry trener, ale chyba się zachłysnął swoją zajebistością. Legia powinna zrobić przewagę kilka kolejek temu i jej nie oddać. A tak piękne mistrzostwo po przyjaźni - Wisła Przegrała kluczowy mecz ze Śląskiem a Lechia udupiła Legię. Piękne i proste:)
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

Siweusz pisze:Skisła sprzedała się jak tania dzi.ka. Żałuję straconego czasu na tę przeciętną ustawkę. Oby los odpłacił tym drużynom w przyszłym sezonie.
Ciśnienie już opadło? Poziomu posta nie będę komentował bo żałosny. Zauważ, ze Wisła zagrała wczoraj lepszy mecz niż Legia czy Korona w 2 ostatnich kolejkach czy też Lech w dniu wczorajszym. A były to drużyny walczące o mistrzostwo.

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Prawda jest taka, że Lech i Legia już od jakiegoś czasu grały piach, o Wiśle Kraków nie wspominając (nadal jestem w szoku patrząc na miejsce na którym zakończyli sezon). Nie ma co szukać tanich sensacji czy Wisła podłożyła się Śląskowi, Biała Gwiazda zagrała bardzo słabe spotkanie a Śląsk to wykorzystał. Brawa dla Ruchu który walczył do końca i prawie zdobył mistrzostwo.
Mistrz Polski to fajny tytuł i warto o niego walczyć ale nie oszukujmy się, żaden zespół z pierwszej piątki który starał się o 1 miejsce w lidze nie zrobi w LM absolutnie nic. Czy byłby to mój ukochany Lech, czy Legia czy zwycięski teraz Śląsk Wrocław. Jaki jest poziom naszej ligi każdy widzi i to bardzo ładnie odzwierciedla gra naszych zespołów. Przyznam, że obawiam się o tegoroczne puchary europejskie (o LM to nawet nie ma o czym mówić), bo wątpię, że Lech, Legia i Ruch w obecnym stanie będą w stanie coś zrobić. Chyba że po wakacjach wrócą siły, nowe pomysły i ludzie, a gracze zaczną grać jak piłkarze a nie jak wszelkiej maści kopacze. W każdym razie gratki dla Śląska :)

Awatar użytkownika
przelas
Falubaz
Posty: 1099
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: przelas »

+1

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

oglądałem transmisję w Polstacie meczu Wisły i Śląska :) rozbawiły mnie komentarze jak Śląsk prowadził 1:0 w stylu
"proszę państwa nie wiem która strona stadionu bardziej dopinguje Śląskowi, kibice przyjezdnych czy gospodarze"

a póżniej jak Śląsk grał w 10 na końcówce i Wisła cisnęła pod bramką gości coś stylu
"proszę państwa pierwszy raz taką sytuację widzę, kiedy kibice gospodarzy gwiżdżą kiedy ich drużyna jest w ataku"

gratulacje Śląskowi :) niech się dobrze przygotują do LM, jak przyfarci to może poradzą sobie, jak nie przyfarci w losowaniach to trudno, ale na pewno będą się starać.
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

ODPOWIEDZ