Chaos Dwarf Updated - official news

Chaos Dwarfs

Moderator: esgaroth

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Re: Chaos Dwarf Updated - official news

Post autor: Barth »

Byqu pisze:Zauważyliście, że na stronce WF Infernale mają koszt 11, tarcze z bazy, GW za 2 i fireglavie za 4pkt? To nieco podniesie ich grywalnośc, nie sądzicie :wink: ?
ale nie mają już stubborna :?

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Jak przeliczyłem ile będzie finansowo kosztować 30 modeli z FCG to musiałem sobie usiąść ... :(

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Przyzwyczajajcie się, to jest forgeworld, potem będzie tylko drożnej :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

A moją uwagę przykuł fakt iż na pdf z linków ze strony shopu w tle nie jest już napisane "experimental rules" co może oznaczać iż dokładnie takie same zasady znajdą się w ToC. I tego co znałem na forach termin wydania tej książki to wrzesień-październik acz są też domniemywania że całość ToC zostanie podzielona na osobne książki (chyba co człowiek to nowa wersja wydarzeń :/)....

Ale to są tylko plotki właśnie doczytałem że będzie tylko army list dla CHD, szkoda.....

Awatar użytkownika
rudobrody79
Falubaz
Posty: 1345
Lokalizacja: GIŻYCKO

Post autor: rudobrody79 »

w dodatku cały czas szybują obce waluty, więc nawet z eBay-a jest drogo brac ChaDecję, występującą na stronach sprzedawców z USA, u któych i tak jest najtaniej.

termi
Chuck Norris
Posty: 620

Post autor: termi »

Musze ciebie zmartwić ale w jednym pufie jest dalej experimental rulez a w niektórych nigdy nie było a przed wszystkimi linkami do nich pisze experimental rulet. W gwardi nigdy nie pisało experimental rulet bo tego PDF-a mam na kompie.

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Racja, coś mi się pomerdało..... z tym pdf-ami.....

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek

Awatar użytkownika
Barto
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Warszawa/Rembertów

Post autor: Barto »

No, przydałoby się...
Przynajmniej by było wiadomo na 100% na jakie podstawki wrzucać BullCentaury :mrgreen:

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Warseer pisze:New Wolf model coming.

Not sure if this is news or if it's already come up before but one of the Forgeworld guys let it slip to me that they won't be doing wolves with the new hobgoblins because they will be using new plastic ones from GW.

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Z tego co można odczuć już od paru kodeksów każda armia ma swoją "zasadę armijną".
Czy nowe CD z FW również otrzymają coś takiego ?

Awatar użytkownika
Arghal
Chuck Norris
Posty: 378

Post autor: Arghal »

Zapewne standardowe kraśkowe abilitki + (jeżeli będą) zasady zielonych. Szczerze powiedziawszy, to nic jakoś super unikalnego tutaj nie pasuje, jeżeli wykombinują coś interesującego, to oczywiście zmienię zdanie.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

GW na swojej stronie pisze:Tamurkhan: Throne of Chaos is the first new Warhammer Expansion from Warhammer Forge, and it will be available for you to look through, together with Forge World's other new projects at this year's Games Day.
Czyli na tego rocznym GD nie będzie można jeszcze kupić #-o
Mam nadzieje, ze sporo osób będzie z aparatem [-o<

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Jak ktoś zdobędzie fotki army listu i zasad poproszę na e-maila...
Dziwne 19 dni do GD i nie ma przecieków.... army listów, przedmiotów.....

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Time of Madness na CDO pisze:Just got off the phone with my contact at Forge World and it is bad news for those attending Games Day

The finished Tamurkhan book will be on display to look at and to view. However they will not have any forsale as the book has just recently been sent to the printers and won't be ready for a couple of months (end of Oct - start of Nov).

They will be doing pre-ordrs for the book at Games Day. Pre-orders for the rest of the world/public will begin at the end of Sept.
i jeszcze Time of Madness na CDO pisze:Just to clarify the experimental rules for the following have not changed.

- Iron Daemon
- Deathshrieker
- Infernal Guard
- Magma Cannon
- Dreadquake

I've been told the rules you see on the Forge World website "experimental rules" for the Chaos Dwarf releases have not changed at all. So what you see should be in the book.

18 dni do games day'a UK... :-s

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

Obrazek

:wink: :?: :?: :?:

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Czyli zasady można drukować cóż drętwo z tą obsuwą książki.... a może to i dobrze jeszcze będzie można pograć na booku Indy 2 miesiące :D

Awatar użytkownika
Barto
Wałkarz
Posty: 80
Lokalizacja: Warszawa/Rembertów

Post autor: Barto »

To znaczy że BullCentaur'y będą na podstawkach 40mm ??? :mrgreen:

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Co daje zasada Hellbound maszynkom, wie ktoś ?
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2011, o 09:14 przez Raamiel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Barto pisze:To znaczy że BullCentaur'y będą na podstawkach 40mm ??? :mrgreen:
No tak. Od razu tak mówiłem... Przecież moje Dragonogry muszą do czegoś służyć... :lol2:
Spróbuj lepszej gry: boltaction.pl

ODPOWIEDZ