Zapowiedzi, plotki - co nowego w Vampirkach

Vampire Counts

Moderator: misha

Zablokowany
Inferno
Falubaz
Posty: 1115
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Inferno »

Pewnie tak jak dla HE dadza wam przedmiot na kawadło..

np. na 4+ neguje efekt kowadła

Awatar użytkownika
Kris
Oszukista
Posty: 780
Lokalizacja: XIII Kohorta

Post autor: Kris »

Wiecie, nawet jesli te wszystkie rewelacje beda w Rare'ach to moze i zrobia nam tyle slotow co HE ...
Mam nadzieję, że ta ultra wampirza kawleria będzie kosztowała w takim razie z 3 sloty - bo na mniejsze pkt. to po prostu masakra, myślę, że wystarczająco będzie trzeba się napocić ze zwykłymi BK i tym duchowym skirmiszem banshee
Po drugie, strasznie to będzie drogie...

Nekro rzucający cały czas wskrzeszanie jak TK? Chyba naprawdę będe musiał inwestować w nowego he drain magic'a, by się przed tym wszystkim ubronić...
A skoro o magii już mowa - jak myślicie, ile kostek będzie można na turę przeznaczyć na ulepszanie coucha? chyba nie dowolną ilość prawda? :?
np. na 4+ neguje efekt kowadła
A od kiedy to vampiry tak dobrze znają się na krasnoludzkiej magii? zwłaszcza, że taki przedmiot byłby lepszy od elfickiego
Chieftain (Skaven Hero - 45pkt.) Toughness: 4
Goblin Big Boss (Goblin Hero - 35pkt.) Toughness: 4
Elf Prince (High Elf Lord - 150pkt.) Toughness: 3
I gdzie tu sprawiedliwość na świecie :?:

Awatar użytkownika
WhiteWolf
Mudżahedin
Posty: 252
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: WhiteWolf »

Czyli wampiry mają by teraz armią siłową, a nie masową?
Bieda :/

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Tanie zombiaki będą pewnie dalej, nie ma co płakać. Jeszcze z nekromantami nastawionymi na wskrzeszanie- tylko się cieszyć :wink:

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

patrząc na potanienie ogólnie piechoty - Imeprialnej i orczej, w pewnym sensie też włócznicy elficcy stanieli, to wnioskuję że cena szkieleta również spadnie o 1-2 punkty, tudzież dostanie "darmowe" wyposażenie wliczane w koszt.

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

mnie niepokoi że bedzie tylko vampire count jako lord. Zniknie master necromanta. To duży ból, ale za to ten wampirek będzie mógł dosiadać smoka więc będzie lepiej niż teraz, bo nie bedzie ten koles zrzerał dodatkowego slota.

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Jeśli count będzie mógł dosiadać smoka i mieć po 100 pkt na itemki i blood line'y to naprawdę może być ciekawie. Przy takim założeniu patrząć już na dzisiejszy army book można stworzyć zajebistgo pana na smoka (np. Cursed Book, 3+ wardzik na ostrzał, SoM, Heart Piercing, Red Furry, +1S w szarży i do tego chyba się Master Strike zmieści jeszcze)

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

ale lord + smok zawsze zżerają tego dodatkowego slota i to w każdej armii :) pozytywem zapewne będzie to, że ten nowy count nie będzie sam z siebie wcinał slota
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

Scimitar pisze:ale lord + smok zawsze zżerają tego dodatkowego slota i to w każdej armii :) pozytywem zapewne będzie to, że ten nowy count nie będzie sam z siebie wcinał slota
i własnie o to chodzi :wink: ,bo w tym momencie zeby mieć kolesia na smoku trzeba poswięcic 3 sloty, a zakładajac ze ten count nie bedzie w nowych wampirach zrzerał slota dodatkowego to koles na smoku bedzie zzerał 2 sloty

ZłO
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 135

Post autor: ZłO »

co da nam możliwość dania necro i drugiego wampira albo 3x vampirów :D albo smokowca i 2x necro co może sie Świetnie sprawdzić ;)

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Hmmm zastanawiałem się co dadzą wampirkom, aby je zrównoważyć względem nowych HE - teraz już wiem :lol2:

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

Ciekawe ile W i jakiego armour save'a będą mieli KotBK.

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

armour save'a to pewnie tyle ile normalni thralle czyt. 2+ :) a W to pewnie jeden bo 2 to im chyba nie dadza :wink:
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Karol J
Chuck Norris
Posty: 492

Post autor: Karol J »

No właśnie jak Thralle to powinny miec 2W. Tym bardziej, że mają być na podstawkach 40x40.

A co do AS to Blood Dragoni czasami nosili Full Plate'y :) Kto wie :)

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Sądzę, że jeśli będą to modele za 50-60 pkt sztuka, to spokojnie mogą mieć 2W, T4, AS 1+. Albo AS2+, ale do tego ward 5+. Wręcz obstawiam coś w tym guście. Inaczej będą zbyt wrażliwi na swój koszt i rozmiar modelu.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

jeszcze jedna opcja moze byc to ze kolesie beda bardzo mocni w walce wrecz..za to podatni na ostrzał (np beda mieli 1W - albo sava tylko na 2+), zeby nie wyszło ze sa super uniwerslana jednostka.. bo wtedy bedzie sie oplacało wystawic tylko 3-4 takie regimenty + wsparcie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Drwal
Falubaz
Posty: 1448
Lokalizacja: Gdańsk - SNOT

Post autor: Drwal »

3-4 regimentów nie wystawisz bo one bedą w rare pewno.

I pytanko czy jest juz w 100% potwierdzone, ze będą oni na podstawkach 40x40?

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Ja wlasnie nie jestem przekonany co do tych podstawek tzn. sadze ,ze to bedzie taka przypakowana jazda chaosnicka (lepsze statsy i podobnie wysoki koszt pkt. co wybrancy khorna na przyklad ).
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Jak będą mieli 2 rany, to na pewno też 40 X 40.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Co do podstawek to nie ma czego potwierdzac, bo w zadnych przeciekach nie bylo o tym mowy, to jedynie nasze dumania nt. tego ze tak pakerna jednostka powinna byc na duzej podstawce.

Zablokowany