Pytania krótkobrodego - stary temat

Dwarfs

Moderatorzy: Arbiter Elegancji, Rakso_The_Slayer

Zablokowany
Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Re: Pytania krótkobrodego

Post autor: Grazbird »

nie bierz kowala, bierz tarczownika. skorpion nie będzie chciał sie pod nim wykopać :D

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5090
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

mam jeszcze 1 pytanko jest taka runa za 70 pkt w weapons rune ta co pisze tam coś o d6 i jak ona działa:
- wbija się we mnie oddział goblinów zadaje 4 rany i za każdą rzucam d6 hitów w odddział
- wbija się we mnie oddział goblinów zadaje 4 rany i za każdą rzucam d6 hitów w jednego chłopka

bo nie kumam
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

To runa multiplikujaca rany. Zadzasz jedną ranę smokowi, to traci nie jedną, tylko k6. NIe ma żadnego efektu na jednoranowych modelach.
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5090
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

to gówniana ta runa :(
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

JarekK pisze:to gówniana ta runa :(
[-X

pogadamy jak kiedyś będziesz miał sytuacje że dwoma ciosami bohatera rozwalisz Steam Tanka lub smoka powalisz jednym ciosem ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

"to gówniana ta runa "
zdobyłes kiedyś jednym krasnoludzkim bohaterem 1100 Victory pointsów?
nie?
to pomyśl, jak ogrowemu Tyrantowi albo innemu spaślakowi można wbić 21 woundów, zrobić overruna po steamtanku albo zabic smoka jednym ciosem...
potem złóż broń która bije d6 woundów, podwaja siłę i ma płonace ataki lub +1 I

a póxniej pogadajmy...

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

ta zniewaga nadaje się do księgi uraz
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

Panowie - generalnie sytuacja jest taka, ze mam 12 Thundów i 14 kuszników- kupuje sobie pudełko Strzelców i składam z niego na bank 10 Thundów, pozostaje mi 6teczka. Co proponujecie z tego sklepac? Pierwotna wersja była taka zeby miec 2*10 Thundów i 2*10 kuszników (plus 2czka commandu na wszelki wypadek :P) Ale po kilku grach z wieksza iloscia Thundów (po 12 w oddziale) zastanawiam sie dosc mocno nad taka wlasnie opcja...

Awatar użytkownika
Pijak
Chuck Norris
Posty: 432
Lokalizacja: Moria Green Team

Post autor: Pijak »

Ja ze swoich zrobiłem warriorów aby mieć całą 20. Możesz tez zrobić inżynierów do maszyn.
Obrazek

Awatar użytkownika
pingu
Falubaz
Posty: 1046
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: pingu »

ja robię z 10 rangersów trochę GS i będzie git:D
Obrazek
Idiotów na świecie jest mało, ale są tak sprytnie rozstawieni, że spotyka się ich na każdym kroku...

szeregowiec ryan
Mudżahedin
Posty: 315

Post autor: szeregowiec ryan »

No w sumie to GS nie jest jakis mega potrzebny - moi kuszole i tak mają GW i takie ,,lesne" kolory :D

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

dorobiłbym kuszników

Remo
Falubaz
Posty: 1247

Post autor: Remo »

Smok znajduje się 18 cali od mojej jednostki. Smok szarżuje, ja używam Rune of Slowness i wyrzucam "4".
Co się dzieje? Pali na 20? Bez sensu bo runa działa przecież. Pali na 16? Też raczej nie - bo po użyciu runy okazało się, że szarża nie dojdzie do skutku, a jak nie dojdzie to jest spalona a latacze zawsze palą na 20...

p.s. No chyba, że to nie jest tak że latacze zawsze palą na 20 cali tylko ruszają się "full movement" a full movement w tym przypadku to 16 cali - zgadza się?

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

smoczur pali szarżę i leci na 16 wystawiając się elegancko na szarżę krasnoludów ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2936
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

szarżę
A nie chciałeś powiedzieć salwę :wink: ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
Grunaldi
Mudżahedin
Posty: 313
Lokalizacja: Wrocław Castle Town

Post autor: Grunaldi »

A nie powinien zatrzymać się cal przed ?
runepriest pisze:
Jankiel pisze:Stary, to co ja zabiję szarżą smoka i dopakowanych z kotła rycerzy Ty sobie wskrzesisz w jedną turę. I tak, jest to straszne.
oj tam oj tam, wystarczy nie szarżować to nie wskrzesi ^^

Awatar użytkownika
Grazbird
Kretozord
Posty: 1887
Lokalizacja: KGB Klub Gier Bez Prądu

Post autor: Grazbird »

jak kiedyś w zieolnej górze na turnieju.
gościowi zabrakło 0,1 cala żeby dolecieć do moich organek smokiem. i dostał w mojej turze szarżę klocka 20 slayerów z 3 giantslayerami :D

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Oj... ouć... biedna jaszczurka :lol2: To musiało wyprowadzić go z równowagi 8) Epic fail.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
kubon
Falubaz
Posty: 1048

Post autor: kubon »

Siema!
Ja normalnie gram WE ale mam zamiar zagrać z kumplem z takim dodatkiem że można wziąść do rozpiski jednostki z innej armii do 250 pkt ;) Chciałem wystawić 2 balisty i jedną katapulte. Wiem ile kosztują tylko nie wiem jakie maja zasady sepcjalne itp. Słyszałem też że można wsadzić do nich Engineer'a tylko nie jestem pewien co on daje. Kosztuje 15 pkt i można dzięki niemu przerzucić missfire czy tak?? Dodatkowo strzał balisty testuje się na jego BS a nie na BS załogi - mam rację ??
Proszę o szybką odpowiedź ;)
‎... And then God said 'Let metal bands have the most insanely awesome, twisted, kickass music videos known to man'.

And Satan said 'That's what I was thinking'.

Awatar użytkownika
Gogol
Masakrator
Posty: 2305

Post autor: Gogol »

Nie.

Dzięki inżynierowi możesz przerzucić efekt missfire np miałeś missfire na katapulcie, rzucasz efekt wypada 1 robisz re roll i wypada np 4 dzięki czemu maszyna ci nie ginie.

Zablokowany