Dżezi stuff z innych stron

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Re: Dżezi stuff z innych stron

Post autor: gerald_tarrant »

avatar khaina wgniata

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4807
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Ten avatar jest na pełnym wypasie!!

Swoją drogą oryginalny model nie powala, ale zadziwiające jest jak ludzie potrafią go odpicować.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oryginalny jest sredni, ten z Forga jest cudwny.

Awatar użytkownika
jamakot
Wodzirej
Posty: 688
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: jamakot »

piękne =D>
]arrrr

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Troszke spamu, no ale cóż. Wiecie gdzie oryginalny nabyć? Za linka do strony sklepu się nie obrażę :)

Awatar użytkownika
Drunken_Dwarf
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Drunken_Dwarf »

Kto pije ten łebski,
kto pości ten kiepski.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »


Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Przyznam, że mimo zachwytu, bardziej mnie jakoś przeraża ta twórczość...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Cos w tym jest ;)

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

ludziska oni klonowywują człeka :shock: niech ich ręka boska broni :!: :!: :!:

:wink:

pozdro,
Ż.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Skavenblight pisze:Przyznam, że mimo zachwytu, bardziej mnie jakoś przeraża ta twórczość...
I nagle rzezba zaczyna mrugac... :wink:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

A następnie zaczyna przewracać oczami, kłapać szczęką, wstaje i bierze ostre przedmioty, którymi robi masakrę. I nic się go nie ima, nawet ogień (!). :badgrin: Z drugiej strony, po co komu coś takiego? Trzymanie manekina w domu jest obrzydliwe po prostu.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

To jest ciekawe, ze ludzie boja sie wlasnego wizerunku. Latwiej jest postawic sobie w pokoju rzezbe 3 metrowego orka niz realistycznego czlowieka ze zdjec powyzej :)

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

wydaje mi się że ludziom łatwiej jest postawiś orka bo wiedzą te taka postać to fikcja, mimo wszystko, obudź się człowieku w nocy i idź do kuchni po mleko... i nagle taka figura... holy shit, portki pełne....

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

Klafuti pisze:A następnie zaczyna przewracać oczami, kłapać szczęką, wstaje i bierze ostre przedmioty, którymi robi masakrę. I nic się go nie ima, nawet ogień (!). :badgrin: Z drugiej strony, po co komu coś takiego? Trzymanie manekina w domu jest obrzydliwe po prostu.
Speak for yourself son :twisted:

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

A co, trzymasz manekina w domu? :shock2: I co, zamykasz się z nim w pokoju i się napawasz? :lol2:

@Equos: Zwłaszcza jak się oglądało "dom woskowych ciał". Sytuacja: godz. 2 w nocy, tuż po filmie idziesz do pokoju, wchodzisz (po ciemku) i obracasz się a tam stoi taki fantom. Masz -7 do ld i zdawaj gościu terror. Ale za to można szybko schłodzić piwo umieszczając puszkę na plecach. :D
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Equos
Chuck Norris
Posty: 410
Lokalizacja: Warszawa/Fenris

Post autor: Equos »

dobrze prawisz :) przesrane mieć takie rzeźby na chacie....

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Fantastyczne. Oczy, skóra... Wszystko :shock:
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3443
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

No niby tak, technicznie jest wszystko ekstra i dopracowane, ale kurrr... patrz posty wyżej.

Oglądałeś "Vinci" (ten film, w którym kradli "Damę z łasiczką)? Po co bogatym te obrazy? :lol2: No to z kukłą chyba jest podobnie. :mrgreen:
Skavenblight pisze:Przyznam, że mimo zachwytu, bardziej mnie jakoś przeraża ta twórczość...
To mi się kojarzy z preparowaniem zwłok co ten niemiec uskutecznia. :-8
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

Awatar użytkownika
Sławol
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3876
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Post autor: Sławol »

Taa, oglądałem "Vinci" :) Ja tam akurat lubię takie dziwne, niekonwencjonalne rzeczy, ale to pewnie wina mojej psychiki ;)

No cóż, ludzie są... Dziwni ;) Każdy ma swojego pierd... Ekhm, bzika :mrgreen:

A te preparowane zwłoki to są świetne, choć bardzo kontrowersyjne... Cóż, na tym to czasami polega, nie? Wielu artystów często ma swoje wizje i nie zawsze można dokładnie zrozumieć, co chcą przekazać swoją twórczością. Każdy odbiera po swojemu i jest to dość osobiste, ale na pewno nie jest to pomijane, więc o twórcach głośno.

A i uważam, że do wszystkiego można się przyzwyczaić. Może na początku można by się czuć nieswojo, mając w domu "kogoś" jeszcze, ale po pewnym czasie nawet by się uwagi nie zwracało na to - jak na zwykły mebel... Ja tam bym jeszcze imiona nadał wszystkim :)

Dobra, jestem inny i lubię obejrzeć do poduszki "Piłę" i inne takie... :mrgreen:

P.S. Ciekawe, czyby z takiej rzeźby krew poleciała po nacięciu nożem... Muszą to jeszcze dopracować chyba.
Pozdrawiam
Sławomir Borysowski
Obrazek
Galeria

ODPOWIEDZ