7 ed. - nowe HE

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

teraz role sie odwróciły..
w 6 edycji było tak ze jak dojechało chocby dwoch cholzenów czy khorników to kroili caly oddział HE.. a teraz jest na odwrót :)

Malal, potraktuj to jako wyzwanie ;-)
Obrazek

Awatar użytkownika
Semi
Niszczyciel Światów
Posty: 4747
Lokalizacja: Warszawa - Drobne Wałeczki
Kontakt:

Post autor: Semi »

postaw sie w sytuacji elfa...
kiedys: o ja p... znowy chaos na kawie i chosenach no to mam w plecy
teraz: Hehe... biedni chosiarze nawet nie dojada :)
Obrazek
Highborn Elves Only!

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dojechać dojadą, ale co potem? :twisted:

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Nie rozsmieszajcie mnie :shock: Kiedys to byla walka i byl remis albo mala wygrana ktorejs ze stron i sporo kminienia a teraz? Ide do przodu niech gra sie szybciej skonczy bo 1 ture mniej chaos bedzie jechal :wink:

Pozatym walczac z chaosem mozna bylo pokminic odgiac i zaszarzowac np z boku a z HE? nie odegne was bo po co macie szarzowac skoro macie strzelaniei ewentualnie magie :roll: teraz jak bede gral chaosem to biore 3 magof bo inaczej ponizej 2k nie mam co grac wogole z HE
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

to zmień armie



;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a niby czemu??

jednak Malal ma racje, teraz w większości przyapdków grajac przeciwko takiemu chaosowi wcale nie trzeba odginać szarzy bo po co...

dlatego teraz mało liczne ofensy majką przesrane z HE, cóz musza ich zaflankować i uderzyć z boku, ale łątwo powiedzieć trudniej zrobić...


cóz chyba nie od dziś jest tendencja do zmian w rozpiskach danych armii jak wychodzi nowy army book...
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Michaelius
Mudżahedin
Posty: 252

Post autor: Michaelius »

Belaner7 pisze:Swordmasterzy dają rade jeżeli są dobrze wystawieni i rozegrani,zresztą jak cała armia elfów.Jeżeli ktoś marudzi że idzie i idzie mając na przeciwko 30 hundgunerów,i dziwi się że zostaje wystrzelany i że niepowinno tak być bo to mistrzowie miecza,powinni łapać kule to mnie nieźle rozśmiesza.
Czemu rozsmiesza? Przeciez w 5 edycji odbijali strzaly prawie jak wiedzmini :D

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:Nie rozsmieszajcie mnie :shock: Kiedys to byla walka i byl remis albo mala wygrana ktorejs ze stron i sporo kminienia a teraz? Ide do przodu niech gra sie szybciej skonczy bo 1 ture mniej chaos bedzie jechal :wink:

Pozatym walczac z chaosem mozna bylo pokminic odgiac i zaszarzowac np z boku a z HE? nie odegne was bo po co macie szarzowac skoro macie strzelaniei ewentualnie magie :roll: teraz jak bede gral chaosem to biore 3 magof bo inaczej ponizej 2k nie mam co grac wogole z HE
dlaczego zaden gracz Chaosowy nie robi krzyku i rwania wlosow z powodu nowych HE a ty robisz? nie mam pojecia... wygrac mozna, nie duzo, ale mozna i jest to teoria poparta praktyką ;)

(i wcale nie grajac z uposledzonym dzieckiem...)


pzdr !!

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Ja akurat nigdy nie maiłem problemów (jak grałem ) z chosenami :) . Zawsze jak grałem z chaosem schodzili jako pierwsi. Raz sie tylko zdarzyło , że miałem niestety.....

Ale ogólnie czysty chaos sie klepie :) gorzej z bistami bo tych jest więcej ale im osłabili herdy.

Zawsze też można postarać sie rzucić na naszych biednych SM shield of saphery hehehe :twisted:
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

thurion pisze: dlaczego zaden gracz Chaosowy nie robi krzyku i rwania wlosow z powodu nowych HE a ty robisz? nie mam pojecia... wygrac mozna, nie duzo, ale mozna i jest to teoria poparta praktyką ;)

(i wcale nie grajac z uposledzonym dzieckiem...)


pzdr !!
Nie ma problemu...zagramy na 1500 i zobaczysz jaka to radosc grac majac naprzeciw siebie 2x12 White lionow :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:
thurion pisze: dlaczego zaden gracz Chaosowy nie robi krzyku i rwania wlosow z powodu nowych HE a ty robisz? nie mam pojecia... wygrac mozna, nie duzo, ale mozna i jest to teoria poparta praktyką ;)

(i wcale nie grajac z uposledzonym dzieckiem...)


pzdr !!
Nie ma problemu...zagramy na 1500 i zobaczysz jaka to radosc grac majac naprzeciw siebie 2x12 White lionow :wink:
zagram, zremisuje i pojde grac dalej :P, podobnie jak z Imperium na 2k+ itp itd...

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

thurion pisze:
Malal pisze:
thurion pisze: dlaczego zaden gracz Chaosowy nie robi krzyku i rwania wlosow z powodu nowych HE a ty robisz? nie mam pojecia... wygrac mozna, nie duzo, ale mozna i jest to teoria poparta praktyką ;)

(i wcale nie grajac z uposledzonym dzieckiem...)


pzdr !!
Nie ma problemu...zagramy na 1500 i zobaczysz jaka to radosc grac majac naprzeciw siebie 2x12 White lionow :wink:
zagram, zremisuje i pojde grac dalej :P, podobnie jak z Imperium na 2k+ itp itd...
Tyle ze ja musialem wygrac 14:6 by turniej wygrac :wink: Wiec chowanie sie nei mialo sensu :wink: No i remis tez ciezko zrobic jak przeciwnik ma 2 bolce i 10 lukow a ty nie schowasz wszystkiego :D
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Loremaster
Oszukista
Posty: 826

Post autor: Loremaster »

Malal a jeszcze niedawno tak głośno mówiłeś jak to nowe HE są słabsze od starych :P

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

są bo wtedy, gdyby stał to jeszcze by dostał pożądnie od magii hahahah... wiem ale wtedy cisnoł by do przodu :D.

ksuM
Falubaz
Posty: 1161

Post autor: ksuM »

Na smoku i 2 oddziałach lataczy można na pewno dużo ugrać, ale bez to krzyżyk na drogę.

Generalnie nie ma co zaprzeczać, że z każdą nową armią ofensy robią się coraz gorsze.

Awatar użytkownika
Skolim
Mudżahedin
Posty: 217
Lokalizacja: 3miasto

Post autor: Skolim »

Jak tak dalej pójdzie to będziemy mieć w młotku tylko II tury: Magię i strzelanie :P
"Athel Loren nie ścierpi bytności no Człowieka, ni Orka, ni Krasnoluda, ni Zwierzoczłeka. Pierwszy krok wroga na świętej ziemi, będzie jego ostatnim"
Scarloc, Kroczący Śród Mgły z Athel Loren

Mam magiczne kamyczki ze Słowacji przynoszące szczęcie :P

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Malal pisze:
Tyle ze ja musialem wygrac 14:6 by turniej wygrac :wink: Wiec chowanie sie nei mialo sensu :wink: No i remis tez ciezko zrobic jak przeciwnik ma 2 bolce i 10 lukow a ty nie schowasz wszystkiego :D
rozstrzelasz mi jakies 150pkt gora przy jakims w miare normalym terenie, ja na 1500 mam 5 screamerow i 6 furii, mysle ze sobie z bolcami poradza, moze i z lukami... koszt to ich jakas polowiczna strata, czyli wynik oscyluje mniej wiecej na poziomie 300 do 200...

ale faktem jest co mialem wczesniej napisac ze jak grasz ostatnia bitwe na turnieju ktora o czyms decyduje i remis ci gowno daje to mozna sie znalezc troche w dupie :P

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jak swoimi DE trafiam w ostatniej bitwie na krasnale to też nic nie zrobię. I co? I nic.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Jankiel pisze:Jak swoimi DE trafiam w ostatniej bitwie na krasnale to też nic nie zrobię. I co? I nic.
dobrze powiedziane, a jak wracasz do domu to sbie mówisz" kurwa a juz prawie miałem tego smoka, a tu jakiś dzieciak kowadlo sobie wezmie ;/"

:D

no czasem trzeba sie pogodzić, i raz sobie odpuścić wygranej ;p

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Jankiel pisze:Jak swoimi DE trafiam w ostatniej bitwie na krasnale to też nic nie zrobię. I co? I nic.
Pierdzielisz 3 po 3 albo tetryczejesz. Ja pamietam czasy jak na hurra wpadales na 1500 w armie skavenow na 3 elektro bez nawet jednego maga a pokurcza sie boisz :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

ODPOWIEDZ