8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) III

Wszystko to, co nie pasuje nigdzie indziej.

Moderatorzy: Fluffy, JarekK

ODPOWIEDZ
Remo
Falubaz
Posty: 1247

Re: 8 Edycja Warhammera (kontynuacja dyskusji) III

Post autor: Remo »

Barbarossa pisze:Scenariusze w 7 ed. są zasadniczo ujowe i nieciekawe.
Dlatego dobrze, że to już praktycznie przeszłość. Za to w nowej edycji te themed battles czy jak się one tam nazywają całkiem ciekawe są. No i dla mnie już samo urozmaicenie pitched battles jest bardzo pozytywną sprawą.
szafa@poznan pisze:
Się okazało oczywiscie ze saurus mu biegał, wrogowie wczesniejsi rozpiski nie sprawdzali, a koleś potem przyznał że na etapie składania rozpy aż sie zdziwił jak mu zostało dodatkowe naście punktów na bonusowe skinki :D
A taka to już ludzka natura - jak grasz na jawne rozpy to jesteś przekonany o swoim "dostępie do wiedzy" i nawet nie sprawdzasz czy biegacz jest biegaczem no bo przecież "z założenia jest" (był).
Jak rozpy będą na turniejach w końcu tajne to ludzie zaczną je lepiej sprawdzać po każdym użyciu przedmiotu przez przeciwnika :wink: (oczywiście mówię o niektórych podejrzanych przypadkach)

Varden
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190

Post autor: Varden »

Doszła do mnie dzisiaj niepokojąca plotka. Jak ją połączyć z prikazem zniszczenia FAQ-ów przez te sklepy GW co je dostały może się wydawać prawdopodobna.

Erraty wyjdą ................................ we wrześniowym WD, a 8-edycja oficjalnie rusza po wakacjach. [-X

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Chyba nie. Wszystko jest już ustalone na lipiec. Pre-ordery itd. Sporo ludzi by się wkurzyło. Oczywiście GW zawsze miało to gdzieś, ale na taką skalę wtopy chyba by sobie nie pozwolili (chyba, ze w playtestach wyszło, że 8 ed. + dotychczasowe FAKi jest totalnie niegrywalna z jakiegoś powodu i dają sobie dwa miesiące na naprawienie tego)

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Varden pisze:Doszła do mnie dzisiaj niepokojąca plotka. Jak ją połączyć z prikazem zniszczenia FAQ-ów przez te sklepy GW co je dostały może się wydawać prawdopodobna.

Erraty wyjdą ................................ we wrześniowym WD, a 8-edycja oficjalnie rusza po wakacjach. [-X
Wiem, że głupota GW jest nieskończona - ale jednak nie wierzę w to.
Po co wkurzać ludzi bez potrzeby?
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Jedy Knight pisze:Po co wkurzać ludzi bez potrzeby?
Zapytaj o to Kaczyńskiego.

Ale nie sądze, żeby opóźnili przez to sprzedaż RB. Nawet jeżeli erraty mają wyjść dopiero we wrześniowym WD to GW pewnie i tak i tak zacznie sprzedaż RB zgodnie z zaplanowanym terminem. Przecież kasa musi płynąć... :roll:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Varden
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190

Post autor: Varden »

Jak chcecie. Ta informacja ponoć pochodzi od Szamana (ale jest z drugiej ręki).

Awatar użytkownika
Jedy Knight
Forma Skrótowa
Posty: 3439

Post autor: Jedy Knight »

Varden pisze:Jak chcecie.
Nie chcemy.
A jak będzie - nie wiadomo. Dzięki za info.
Obywatelu, zrób sobie dobrze sam.

Varden
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 190

Post autor: Varden »

Rulebook ma być 10 lipca. Potem dwa miesiące na przeczytanie go i we wrześniu erraty. Może panowie z Nottingham tyle czasu potrzebują na przyswojenie tylu zasad :D

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

jeśli chodzi o RB to na sklepie GW wciąż pisze 10 lipca więc tam zmieniłaby się data już teraz jako że do nowej edycji zostało 11 dni ;) zostawienie tego na ostatnią chwilę byłoby bardzo głupie. Jeśli chodzi o FAQ do abków to poczekamy zobaczymy, na stronie GW nie widziałem jakieś notki odnośnie ich wypuszczenia ;) ale ja generalnie jestem czasem ślepy ;)
Największa maruda na Border Princes 8)

kauczuk
Mudżahedin
Posty: 317

Post autor: kauczuk »

pewnie bedzie tak ze erraty beda 6-tego a dodatkowo je wydrukuja i dadza w wd we wrzesniu
nie widze problemu by bylo tak i tak

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Jedy Knight pisze:Po co wkurzać ludzi bez potrzeby?
Zapytaj o to Komorowskiego.
No errata in WD. If you take the Errata for all races, thats more than 100 pages.
:)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No to mamy poważne zmiany 8)

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Bez przesady, wychodzi średnio po kilka stron na armię.

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

a polowa to fluff :lol2:

Edit: czy mozna recastowac w 8. edycji?

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

ktoś mógłby wytłumaczyć krótko jak jest z wyborem/losowaniem czarów, bo nie zrozumiałem do końca.
Obrazek

Awatar użytkownika
jurak
Kradziej
Posty: 952
Lokalizacja: kato szybki szpiiiii.....

Post autor: jurak »

ja bym poprosil o RIP'y (co i jak), jak ktos pamieta?
Ostatnio zmieniony 29 cze 2010, o 20:39 przez jurak, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
theudulf
Chuck Norris
Posty: 513

Post autor: theudulf »

Pitagoras pisze:ktoś mógłby wytłumaczyć krótko jak jest z wyborem/losowaniem czarów, bo nie zrozumiałem do końca.
Z tego ci się orientuję jest to tak:

1.Losujesz czary, wszystkie prócz bazowego możesz mieć jeden raz,
2.Każdy dublet kostek możesz zamienić na czar którego nie masz - nie ma ponownego rzutu.
Największa maruda na Border Princes 8)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Naviedzony pisze:Bez przesady, wychodzi średnio po kilka stron na armię.
No pewnie, ta errata liczy tyle stron co armybook, a chyba tam fluffu nie wpakują, nie :roll:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

No pewnie, ta errata liczy tyle stron co armybook, a chyba tam fluffu nie wpakują, nie :roll:
Pamiętaj, że to GW. Oni miewają różne pomysły... :twisted:

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

theudulf pisze:
Pitagoras pisze:ktoś mógłby wytłumaczyć krótko jak jest z wyborem/losowaniem czarów, bo nie zrozumiałem do końca.
Z tego ci się orientuję jest to tak:

1.Losujesz czary, wszystkie prócz bazowego możesz mieć jeden raz,
2.Każdy dublet kostek możesz zamienić na czar którego nie masz - nie ma ponownego rzutu.

czyli dwóch czarodziei nie może mieć tego samego czaru prócz bazowego?

ODPOWIEDZ