8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Majestic »

Mają rację, w końcu prawa autorskie to prawa autorskie...

A spam trzeba teraz rozsyłać ostrożnie ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3719
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

bedzie, power gejmerzenie na nowiutkich ograch :D
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, o 21:01 przez kubencjusz, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Jak zobacze jeszcze jednego maila to chyba oszaleje #-o use pm

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

To powysyłaj pdfy :P.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Jak GW zainterweniowało na Ogre Kingdoms?

Tak swoją drogą tutaj nie można wrzucić linka, prawda? ;)

Na Ogre Kingdoms GW to ma chyba nawet własny profil, na BP chyba nie, w kóncu Polska nie była chyba nigdy jakimś wielkim priorytetem w sprzedaży, więc czy jest się czego obawiać?

Mieliście już jakieś takie przypadki, że ktoś wysyłał emaile do admina w sprawie naruszenia praw autorskich na BP?

Pzdr.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

nasze forum czyta/nawiedza Szaman,
ale nie wiem czy jako osoba prywatna
czy jako pracownik GW.

ps. moim zdanie thundertusk wypada lepiej od terrorgheista.
Obrazek

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Szaman
Nasz Człowiek w Korporacji

:wink:
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Na razie czytam warstwę fluffową AB, i wygląda na to że humor został zachowany już w nagłówkach do paragrafów (guts&glory, might makes right :lol:).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Szczur22
Oszukista
Posty: 821
Lokalizacja: "Red Scorpion" Pszczyna

Post autor: Szczur22 »

Myślałem że nigdy tego nie powiem... ale nowe ogry są syte :D

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Mi też się o dziwo bardzo podoba ten book. Szkoda tylko że Tyrant poza dawaniem Ld jest dziadowy.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Tyraniusz - amulet of endurace, fencer blades, talisman of endurace
ward 5+ ws10 6at siła5
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

I masz gościa z S5 który zginie od jakiegoś Lorda bretońskiego, Lorda Chaosu, czy innego syfu z save +1 (o kraśkowym lordzie nie piszę bo na tego trzeba się chyba side'ować żeby mieć rozsądne szanse zabić go w pojedynku) ;). Osobiście dałbym Obsidian Blade i Warda na +4 do niszczenia puszek. Ew. tego Tyranta z mieczykiem +1 to hit, S6 i wardem +4.


Albo po prostu mojemu biednemu Tyranowi zrobię wielki stelaż ze sztandarem na plecach i zostanie zdegradowany do Bruisera. Żegnaj, przyjacielu :(. Będę wspominał jak zabiłeś kiedyś Lorda chaosu na smoku w jedną turę, albo jak sam pogoniłeś szóstkę river trolli. Albo jak do końca bitwy trzymałeś w walce kloc kawy i hordę Greatswordów z priestem... Ech, czasy które nie wrócą...
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Kefas
Masakrator
Posty: 2586

Post autor: Kefas »

Ja się pytam dlaczego tyruś nie może niczego ujeżdżać? Kiepawe to trochę.

Awatar użytkownika
Karlito
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3305
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Karlito »

Kurde poczekam jak to będzie wyglądało w praniu ale jak na razie szykuje się bardzo fajna armia i wreszcie Ogry zrobią sie bardziej grywalne, przynajmniej tak mi się wydaje :)
Welcome to the Tower of Rising Sun.
Moja galeria: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=28122
Kupię RÓŻNE RÓŻNOŚCI: http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=42454

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

fajny ten book :)
Zapowiada się wielkie pierdzielnięcie :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Obrazek

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Właśnie znajomy grający WoChem stwierdził że zaczyna zbierać ogry "bo tak naprawdę już od dawna miał je zacząć zbierać i zawsze była to jego ulubiona armia" :evil: .
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

zupełnie normalna reakcja. wyszły nowe ładne modele. ulepszone zasady. zatem wielu niedzielnych graczy rzuci się na nie, a potem gdy wyjdzie jakaś nowa armia, połowa ogrów wróci na allegro ;)

by nie być gołosłownym sam kupię sobie podręcznik i wytnę kartoniki.
Obrazek

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Ja nie mam nic przeciwko, ale niech uczciwie powie że są fajne modele i zasady, a niech nie robi z siebie fanboja jakiejś armii.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

scoutmaster
Chuck Norris
Posty: 485

Post autor: scoutmaster »

Chyba właśnie o to chodzi by armie były fajne a GW sprzedało jak najwięcej modeli
Wszyscy chyba kochamy ogry:wink:

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

nigdy nie bylem fanem ogrow, ale jak zobaczylem te dwa piekne bydlaki to zakochalem sie w tej armi, jedyne co pozostanie to zbierac fundusze na kupno fixow :D

ODPOWIEDZ