Kila pytan poczatkujacego :P

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Re: Kila pytan poczatkujacego :P

Post autor: Me_gusta »

Owszem nie pokryw się. Nóg jest 10 a klat tylko 5, ale ja w tym nie widzę problemu :P

A tak serio to jesli kupowałeś w pudełku to powinieneś mieć części równo na 5 WR. Ja tak mam :)

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Me_gusta pisze: A tak serio to jesli kupowałeś w pudełku to powinieneś mieć części równo na 5 WR. Ja tak mam :)
:roll: taaa...

ktoś ma jakiś pomysł może jednak?

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

W sumie pytanie początkującego, ale w tej chwili trochę zwątpiłem... Jednorożec WE ma podstawkę 50x50, nie 50x25?

Pozdro :P

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Piotras pisze:W sumie pytanie początkującego, ale w tej chwili trochę zwątpiłem... Jednorożec WE ma podstawkę 50x50, nie 50x25?

Pozdro :P
Niestety 50x50 :(

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

Nie ma co sie smucić i tak by ETC zakazało ;)

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

Azgaroth pisze:
Piotras pisze:W sumie pytanie początkującego, ale w tej chwili trochę zwątpiłem... Jednorożec WE ma podstawkę 50x50, nie 50x25?

Pozdro :P
Niestety 50x50 :(

W sumie tak źle i tak źle, nie wiem czemu lata temu zrobiłem sobie 40x40 lolz :mrgreen: :lol2:

kanti
Mudżahedin
Posty: 256
Lokalizacja: Rawa Maz

Post autor: kanti »

ponawiam pytanie bo zostałem zignorowany
gram krasiami ale pytanko dotyczy łelfów :)
jeśli bohater dołączy do tancerzy wojny i będzie walka to może wybrać inny taniec niż reszta oddziału?? czy jak wszyscy to wszyscy babcia też??

Awatar użytkownika
Piotras
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3216
Lokalizacja: Krotoszyn/Poznań

Post autor: Piotras »

musi ten sam ziom ;)

Awatar użytkownika
Me_gusta
Chuck Norris
Posty: 543
Lokalizacja: Warszawa / Mszczonów

Post autor: Me_gusta »

Piotras pisze:musi ten sam ziom ;)
A gdzie tak jest naisane? Bo pamietam ze w starym booku bylo to wyraznie zaznaczone natomiast w aktualnym jakos nie kojarze :P

Rikard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100

Post autor: Rikard »

Zasada Shadow Dances of Loec z nowej księgi str. 45- "All dancers in the same unit must choose the same dance."

Awatar użytkownika
sorinmarkov
Chuck Norris
Posty: 525

Post autor: sorinmarkov »

Cześć Kanti :) Wiem, już dopatrzyłem w armybooku :) Żeby nie było wałka.
Kupię:
Thunder Canon
Giant
4x Sabertusk

Lenart
Falubaz
Posty: 1194

Post autor: Lenart »

Czy moglby ktos mi powiedziec jaki wymiar ma cytadelowy las?

Rikard
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 100

Post autor: Rikard »

ciężko od tak podać wymiar tego lasku, bo ma dość skomplikowany kształt i trzeba go raczej odrysować od oryginalnego lasku, ale jeśli potrzebujesz go tylko na granie np. z kumplem a nie na turnieje, to może to zdjęcie z calówką ci pomoże:

http://steveshobbypages.blogspot.com/20 ... guide.html

ewentualnie teraz na allegro taki lasek jest za 19,90

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Szybkie pytanie, czy jelenie wildów, też mają frenzy ,tj po 2A?

Awatar użytkownika
wind_sower
Masakrator
Posty: 2294

Post autor: wind_sower »

tak

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

odświeżę trochę pytanie o las, bo na tym zdjęciu to on ma jakieś 10x6'' (wg. mnie całkiem spory jak na dodatkowy), tylko pytanie czy żeby na turnieju sobie taki las położyć to on koniecznie musi być citadel? czy mogę go sobie z czegokolwiek wyciąć? rozumiem ze to może być bardziej pytanie do organizatorów turnieju, ale powiedzcie jakie wy wystawiacie.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Misza pisze:odświeżę trochę pytanie o las, bo na tym zdjęciu to on ma jakieś 10x6'' (wg. mnie całkiem spory jak na dodatkowy), tylko pytanie czy żeby na turnieju sobie taki las położyć to on koniecznie musi być citadel? czy mogę go sobie z czegokolwiek wyciąć? rozumiem ze to może być bardziej pytanie do organizatorów turnieju, ale powiedzcie jakie wy wystawiacie.
Ma się zgadzać wymiar...a to czy będziesz mieć Citadel, czy innej firmy nikogo to nie obchodzi...chyba, że jest jakiś kretyński organizator ale to wtedy sprawdź czy wejdziesz w ciuchach danej marki ;)
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

czyli wymiar wg obrazka ok 10x6 tak?

Awatar użytkownika
Urban
Falubaz
Posty: 1243
Lokalizacja: Zgierz

Post autor: Urban »

Tak, może być wycięty z wykładziny tej co zwykle są lasy, na allegro są tanie odlewy, ew oryginalny citadel, do wyboru do koloru, byle by był estatyczny i nie była to zwykła kartka papieru

Misza
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 168
Lokalizacja: Stare Babice

Post autor: Misza »

czy sisters of thorn i wild riders mają tego samego boxa? bo kupiłem przez internet z GW wildow a pudelko ktorego jeszcze nie otworzylem (bo na cholere mi te siostry) wyglada jak by bylo od sióstr

ODPOWIEDZ