Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mortipher
"Nie po to jadę"
Posty: 350
Lokalizacja: Będzin / Kędzierzyn-Koźle

Re: Jak zostać Generałem - czyli początkującego pytań kilka

Post autor: Mortipher »

wiem ze na moje pytanie odpowiedź jest w rb problem nie mam rb przy sobie a posty typu" rusz dupę i sprawdź" niczego nie wnoszą i są ogólnie z dupy. Nie pisząc już o zaśmiecaniu forum.

Relosu pisałem że ci odpuściłem ;-) bo nie lubię się kłócić nie widząc adwersarza, więc tez sobie odpuść. Bo ten temat założyłem między innymi dla takich właśnie pytań. - choć fakt nie sprawdziłem w dziale Kwestia Zasad czyli Pytania i Odpowiedzi i tu muszę ci przyznać rację.

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

<ciach> wpadaj na mastera do bialego to challenge tobie rzuce w silowaniu sie na reke =P ale serio jak czegos nie wiesz a wiesz ze jest to w rb, to wpisz w szukajce, normalnie latwiej i lepiej niz w googlach.

W wyciętym fragmencie Relosu bardzo długo rozwodzi się nad wyższością pluszowych kotków nad pieskami.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Powyrzucałem z waszych postów dyskusje o kotkach i pieskach. Zostawiłem tylko krótkie podsumowania, by wątek się nie urwał.
Tutaj dyskutujemy o WFB.
Dyskusje o kotkach i pieskach proszę przenieść np tu: http://www.sweetbrokacik.fora.pl

pozdrawiam
A
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Jak sobie radzicie z czarami typu pandemonium na niższch pkt. (1000, 1500) ?
Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

imho albo bowd albo niszczarka.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Pandemonium? Czy to ten czar który powoduje, że w fazie powera masz dwie kości mniej? :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Nie to ten ze na kazdym dublecie masz miscast :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

O ironio!!!!
Ty nad poziomy
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

Może być więcej niż jeden BoH w armii?
Obrazek

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Zakaz dublowania przedmiotów
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
dziekanotr
Wodzirej
Posty: 716
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: dziekanotr »

mam pytanie, czy moge rzucic w tej samej turze magii ten sam czar co w boundzie jak go wylosuje? np: 2x rzucam fireballa ,raz z bounda, a raz za to ze go wylosowalem

Elt
Mudżahedin
Posty: 211

Post autor: Elt »

tak ,tylko że bount spell(fireball) jest 1 poziomowym czarem . czyli d6 z s4.


Pytanie : Gobliny dostają fear od elfów , a jeśli mają spotkanie z FG to gobliny odczuwają już terror czy dalej fear ? bo dwa fear`y się nakładają
Obrazek

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

FG? Chyba PG... Tak mają wtedy terror...
Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Wtf? Od kiedy to feary łączą się w terror :shock:
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Lucyfer
Chuck Norris
Posty: 382

Post autor: Lucyfer »

No jak np. rzucasz czar, który daje feara (np. 1 z deatha) to jak jednostka miała feara to wywołuje terror.
Obrazek

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

jezeli jest tak napisane w opisie czaru/przedmiotu to tak, ale w rb nic na ten temat nie ma.
Gniewko pisze:
Zarost zarostem, ale kolory inne - u mnie kudły jednolicie czarne, u Jagala ciemny łeb, a zarost (tu cytując Kubę) "z jakimiś idiotycznymi rudawymi akcentami", co w połączeniu z niebieskimi oczami jest bzdurne i podniecające zarazem.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

W 7 edycji tak przecież było, że kiedy elfowie budzący strach spotykali gobliny, to gobliny podlegały pod terror. Coś się zmieniło?

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Nigdy tak nie było i nic się w tym względzie w 8 nie zmieniło. Dwa strachy się nie kumulują.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

W takim razie gracz O&G przekonał mnie kiedyś, ażebym go nieświadomie zwałował. :wink:

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Miałoby to nawet sens. Ale nic nie ma o tym w zasadach.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Zablokowany