Czym grać, przeciw komu?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: Czym grać, przeciw komu?

Post autor: Eltharion »

I co dalej z ta obsluga?? :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Spanikuj mu handgunersów( przy 7 LD to na prawde łatwe), dr i kuszniakami rozpraw sie z outraidersami ( ładnie i szybko skochdzą od strzelania) harpie na cannony albo outraidersów od boku...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Ostatnio ma problem z chaosem.
1,5k, hero na Demonic mount, 2 magów II lvl ognia(każdy z bookiem i power familiarem), 10 gołych maruderów, 10 chaos warriorów(great wepon i tarcze), 5 knightów, 15 chosenów(great wepon i tarcze).
Jakoś nie mogę tego rozwalić, wszystko(za wyjątkiem magów) ma sav'y na 3+ lub lepiej, na dodatek przeciwnik co chwile rozwala mi jakiś oddział z magii.
Jakieś pomysły?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Stan pisze:Ostatnio ma problem z chaosem.
1,5k, hero na Demonic mount, 2 magów II lvl ognia(każdy z bookiem i power familiarem), 10 gołych maruderów, 10 chaos warriorów(great wepon i tarcze), 5 knightów, 15 chosenów(great wepon i tarcze).
Jakoś nie mogę tego rozwalić, wszystko(za wyjątkiem magów) ma sav'y na 3+ lub lepiej, na dodatek przeciwnik co chwile rozwala mi jakiś oddział z magii.
Jakieś pomysły?
od kiedy mozna mieć 2 razy ten sam przedmiot w armi?

Pomysł? Wystrzelaj go.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 941

Post autor: kamelot »

gwardia z kiling blowem z kotła pięknie tnie wszystko co ma dobrego sejva, ew. możesz wystawić egzekutorów i dać im dodatkowe ataki, ale wtedy licz się, że mogą ci zrobić fear outnumber i, że nie masz stubborna...
pomysł z wystrzelaniem też jest bardzo dobry, ale na knightów z sejvem na 1+ nie da rady, chyba, że bolcami ich :)
jeśli magia ci bardzo przeszkadza to proponuję wystawić np. dwie czarodziejki ( 3 scrolle i np. familiar )

jakby to razem połączyć to wystaw kocioł, dwie czarki ( 3x scroll i familiar ), 2 bolce, oddział około 15 gwardii z asf, do tego kusznicy i jak ci starczy pkt. to może np. shade-zi...

mam nadzieję, że pomogłem...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

kamelot pisze:pomysł z wystrzelaniem też jest bardzo dobry, ale na knightów z sejvem na 1+ nie da rady, chyba, że bolcami ich :)
Assasin z gwiazdkami tłucze taki odział w max 3 tury... a zazwyczaj sieka w 2 ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

kamelot pisze: ew. możesz wystawić egzekutorów i dać im dodatkowe ataki, ale wtedy licz się, że mogą ci zrobić fear outnumber i, że nie masz stubborna...
Z fear outnumber się zgadzam ale stubborna exe przecież dostają od kotła.

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

GarG pisze:
kamelot pisze:pomysł z wystrzelaniem też jest bardzo dobry, ale na knightów z sejvem na 1+ nie da rady, chyba, że bolcami ich :)
Assasin z gwiazdkami tłucze taki odział w max 3 tury... a zazwyczaj sieka w 2 ;)
Trafiasz 3, ranisz 2 on 1 save = 1 kill na turę, czyli 5 knightów to 5 tur. Oczywiście możesz liczyć 3 trupy na turę ale chyba nie o to chodzi.
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ta gra jest zbyt niestatystyczna zeby liczyć na statystyke ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

Ja myślę że na outridersów to najfajniejszy byłby lifetaker :)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Czarodziejka na smoku z lifetakerem, pendantem i familiarem :P
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

A tak poważnie to jakim herosom dawaleś lifetakera? Jeszcze nie miałem okazji przetestować tej broni, a podoba mi się ona. Ja daję swemu dreadlordowi crimsona i pendanta, a BSB dostawał heavy armour z regenką i sword of might.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Lifetaker dla czarodziejek lub bohatera na koniku, jednak teraz jak stracił zasady magicznych ataków juz praktycznie go nie wystawiam... Lord z hydrablade+pendant+potion.... a herosów składam na prawde przeróżnie...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

GarG pisze:Lifetaker dla czarodziejek lub bohatera na koniku, jednak teraz jak stracił zasady magicznych ataków juz praktycznie go nie wystawiam... Lord z hydrablade+pendant+potion.... a herosów składam na prawde przeróżnie...
Czy aby napewno? W obecnym Balancing Patcaahu i Usciśleniach Ligi nie zem nic znalazłem nic odnośnie lifetakera. Jeśli to prawda to niestety najlepsza odpowiedź na cairny przepadła :(

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Napewno. Jest w FAQu.

Q. Do attacks from Lifetaker count as magical
attacks?
A. No, they do not.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Dobra, skombinowałem coś takiego, niestety mam polski podręcznik, więc nazwy mogą być dziwne:

Hero, cold one, sdc, ha, shield, klinga zniszczenia(znosi armor save)
Czarka, 2 lvl, kuń, tom furiona, zwój
Hag&kocioł
5 dr, kusze
10 warriorów
5 shades+great wepon
12 exe, master, chorąży, sztandar co daje przebicie pancerza
5 cold one, chorąży
hydra
assasin, gwiazdki, runa khainda(k3 ataków), mroczny jad(podwaja rany zadane w combacie do naliczania wyniku walki)

Zostaje 5p, albo dam tarcze dr(imo strata punktów) albo wykupię czarce sztylecik za 5p...
Da rade? Co byście zmienili?

Co do przedmiotów to wielkie dzięki, nawet nie zauważyłem jak koleś wałuje xD

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Broń na Masterze słaba... masz tylko siły 4.
10 warriorów z tarczami?
wywal sztandar z 5 coków.
Moim zdaniem kiepsko ze pomieszałeś assasinowi przedmioty bo nie ma ani KB ani poisona w CC, gwiazdki z s5 juz lepiej ale ja jednak wole dać mu albo KB albo człowieczą zgube.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Broń na masterze wiem ze średnia, ale znoszenia armor save'a jest kuszące.
A ostrze hydry wypróbowałem i w sumie słabo się spisuje, zwłaszcza jak walczyłem z knigtami(w combacie mieli save'a na 1+) to z siłą 4 nie idzie nic ubić.
Zapomniałem dopisać że ma kopię.

Po poprawkach:
Hero, cold one, sdc, ha, shield, kopia, klinga zniszczenia(znosi armor save)
Czarka, 2 lvl, kuń, tom furiona, zwój
Hag&kocioł, sztandar armii
5 dr, kusze
10 warriorów, tarcze
5 shades+great wepon
12 exe, FCG, sztandar co daje przebicie pancerza
5 cold one
hydra
assasin, dotyk śmierci(killing blow), człowiecza zguba

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Po co mu Lanca jak i tak nie moze jej uzywać? ( RB sie kłania)
4 Ataki assasina to mało daj mu Rune khiaina zamiast manebane albo gwiazdki zamiast KB...
Na twoim miejscu wygospodarował bym jeszcze pts. na wiecej ExE.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5208

Post autor: Stan »

Dobra, jako że dyskuja jest niezbyt na temat do właściwego działu:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=25&t=18100
Uwzględniłem poprawki.

ODPOWIEDZ