POTOP SZWEDZKI: Bitwa o Tykocin, 1656

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Norb
Wałkarz
Posty: 51
Lokalizacja: Olsztyn "Miscast"

Post autor: Norb »

Dzięki za super turniej. Organizacyjnie 6+ ,
Pozdr. dla przeciwników.
szkoda że musiałem w sobotę wracać do domu ale i tak warto było przyjechać do Białego.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Byłem 3 raz i jak zwykle nie żałuje, jakoś tak się zwykle składa, że zwykle u chłopaków jak pojadę mało gram a i tak nie żałuje nigdy. Tym razem było również zajebiście i bardzo się dziwie, że nowym ośrodkiem masterowym nie został Białystok w tamtym roku, powinni się wstydzić wszyscy, którzy kandydują obok białego na nowy ośrodek i nie maja nawet połowy tego doświadczenia i bazy co oni, nikt sobie tak nie zasłużył ciężką praca a nie położeniem jak własnie Białystok - lokale jak master za darmo, co będzie na masterze? nagrody za 20 miejsc? wejście i nocleg za free? to jest naprawdę ciężko zrozumieć...

Wielkie dzięki chłopaki za zaproszenie, możecie liczyć na mnie zawsze - największe podziękowania dla Jasia i Karleego za nocleg (love :P), Czarnego za dzielenie niedoli, graczy za wyrozumiałość, qmpli z pociągu - podróż wydaje się trwać 45 min :D, dla Siweusza - on wie za co, oczywiście dla Karabińczyka, że jest i broni honory Morii, wszystkich, którzy śmiali się do łez wraz ze mną na imprezkach.

Nie będę wymieniał wszystkich bo zapomnę o kimś ważnym i będzie siara :D ;)

pzdr i do zobaczenia w maju a potem na masterze - chyba że do maja zrobicie mastera to w maju na masterze

Awatar użytkownika
Zulus
Mudżahedin
Posty: 283
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Zulus »

Hej! Wreszcie jakoś mniej wiecej (bardziej mniej) sie wyspalem po tym weekendzie :) Chociaz turniej byl w Bialym to czulem sie na jak na jakims wyjazdowym Masterzem, a to dzieki ekipie, imprezom i nieskromnie powiem super organizacji, jednej z najlepszych w kraju. Wlasnie dla tego chcialbym podziekowac kazdej osobie z FW ktora chociazby minimalnie sie przyczynila do zajebistosci tego turnieju - poprzez rozkladanie i pakowanie makiet, sprzatanie, nocowanie innych, prowadzenie pokazow itd . Szczegolne wyrazy uznania dla Benia - opychacza znaczkow :D
Co do ekipy - to oczywiscie wszystkie ziomki z Frontu z ktorymi pilismy w piatek lub sobote oraz ludziom z naszych bratnich 3 miast - Lublina, Olsztyna, Warszawy. U Ottara bylo rownie dobrze a moze nawet i lepiej niz na EGU, a Impreza u Jasiaa byla impreza przez duze I :D Opowiesc Supla nakrecilem aparatem w super jakosci, wieczorem jakos wrzuce na YouTuba i sami zobaczycie historie, przy ktorej prawie zdechlem ze smiechu.
No i jeszcze pozdrowienia dla Wojewodzkiego Osrodka Animacji Kultury i jego pieknej szefowej ktora w niedziele uczyla sie grac w WFB :)

Wrzucac zdjecia i pozdro dla wszystkich!
Największym wrogiem słonia jest smok.

damiandamian
Plankton
Posty: 2

Post autor: damiandamian »

Turniej pierwsza klasa :-)
Dzięki wszystkim za świetną zabawę
Pozdro

Moje zdjęcia:
http://picasaweb.google.com/damian998/T ... 3BiaYstok#

Bartys
Kradziej
Posty: 967
Lokalizacja: KULT

Post autor: Bartys »

Master dla Białego!!!!

Było uberjebiście i co tu więcej gadać dozobaczenia na EGU ;)
dzięki wszystkim za wspólną podróż, bitwy i świetne i wogle :P

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

Zulus pisze:Hej! Wreszcie jakoś mniej wiecej (bardziej mniej) sie wyspalem po tym weekendzie :) Chociaz turniej byl w Bialym to czulem sie na jak na jakims wyjazdowym Masterzem, a to dzieki ekipie, imprezom i nieskromnie powiem super organizacji, jednej z najlepszych w kraju. Wlasnie dla tego chcialbym podziekowac kazdej osobie z FW ktora chociazby minimalnie sie przyczynila do zajebistosci tego turnieju - poprzez rozkladanie i pakowanie makiet, sprzatanie, nocowanie innych, prowadzenie pokazow itd . Szczegolne wyrazy uznania dla Benia - opychacza znaczkow :D
Co do ekipy - to oczywiscie wszystkie ziomki z Frontu z ktorymi pilismy w piatek lub sobote oraz ludziom z naszych bratnich 3 miast - Lublina, Olsztyna, Warszawy. U Ottara bylo rownie dobrze a moze nawet i lepiej niz na EGU, a Impreza u Jasiaa byla impreza przez duze I :D Opowiesc Supla nakrecilem aparatem w super jakosci, wieczorem jakos wrzuce na YouTuba i sami zobaczycie historie, przy ktorej prawie zdechlem ze smiechu.
No i jeszcze pozdrowienia dla Wojewodzkiego Osrodka Animacji Kultury i jego pieknej szefowej ktora w niedziele uczyla sie grac w WFB :)

Wrzucac zdjecia i pozdro dla wszystkich!
prawa autorskie, najpierw daj do akceptacji :evil:

P..
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: P.. »

Turniej bardzo fajny,
organizatorzy stanęli na wysokości zadania, za co im salut! (albo nalać piwa)
Bawiłem się przednio, do zobaczenia na następnym turnieju. :)
Pozdrawiam,
P.
"Przyszliśmy po prośbie-prośbie... daj nam trochę sera... od biedy może być spaczeń..."

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Turniej przekozacki. Jakbym przydzielał mastery to ode mnie byście dostali ze dwa na rok. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

a tak przy okazji:

http://www.4shared.com/file/45744910/f6 ... iedzy.html

polecam, bobra, słonia i większość ptaków

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Czas na cos dluzszego ode mnie. Zanim sie wyprodukuje - linki do zdjec, zeby sie nie zgubily i kazdy mogl rzucic okiem.
http://picasaweb.google.com/damian998/T ... 03BiaYstok#
http://picasaweb.google.pl/igormodelski ... 3rSjjeXkdg#

Turniej juz sie skonczyl, jutro zabieramy swoje graty z powrotem do Sztabu FW w naszej pieknej kanciapie. Wszyscy wyspani, goscie dojechali do domow. Dzis naprawde bardzo sie ciesze, ze komentarze sa tak dobre - to wielka satysfakcja. Organizacyjnie pare rzeczy bym doszlifowal, najblizsza okazja na EGU :P

Przepraszam jesli kogos pominę, albo pominąłem wczesniej, ale chcialem wrzucic troche podziekowan.
Supłowi - bo wzial na siebie upierdliwa role sedziego i jeszcze przywiozl test wiedzy, za co wielkie dzieki. Nie wspominajac o tym, ze jak dotad byl na wszystkich ogolnopolskich turniejach w Bialym, za co dzieki i respect, jak rowniez za fajne rozmowy na sędziówce. O historyjce nie wspominam, bo wszyscy padli ze smiechu, mnie nie wylaczajac. Do zobaczenia na Koziołku.

chlopakom z FW - bo jestesmy k***a nie do zdarcia i mozemy wszystko. Dziekuje za to, ze moge w tym z Wami uczestniczyc. Personalnie nie bede nikogo wyroznial, zeby byc w porzadku wobec reszty, po prostu jestescie ziomy

Jasiowi - za melanż i przenocowanie kogo trzeba. Swój chłop, prawdziwy Białostoczanin :D

Wszystkim gosciom - za przyjazd, chociaz podobno to tak daleko i nie ma po co, bo nie wiadomo czy turniej wypali :wink: Bardzo bylo milo Was wszystkich zobaczyc, wypic browara, pogadac. Zapraszamy ponownie, chetnie wpadniemy rowniez :D Tutaj apel do Olsztyna - robcie lokala dwudniowego, nie musza byc nagrody, nie musi byc w ch** ludzi, chetnie wpadniemy i zwiedzimy miasto przy okazji!

WOAKowi - bo ze swieca szukac drugiej tak przychylnej instytucji. Pewnie tego nie czytaja, ale sa spoko. Pozdro pani szefowej, liczymy na objawienie nowej PG-graczki na B-stockiej scenie ;)

Kazdemu kto sie przewinal przez turniej, przyjechal, odezwal sie dobrym slowem. Sorry, jelsi kogos splawilem przy wpisywaniu wynikow, ale presja czasu.

Do zobaczenia na EGU!


Natomiast musze napisac, ze osoby, ktore w okolicach pierwszej strony tego tematu zaczely na wyscigi sie zapisywac, obiecywac przyjazd, rezerwowac miejsca dla kolegow - odstawily wiochę. Panowie, tutaj trzeba jednak upiec ciasta, przewiezc stoly, makiety, zarezerwowac noclegi NA KONKRETNA LICZBE GOSCI, stoliki w pubie, limit miejsc na turnieju byl ograniczony. Tak sie po prostu nie robi, kiedys moze cos zorganizujecie powazniejszego i oby wtedy sie nie okazalo, ze ktos Was tak wydymal. A ci, ktorzy sie zapowiedzieli i nawet nie pofatygowali odwolac przyjazdu - to pozostawie bez komentarza.

Awatar użytkownika
Supeł
Kretozord
Posty: 1872
Lokalizacja: Lublin - MORIA!

Post autor: Supeł »

CzarnY pisze:Natomiast musze napisac, ze osoby, ktore w okolicach pierwszej strony tego tematu zaczely na wyscigi sie zapisywac, obiecywac przyjazd, rezerwowac miejsca dla kolegow - odstawily wiochę. Panowie, tutaj trzeba jednak upiec ciasta, przewiezc stoly, makiety, zarezerwowac noclegi NA KONKRETNA LICZBE GOSCI, stoliki w pubie, limit miejsc na turnieju byl ograniczony. Tak sie po prostu nie robi, kiedys moze cos zorganizujecie powazniejszego i oby wtedy sie nie okazalo, ze ktos Was tak wydymal. A ci, ktorzy sie zapowiedzieli i nawet nie pofatygowali odwolac przyjazdu - to pozostawie bez komentarza.
ciężki temat, niestety tak jest zawsze i trzeba robić limit w rzeczywistości gdzieś 10% większy zawsze, my mamy limit 100 osób - wątpię czy będzie ponad 90 dlatego zapisze śmiało te 110, bo w razie czego 5 stołów znajdę jakoś albo coś wymyśle, a ci którzy zechcą zagrają i im duchy nie zajmą miejsc :D

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

Turniej wypas, juz dawno sie tak dobze nie bawilem. szkoda ze nie bylem u jasia(a mowilem zeby na mnie poczekac bo zaraz wracam) jednak u ottara śpiewało się świetnie(pozdro rogaty szczur). Szkoda ze zostalem wazywiek ale -8 za proxy i zle rzuty nie pozostawiło złudzen =P

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Hejka!
Widze ze powyzej wszyscy juz napisali i podziekowania i pozdrowienia i gratulacje, to co ja sie bede wiecej rozpisywal - nie bede juz dluzej tym zanudzal ;-)

Choc od siebie podziekuje zwlaszcza chlopakom, ktorzy przez dwa dni robili pokazy LOTRa, W40k i WFB. Zupełnie za darmo, i w swoim wolnym czasie, zamiast grac w WFB. Dzieki jeszcze raz, być moze wlasnie dzieki wam nasze bitewniakowe grono sie troche powiekszy :)

Powyzej tez widzialem zdjecia z turnieju. Fajne. Ale ja jak zwykle robie fotki troche gdzie indziej, wiec jak tylko mi sie uploaduja to zapodam linki do garsci fotek z pubu, i krotki filmik z koncertu ktory sie odbyl po turnieju.

Z rzeczy znalezionych:
- miarka
- znaczek (karabina)
- arafatka (supła)
- cos jeszcze ?

Czarny: nie marudź. Kazdemu sie moze zdarzyć wypadek losowy (znam to z autopsji przy turnieju Apokalipsa na ktory czekalem kilka tygodni tylko po to aby ocknąć sie pod domem w stanie pełnego najebania o godzinie 3 rano podczas gdy o 5 mialem wyjezdzac do wawy;p). Tak jak mowi Supeł - trzeba sie z tym faktem liczyć, i po prostu ustawić limit o te pare osób wiecej na wypadek gdyby komuś sie nie udalo dotrzec. Od siebie dodam jedynie ze fajnie ze wpadlo takze pare osob ktore zdecydowaly sie w ostatniej chwili :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

P..
Wałkarz
Posty: 69

Post autor: P.. »

Ale też nie można popadać w przesadę... co poradzić na wypadki losowe? Dziewczyna ma (grająca) złamała nogę na tydzień przed turniejem - zdarza się, niestety.

Poza tym - za pomysł ciasta pięć dużych plusów. Piekł je ktoś z Frontu Wschodniego? (Jak tak to nie są to tylko utalentowani organizatorzy ale też i nieźli kucharze.
"Przyszliśmy po prośbie-prośbie... daj nam trochę sera... od biedy może być spaczeń..."

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

Nie czepiam sie wypadkow losowych, wiem np. o jednej osobie ktora musiala wyjechac i w pelni ja rozumiem. To chyba jasne :wink:

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Moje skarpety (uprane) i ręcznik zostały u Siweusza (któremu jeszcze raz dziękuję za nocleg). :D
Obrazek

Awatar użytkownika
CzarnY
Falubaz
Posty: 1470
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: CzarnY »

P.. pisze:Ale też nie można popadać w przesadę... co poradzić na wypadki losowe? Dziewczyna ma (grająca) złamała nogę na tydzień przed turniejem - zdarza się, niestety.
Oczywiscie nie mowie o Sylwii, dla niej wyrazy wspolczucia. Mam nadzieje, ze nas odwiedzi jeszcze ;). Chodzilo mi tylko o olewactwo niektorych.

EDIT: chyba troche zostalem zle zrozumiany. Wypadki losowe sie zdarzaja i trzeba tylko wspolczuc, nikt o zdrowych zmyslach sie nie czepia o nie - ja rowniez. I jezeli ktos mial wlasnie taki wypadek losowy i odniosl wrazenie ze to bylo do niego - to przepraszam, nie mialem takiego zamiaru. Bez napinki do ludzi ktorzy byli na turnieju, albo im w ostatniej chwili cos waznego wypadlo.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2009, o 22:09 przez CzarnY, łącznie zmieniany 4 razy.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Ciasta piekły nasze matki, żony i kochanki :)

Oto link do filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=Fs125GsGKS4

Zdjecia jeszcze sie uploaduja...

... i oto link do moich fotek: BOT.rar
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
marcus_cheater
Oszukista
Posty: 838
Lokalizacja: Karak Drazh

Post autor: marcus_cheater »

Kurdę w Białymstoku jeszcze na turnieju nie byłem, ale nie ma bata żebym następnym razem nie wpadł po tym wszystkim, co się tu naczytałem!! 8) :D Oczywiście jak będzie po maturze... :P
"Chcecie ustrzelić na milę goblina, poproście inżyniera o muszkiet, a zapyta, w które oko chcecie trafić."
Kadrin Redmane

Awatar użytkownika
Siweusz
Kretozord
Posty: 1884

Post autor: Siweusz »

Czołem, teraz ja parę słów, chciałem podziękować wszystkim przyjezdnym za to, że tłukli się na naszą wioskę, mam nadzieję, że to co zastaliście w pełni was usatysfakcjonowało. W każdym razie bardzo się staraliśmy.

Dzięki dla Jasia, jest prawdziwym białostoczaninem, oraz zajebistym kompanem. Szacun stary, za wszystko.

Dzięki Dla Supła i Karabina, za to, że można z Wami o wszystkim i z alkoholem. Co prawda po włożeniu całej kasy w założenie firmy nie śmierdzę już nawet groszem, ale gotów jestem się zadłużyć, aby pojechać na master w Looblynie.

Dzięki Chłopakom z Olsztyna a w szczególności Norbertowi za miłą i koleżeńską bitwę. Chętnie zagram w przyszłości.

Dzięki ekipie Kapitana Melanż (Baśka, Crus, Fish i Kaleson), jesteście zajebiste chłopaki i cieszę się, że mogłem was gościć. (pozdro od Ani)

Dzięki również "frontowcom", z takimi kolesiami to można walczyć na wschodzie chocby 100 następnych lat. :wink:

Turniej wyszedł świetnie, oby Egu było lepsze, na które już teraz serdecznie wszystkich zapraszamy.
Ostatnio zmieniony 2 mar 2009, o 21:11 przez Siweusz, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ