League Of Legends

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
diuk
Falubaz
Posty: 1487

Re: League Of Legends

Post autor: diuk »

Carry nie pada w kilka sekund od WW, poza tym IMO WW nie jest nigdy inicjatorem.

Taka Vayne na przykład, spadnie jej HP do 1/3 - 1/2, ale dostanie Heala i cię odepchnie, po czym leżysz.

Ulti WW to taki finisher. Wchodzi jakiś global stun lub inny inicjator, dzięki któremu przeciwnik musi się zaangażować i czekamy na Carry'ego

Ostatnio też modne jest Cleanse na Ad Carry, odkąd je przywrócili, nie wiem czy ulti ww się da tym w końcu zdejmować czy nie, a poza tym dobry support ogarnie takie ulti + WW nie ma żadnych dashów, poza flashem, więc łatwo go złapać zanim podejdzie.

W moim odczuciu nie jest wcale jakiś super, po prostu łatwo i przyjemnie się nim gra, a jak ktoś się daje łapać na Ulti to jest nabem ;)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

grywa ktos jeszcze czasem na
eu ? ja w marcu troche lulu gralem odkad wyszla - chyba pierwszy nowy champion od pol roku ktorego kupilem. bo tak to nie wypuszczaja supportow zbyt czesto ;-)
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ja grywam na east, głównie wieczorem, choć ostatnio czasu nie ma za bardzo
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Caman
Mudżahedin
Posty: 316
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Caman »

Ja gram na West. Nick Ubiko gdyby ktoś chciał pograć ;).

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Mam nowego kompa i mam problem z lolem. Jak właczam customa i jestem sam to czasem coś się przytnie co już nie jest ok, ale jak włączę normalnie 5v5 to od samej ilości bohaterów wyskakuje mi 1FPS i wogóle nic nie da się zrobić. Dota2 podobny problem, a np. z wiedźminem wszystko w porządku. Pisze, bo może ktoś miał podobny problem i się z nim uporał.
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

up
mam podejrzenie, że chodzi o to, że mam system 64bitowy. Na starym kompie był 32. Czy wystarczy odpalić w jakimś innym trybie zgodności? Jeśli tak to jakim?
Obrazek

Awatar użytkownika
Klafuti
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3445
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Klafuti »

Tak się składa, że moja koleżanka zaczęła grać w LoL-a, więc muszę udowodnić jej swoją totalną dominację i pokazać jej co to jest prawdziwe PG w battlowym stylu* :evil: . W związku z tym, też chcę zacząć, ale najpierw muszę wiedzieć, co jest największą imbą w grze i jaki jest potencjał przegiętości jeśli chodzi o budowanie postaci.

*normalnie bym ją zjechał w dawn of war dc, ale jej młotek jakoś nie podchodzi.
Obrazek
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia."
~Warren E. Buffett

AndreFW
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 171
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok!

Post autor: AndreFW »

W grze nie ma jako tekiego 1 najlepszego czempiona jednak o ile pamiętam na low levelach ludzie nie potrafią sobie poradzić z Warwickiem i Mordekaiserem :mrgreen: Co do buildów polecam dla początkującego stronę mobafire

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Na low levelach wymiata tryndamare. Jak ludzie nie ogarniają, to koleś potrafi wygrać 1vs5 :) To samo master yi, łatwo go nafedować i wygrac sam grę.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Warwick Mordekaiser - najprosztsze.

Imba - Irelia, Lee Sin, Shen.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Znerfiona irelia już dupy nie urywa, ale ls i shen imba.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

przeciez ostatnio boosta dostala..>?
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Ostatnio to kiedy? Pare patchow temu ja yzerili, zmniejszyli heala i cos tam jeszcze.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

shaigan
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: shaigan »

Bardzo prostym i wymiatającym champem jest Sion budowany pod ap, tylko trzeba mu włożyć runki na flat ap. Używa się w zasadzie 2 skille, shield z kontrolowaną ekspolozją i stun, żadnych skillshotów (to te które wymagają więcej zręczności przy celowaniu), jest naprawdę banalny i brutalny.
I ma bardzo przyjemną i irytującą dla innych farmę minionów dzięki wybuchającej tarczy.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jest ok, ale jest kiepski w tf. Jak wrogowie pomyślą i będą go focusować, to nie dość, żenie zdad żadnych obrażen, to jeszcze szybko padnie, bo musi podejść żeby cokolwek zrobić. Ale z drugiej strony, ltwo go nafeedować w early.
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

shaigan
Wałkarz
Posty: 91
Lokalizacja: Pruszków

Post autor: shaigan »

Zgadza się, jednak jeżeli rozpatrzymy go dla kogoś początkującego to jest przyjemny, na niskich rankach ludzie nie myślą aż tak :). Najważniejsza dla początkującego jest łatwa farma, żeby nie spaść, a Sionem można bardzo szybko odskoczyć, bez dobrego lasthitowania. Często ludzie boją się podejść jak latasz z tym swoim shieldem. Łatwo go wyłączyć bo zbijanie mu shielda bardzo ogranicza jego dmg. Po za tym ludzie nie rozumieją ap Siona, dla wielu Sion = ad tank, nikt go praktycznie nie banuje (nie banowal bo z miesiąc nie grałem).

A tak wogóle, jeżeli Cassiopeia nie dostała ostatnio nerfa, to poza małym zasięgiem to jest największy masakrator.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Szczerze mówiąc większość Sionów jest AP.

Ostatnio dostałem mocno w plecy grając przeciwko:

Leblanc na mid, Twitch jungle, Lee sin top.

Masakra :P

Generalnie LB 8/1 w 15 minucie na midzie vs Brand, 5/1 Lee sin na Topie.

Twitch dosyć mocno przy tym pomagał.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
GrimgorIronhide
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: "Zad Trolla" Koszalin

Post autor: GrimgorIronhide »

Nowy champion - Varus ? Nie uważacie że za bardzo op ? Jak gracie przeciwko niemu ?

Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Post autor: Majestic »

Zabijamy go :).

Tak poważniej, traktuję go jak Ashe, niby wygar jest ale szybki focus i Varus jest smutny :).
Ostatnio zmieniony 11 maja 2012, o 16:10 przez Majestic, łącznie zmieniany 1 raz.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Majestic pisze:szynki focus
Szynki Focus ? :P

Co do Varusa, to ma fajne ulti, ale jakiś gięty nie jest.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

ODPOWIEDZ