8 edycja ogrów

Ogre Kingdoms

Moderator: Afro

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Re: 8 edycja ogrów

Post autor: Denis »

ja znowu długi czas jestem fanem ogrów ale zawsze brakowało jakoś mi na nie pieniędzy ;/

Teraz jak wychodzi nowa ed. ma przynajmniej mobilizacje żeby je kupić :) Swojadrogą udało mi się wychaczyć za 230zł batalion jeszcze
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Ha! i w końcu prawdziwym ogrowym graczom się zazdrości, a nie kurde się ich szykanuje za plewność armii ! 8)

Awatar użytkownika
antonio
Chuck Norris
Posty: 529
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: antonio »

book wyglada syto, dokupić kawe, mamuty i ogniobrzucha 8) i można cisnąć :twisted:

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4776
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

A ja zacząłem zbierać ogry pod koniec zeszłego roku, narazie mam ich mało i teraz czekają mnie wydatki :P
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Kurde, teraz ta armia będzie miała wygar. Ciekawi mnie tylko co będzie pocięte na przyszłoroczne etc, bo np. maneaterzy w scoucie z brace of pistols i sniperem gwałcą magów okrutnie a i zdjąć ich nie da się byle śmieciem. Duże bydlaki też imo mają potencjał. Kurcze, właściwie chyba wszystko w tej armii nagle stało się grywalne. Nawet zwykłe ogry z additional hand weapon po 31pkt za sztukę przy aurze strike last oraz odginaczkach mogą namieszać. Do tego hordy gnoblarów jako steadfastowcy za 100pkt. Pieski odginacze lub szybka kawaleria z hunterem. Najmniej grywalne chyba tylko yeti oraz giganci.

Armia ma potencjał!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Maneaterzy z Poisonem i Sniperem trafiają na szóstkach, więc gwałtu na magach wielkiego nie ma.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

na 24 cale możesz mieć maga w 1 turę w plecy ? jak dla mnie gwałt jest, ale ja bym wolał popróbować ich na scaucie i stubornie jako wjazd na machę ;)

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

Nie ma gwałtu na magach? Hmmm. Przy najmniejszym oddziale w drugiej turze maga nie powinno być. A jak jeszcze doprawi się miscastami u magów to =P~
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

No dobra, magowie mogą czuć się zagrożeni, ale taki oddzialik będzie strasznie ściągał ogień ;). Z drugiej strony, jestem ciekaw jak mój kolega od WoChu (inny niż ten o którym wspominałem) Dostanie w swojego maga niezabijalnego dyskowca strzał z armaty, strzał z ballisty, łańcucha i lodowej kuli z mamuta i od maneaterów na dodatek ;).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Shinue
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6756
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Shinue »

zastanawia mnie jedna kwestia:
dlaczego gw wycofało plastiki (ironi i leadbelchersi)?
chcą je zastąpić nowymi modelami czy finecastem?
do tej pory chyba nie zamieniali plastiku na żywicę...
Obrazek

Majestic
Falubaz
Posty: 1263

Post autor: Majestic »

Chcą przepakować tak żeby były mniej opłacalne :P. Ew. jakieś wypraski chcą podokładać.
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

obstawiam ze odnowia pudełka jak to zrobili z TK
mniejsze pudełko, co za tym idzie mniej bitsów, mniej ramek
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

nioch nioch , dobrze, że nakupowałem trochę satfu zanim zaczął się robić bigos. teraz pewnie będzie pakowanie 3 ironsi, 3leadersi i to za 120 zł :P

Awatar użytkownika
Daw
Masakrator
Posty: 2467
Lokalizacja: Wars i Sawa

Post autor: Daw »

Pierwsze figsy kupiłem do tej armii w Kwietniu. Pod koniec Czerwca chciałem kupić jeszcze dwa bataliony po starej cenie się okazało, że już go wycofali ze sprzedaży :shock: trochę słabo ale cóż poradzić... więc na razie dozbierałem figsy do VC-tów i teraz w sumie wystarczy mi tych moich VC-tów i mogę dalej powolutku zbierać Ogry - ale bez przesady - armia aż takiego wygaru mieć nie będzie ponieważ nie da rady zrobić uber klocka w styly Chosenów ale niezaprzeczalnie armia ma potencjał i jest przy tym bardziej różnorodna niż choćby Empire czy O&G...
Jeszcze Polska nie zginęła / Isten, áldd meg a magyart
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Denis
Falubaz
Posty: 1351
Lokalizacja: ZKF Zabrze

Post autor: Denis »

Daw, radzę ci poszukać na sklepach stancjonarnych bo tam zalegaja jeszcze bataliony

Dzwoniłem do 2 sklepów i w 2 mieli więcej niż 1 batalion do ogrów więc warto szukać bo napewno się znajdzie :)
” Rozejrzyj się dookoła. Zobaczysz ludzi, bez których ten świat byłby lepszy.”

Death Note

Galeria :
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=10&t=35349
Strona Malarska na Facebooku:
https://www.facebook.com/pages/Fallen-A ... 9393055688

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Ja mam jeszcze małe zapasy grubasów. Tutaj zaczyna sie pytanko po ile będą stwory potwory :D
Hmm patrząc po cytadeli:
Arachnaork = stonehorn/thundetusk = ok 153 złotych?
Bloodcrusher of khorne (3 plastyki demonów na juggerach)= 3 ogrzych kawalerzystów = 144zł

Sądzę że ironblaster/śmieciarka będą w podobnych cenach.

Na zdjęciach nie widziałem ludojadów więc pewnie nadal metal.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Z tego co było widać na obrazkach, to Mournfang są na rydwanowych podstawkach. Mam nadzieję, że nie będą sprzedawać ich na sztuki po jakichś kosmicznych cenach :s
Co do maneaterów, to mieli zostać wydani w finecascie.

Wg mnie śmieciarka/działo będzie w cenie skaveńskiej katapy, czyli ~100
Mamucik podobnie jak dzwon/pajonk ~150
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
kubencjusz
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3720
Lokalizacja: Kielce/Kraków

Post autor: kubencjusz »

Z tego co widziałem meneaterzy zostaną tacy sami i prawdopodobnie wróci do łask ogrzyca :D

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5674

Post autor: Afro »

Ale nowe specjale też wyglądają zacnie, szczególnie Golgfag, jego zakupię na pewno, później tego z kosą, a później skarga, którego mi brakuje :D (a później zapłaczę patrząc na stan konta :p )
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Z optymalnego punktu widzenia wolałbym nie dokonywać dużych zmian w rozpie - gdyz kryzys dosięgnie budżecik.
na pewno trzeba będzie kasę szykować na kawalerię...

ODPOWIEDZ