Polska według Korwina

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Mlody_Rusinek
Wałkarz
Posty: 60
Lokalizacja: Kraków

Re: Polska według Korwina

Post autor: Mlody_Rusinek »

Tomash pisze:Zwymiotowałem troszeczkę. A myślałem że bardziej obrzydliwie niż Vallarr to już się w tym temacie nie da.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk
Bo jesteś głupi. Cały mój post był sarkastyczny, wbijał na to, że w jednym kraju "mądrzy" ludzie z rządu decydują, że ruchać można legalnie 13 latki, a w innym 18 latki - i to jest wyznacznik moralności. W jednym kraju pić, palić i uprawiać seks można w wieku 18 lat, w innym uprawiać seks od 18, ale jeździć samochodem i pić alkohol już od 15. Takie z dupy granice, jak sobie ktoś wymyślił. Moim zdaniem to chore że rząd ma kształtować moralność. Ja jak się dowiedziałem będąc na koncercie Juwenaliowym, że dziewczyna z którą gadam ma tylko 15 lat (czyli na dobrą sprawę mogłem wyrywać, co z tego że miałem 22 wtedy) to się zmyłem od razu - ale w Hiszpanii pewnie w adekwatnej sytuacji nikt nie miałby problemów, bo graniczne jest 13 więc 15tka to już w ogóle dorosła dziewczyna.
Ale ty jesteś dzieckiem internetu, mózg Ci się wyłącza i jak nie masz w poście pedalskich żółtych stworzonek czy obrazków kucyków to nie wyłapujesz żartów czy sarkazmu. A jak jeszcze słyszysz, że ktoś jest za Korwinem czy UPR to w ogóle piana na ustach Ci się pojawia bo nie ogarniasz, jak ktoś sam może woleć decydować o swoich pieniądzach, dzieciach, bezpieczeństwie. Tobie państwo mówi co dobre a co złe, państwo Ci zapewnia bezpieczeństwo i czyni Cię szczęśliwym Tomashem.
A o moją potencjalną córkę się nie martw. To jak ją wychowam, jakie zasady jej wpoje będzie jej ochrona, a nie to, że rząd ustalił, że faceci będą mogli z nią uprawiać seks dopiero jak będzie miała 15 lat. I życzę Ci podobnego podejścia, bo będziesz myślał, że Twoja córka jest bezpieczna -w końcu rząd ustalił normy pedofilii - a tu psikus, Twoja 13 letnia córka pobawi się z kolegami w słoneczko i zostaniesz młodym dziadkiem. Ale będziesz zwycięzcą, bo ojcem nie będzie 40/60 latek tylko 13 latek (albo dwóch).

Awatar użytkownika
Breslauer
Chuck Norris
Posty: 611
Lokalizacja: Breslau

Post autor: Breslauer »

Stalin komunistą? :lol2: Fajnie masz naje*bane... Był nacjonalistą i dyktatorem - tak jak reszta bolszewików nie miał nic wspólnego z socjalizmem, a wręcz przeciwnie.

EoT 8)

Ingen175
Kradziej
Posty: 951

Post autor: Ingen175 »

Hej, hej bo to za daleko idzie. Skoczcie sobie jeszcze do gardeł i już będzie po wszystkim.
Temat jest o korwinie a nie o pedofilach, gejach, gwałcicielach i nieletnich dupodaj... . Są inne tematy ?
Jak nie to ja mam świeże info z fejsbuka korwina : "Radek Sikorski zajął się promocją polskiego slangu wśród obcokrajowców. Pomysł bardzo dobry - o ile dodamy do tego słownika hasła takie jak "nadchodzące bankructwo państwa polskiego", "Komuna w Polsce ma się świetnie", "Polską rządzą łże-liberałowie". Co Państwo na to?"
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/ ... e-slangiem

Abstrahując od slangu, po co Korwin wali takie teksty : komuna ma się świetnie, łże-liberałowie ? No szkoda że nie powie że te 40 % co głosowało na PO to ch..., ci co na SLD to najlepiej aby poszli do piachu a reszta i tak wymrze. Ten gość chyba przez tyle nie jest w stanie pojąć języka polityki. Jak się nie ogarnie to znów będzie poza sejmem.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ingen nie idzie poszło więc kłódka , było powiedziane , że tematy polityczne będą zamykane jak zaczną schodzić z głównego wątku (tutaj ostro poszło).


@Siriael

ja pierdolę :D od nowa trzeba się ideologi uczyć bo coś czuję , że nie doczytałem

Zablokowany