Temat filmowy

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Temat filmowy

Post autor: Okoń »

-Qc- pisze:Deadpool - mocne 5/10. Nie warto ogladac w kinie

Wszystko w zasadzie jest średnie, poza muzyką - ta bardzo fajna. Dowcipy zabawne, ale ejstem 1,5h p oseansie i nie pameitam zadnego poz tymi ktore byly na trailerze. Sprawa dokladnie jak z Ant-Manem - poszedlem z oczekiwaniem, ze bedzie sredniawka i sie nie zawiodlem.

Obejrzec i zapomniec, film na raz
Ja mam odmienne zdanie. Deadpool jest bardzo spoko i warto pójść na niego do kina. Poszedłem z nastawieniem, że będzie dobry film i nie zawiodłem się.

Obejrzeć i czekać na dwójkę. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Aldean
Kretozord
Posty: 1993

Post autor: Aldean »

https://www.youtube.com/watch?v=Cle_rKBpZ28

o kuzwa, bedzie sie dzialo ;]
"Our weapons cut through them like blade through air!"

"Double or nothing, aim for his cock"

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Oby tylko na trejlerach się nie skończyło, bo one póki co są mocne...i te turkish airlines :D

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Wonder Woman wymiata :wink:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Aldean pisze:https://www.youtube.com/watch?v=Cle_rKBpZ28

o kuzwa, bedzie sie dzialo ;]
Mocne. Już się jaram jak flota Stanisa :).
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Silence of the Lambs - 25th Anniversary Tribute

https://www.youtube.com/watch?v=wPuq5ElzahM

premiera w walentynki była - czemu dziś tak się nie robi :)
Remember, having fun and keeping to the spirit of the game is more important than winning at any cost.

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Tylko nasi wiedza co marne
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

In_the_sea_of_blood
Chuck Norris
Posty: 441

Post autor: In_the_sea_of_blood »

Za to 3 część Kapitana Ameryki zapowiada się bardzo ciekawie.
"Blood Bowl is like a war- no winners, just survivors"

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

-Qc- pisze:Tylko nasi wiedza co marne
Dlatego w większości wybrali Planetę Singli? :roll:

To smutne.

A Karolak taki piękny. :mrgreen:
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

A to proste. Bo u nas się myśli standardowo i trzeba iść na romansidło w walentynki a do tego promocja i nawet w lodówce Stuhr wyskakiwał więc meh :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Polska taki ciemnogród nie docenia światowego deadpoola...

Tak serio to po prostu oba filmy pewnie srednie (nawet nie wiem co to ta laneta singli) to i konkurencja była jak rzut monetą. A Deadpool tez mial niesamowita promocje i hype - stad zreszta jego sukces, bo poziomem sie nie broni, wygral marketing
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
debelial
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3784
Lokalizacja: 8B/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: debelial »

Deadpool bardzo fajny i to był nasz wybór na Walentynki - poza tym to w końcu jest historia miłosna :mrgreen:

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Qc jesteś chyba jedyną osobą, której się deadpool nie podobał :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Mi też się Deadpool podobał, co prawda fabularnie dno jeszcze większe niż w innych produkcjach o superbohaterach, co jest w sumie wyczynem, ale humorem naprawdę nadrabia. Poza tym to serio jest fajny film na walentynki, byliśmy bardzo zadowoleni z dziewczyną :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

@Afro bo Kuc to pewnie był na Planecie Singli :D a Deadpoola tylko na plakacie widział:D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Ja tam na filmy o superbohaterach nie chodzę, bo jeszcze nie widziałem ani jednego, który nie zabijałby komórek mózgowych. Za to Planeta Singli wypaśna, zlać się ze śmiechu można :D .

Maciek

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Jestem wlasnie po seansie, Deadpool byl w pytke :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Gokish pisze:@Afro bo Kuc to pewnie był na Planecie Singli :D a Deadpoola tylko na plakacie widział:D
Ty akurat jestes comitted, bo od peirwszego trailera jeczales jakie to nie bedzie mega i uber. W sumie:

1) fabularnie dno. Origin story na poziomie z Wolverine Origins
2) elementy "na jajo" i na powaznie zmieszane w proporcjach 50/50. Jako ze humorystyczne byly fajna zabawa (7), a powazne marne (3) to srednia mi wychodzi 5
3) humor i zabawa przednia, ale po wyjsciu z kina pamietalem juz praktycznie 1-2 gagi i te sceny, ktore czesto widzialem w trailerach
4) totalnie nie widze powodu, żeby isc na to poraz kolejny do kina. No ale to sporo filmow akurat
5) film ewidetnie jest podbudowka pod 2 czesc, ktora moze bedzie odciazana od tych fatalnych "powaznych" fragmentów
6) technicznie - choreografia zapunktowala w scenie z autem, potem to juz bylo sredniociekawe i efekty tez przecietne

W skrocie - film jest po prostu sredni - poziom nizszy niz wakacyjnego AntMana (ktory nie byl prostacki i chamski a tez zabawny, no ale w konuc "konwencja zobowiązuje" :D wiec akurat spoko, po prostu inny styl humor), a sukces odniosl bo 1) nosna postac [ktorej potencjal imo zmarnowali] 2) termin warzywno/ogórkowy 3) niesamowity hype marketingowy.

Nie mowie ze mi sie nie podoba, fajna zabawa, ale raczej poziom AntMana a nie fenomenalnych Guardiansów. No a ten pisk, ze Polska Cebulandi jedyna zacofana bo zamiast super-duper-wyrafinowanego jak dowcip o avocado Deadpool wolala jakas komedyjke to juz w ogole jest smieszny :D

ALE juz wiem czemu mnie to nie rusza - po prostu ten humor z filmu to taki styl Sola, tylko ze jak chce byc bardzo grzeczny i sie powstrzymuje :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8685
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Deadpool zajebisty a QC się nie zna :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

ODPOWIEDZ