rozpiski elfów VIII ed.

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

Zablokowany
Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Re: rozpiski elfów VIII ed.

Post autor: Slayer »

Dlaczego, to jak jest z pegazem u DE ?

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

tylko W. Zwykły hero na orle ma 3W ale T3, chyba że.... wał :wink:
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

No właśnie bo zawsze mnie widocznie w H&$# robili i mówili że ma T4 hero DE na pegazie że T jak pegaz bo to jeden model no i w sumie się nie trzepiałem :-k

Awatar użytkownika
Ghaz
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 131

Post autor: Ghaz »

Przeciwko strzelaniu bierze sie wyzszy T, w walce wrecz bierzesz herosa.
BLOOD FOR THE BLOOD GOD! SKULLS FOR THE SKULL THRONE!

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

thx :D

Awatar użytkownika
Pixel
Wodzirej
Posty: 709

Post autor: Pixel »

Na str. 83 RB autor pisze, że tylko woundy. A tak wszystko jak kawaleria.
Ostatnio zmieniony 3 lut 2012, o 11:28 przez Pixel, łącznie zmieniany 1 raz.
- W życiu nie zobaczysz dwóch rzeczy: pierwszego stołu i cycków.

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

KayolPixel pisze:Na str. 83 RB pisze,
jest napisane
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Diuk on tak napisał specjalnie żeby sprawdzić czy ktoś czuwa na forum :mrgreen:

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Hmm, tak się zastanawiam, że w sumie to można by było dać Save na 2+ z Przerzutem wykorzystując tylko 25pkt z puli 50pkt dla BSB na Magiczne Przedmioty, ale wtedy zamiast Great Weapona była by Kopia. Za te 25pkt można wtedy dać Ward Save na 5+ albo Terror, albo cokolwiek jeszcze innego. Czy to jest sensowne rozwiązanie, czy lepiej ten Dwurak, Kamień Świtu i Zbroja Caledora?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Azurix pisze: lepiej ten Dwurak, Kamień Świtu i Zbroja Caledora?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

no i jestem po pierwszej bitwie smok+maga light. Jestem pod wrażeniem tej magi i co można tym robić. Grałem z VC Butana i moje elfiki wklepały maskę :)
Wiadomo, light wampiry karci, ale nie sądziłem, że aż tak, do tego jeszcze w końcu Butan to świetny gracz. Ogromna ilość pocisków, ale do tego świetnie wsaprcie, najbardziej mi się podobało jak Wujek (graliśmy na bazyliszki) wszedł do walki z ghoulami i lordem-scyzorykiem, podpakowany WS10 i I10, scyzoryk nic mu nie zrobił, ani rany. W tej walce jeszcze brali udział smok+WL od boku i speary od przodu, było po grze.
SM, spisali się na medal. Dostali bironę i vargulf sobie szybko uciekł z dala od nich, następnie wpadli w bodajze 55 zombi i przytrzymali ich jeden kombat, ważne to było. SM+birona i nie ma lepszego fasta w grze :D

Co do jakiś pytań o bironę na smoka... lepiej ją ciskać na 5 SM, bądz oczywiscie WL, ale smok z bironą to są w końcu dwa ataki więcej i zawsze trafiał będzie na 3+, chodzi o to, aby rzucić albo bioronę albo 10ws i 10I, któreś wejdzie i wtedy smok jest bardzo niebezpieczny.

Co do przemyśleń, zastanawiam się nad BSB z GoH i charmed shieldem\luckstonem, oczywiście na orle. Mój BSB i tak rzadko wchodzi do walki, a taki i tak zabije czempiona w razie czego. BSB wtedy znów boostuje mi magię. Baniszment wali z S6 no i mam trzecie d6S4 na 5+
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

gratulacje kosa - light karci ;) dzieki niemu lwy wygrywaja cc z chosenami. ostatnio wprawdzie klocek stopnial mi z 23 modeli do 3 po kilku sytych rundach cc, ale gdy patrzylem jak moje chlopaki wala na 3+ z przerzutem i po 2 ataki to sie milo robilo :) a choseni na 4+ i bez przerzutu - to dopiero boli ;-) birona faktycznie tylko na piechote chociaz asf na smoku brzmi fajnie :D zastanawiam sie ostatnio czy nie wyrzucic tego boha i nie wstawic 2 scrolli i bosa. w gruncie rzeczy wychodzi to podobnie cenowo. jednak na razie wole miec pewnodc ze mi wejdzie kluczowy czar, bo przy 5 kosciach dobry przeciwnik mi to wszystko zescrolluje i zdispeluje. faktycznie w kluczowym cc jest co kulac ale bez combatow wlasciwie zero szans na syty banishment. z drugiej strony wtedy wchodzi nam birona (jesli mamy te 2 czary) na lwach czy czym tam innym i nagle mamy naprawde spore pole manewru ale ja jeszcze wole swoje zabawki :D jak chce rzucic w 1szej turze banishment to ma wejsc :P to tez dosyc karci przeciwnika i wymusza na nim pewne zachowania. a w ogole to ostatnio mam ochote wrocic do testowania dragonow. 2 piatki dzialaly bardzo fajnie na 2k. teraz mysle o duzym klocku tak okolo 10. chyba tez z lightem chociaz niby life i beast sie z nimi tez combuje ale jakos na razie mnie to nie rusza. :P
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Kosa, podaj prosze ogolny zarsys rozpy :wink: miales pewnie horde WL ze 20 SM i 1-2magow?
Warhammer to nie jest sport

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Teraz zacznie się epoka Lighta bo jest ograniczenie do 5pd na czar ... Ja zawsze mówiłem ,że Light dobrze pasuje do WL. Zwłaszcza Biorna...zwiększa efektywność lewków..
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8173
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

High Magic gniecie nawet jakby ograniczenie było do 4 PD :D
Obrazek

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Kurde też bym se chciał zagrać na DP ale jakoś boje się wrogiego ostrzału np.kusz z AP, jak sie ma 5-10 DP to jak spadnie 1-2 od ostrzału to jest sporo

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

ostatnio Fluffy znana krakowska postać przekonywał mnie ,żebym zagrał na sperach i pg i na sygnaturkach Besta .... nawet mam pod to rozpę ale jakoś nie mogę się przekonać...aha- ja grałem 13 DP + lord i bsb...grało się fajnie ...
Ostatnio zmieniony 3 lut 2012, o 11:28 przez PiotrB, łącznie zmieniany 1 raz.
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Caledor19
Oszukista
Posty: 841

Post autor: Caledor19 »

Hmm a ja sie waham pomiedzy Light a High :idea:
Warhammer to nie jest sport

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Co do PG + sygnaturki z beasta to jest swietne pały nie urywa ale w sumie S5 T4 Wsvna 4+ WS5 Sv5+ to jest takie żywotne ze ja pierdziu, a włócznie z sygnaturą cóż 4 szregi które uderzają z S4 i maja T4 :D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Caledor19 pisze:Kosa, podaj prosze ogolny zarsys rozpy :wink: miales pewnie horde WL ze 20 SM i 1-2magow?
Coś Ty, to było tak:

Star Dragon, dragon armour, shield, great weapon, vambrencki, dragonhelm, amulet of light
Noble BSB, orzeł, słoma, hełm of fortune, dragon armour, shield ---> on pójdzie na BSB z GoH (chyba?)
Mage II silver wand, ring of fury
Mage II annulian crystal

10x archers muzyk
10x archers muzyk
11x archers muzyk
25x spearów, fcg, warbanner

24x WL, muzyk i BoS
5x SM
5x SM
2x GE

takim czymś będę grał, kwestia jeszcze wywalenia dwóch WL i dania muzyków na SM i czempiona.
Dziś, zaraz będę grał z dwarfami :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Zablokowany