Galeria Mordheim

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Robacek
Mudżahedin
Posty: 207

Post autor: Robacek »

bardzo fajnie wygladaly na stole;) ogolnie bardzo fajna banda.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Pit Fighter - skończony przedwczoraj:
z przodu:
Obrazek
z boku:
Obrazek
z tyłu:
Obrazek
i zoomik (dla zainteresowanych):
Obrazek
Zdjęcia robione na szybko, bo za chwile czeka go test bojowy :D.

pzdr

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Całkiem fajny, szkoda że reszty zdjęć nie da się powiększyć.
Obrazek

400totochtin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: 400totochtin »

O boże jedyny, co za paskudna figurka. I pozycja tego korbacza.. co za dynamika. Aczkolwiek malowanie na przyzwoity TT. Rogi w hełmie ładne.

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Hihihi, niemal te same bitsy co u mojego :)
Pomalowany bardzo dobrze technicznie, choć bez fajerwerków w efekcie końcowym ;). Trochę nienaturalnie wygląda rękawica.

Awatar użytkownika
Telchar
Wodzirej
Posty: 751
Lokalizacja: Łorsoł

Post autor: Telchar »

Bo to miało być coś w rodzaju naręcznego sztyletu ;).

Awatar użytkownika
Kapitan Hak
Bosman
Posty: 1041
Lokalizacja: z krańca świata
Kontakt:

Post autor: Kapitan Hak »

Mecenasik pisze:kiedy bede mial szanse zobaczyc ta bande w miescie?
Kiedy tylko ustawimy się na jakąś batalię, albo - mam nadzieję - spotkamy na jakimś turnieju :).
ps: a WISIWYG to jest zachowany? - w takim razie troszke "niestandardowo" zlozona banda (pod HR?)
Składając tę bandę starałem się raczej nie konwertować za dużo, poza figurkami, gdzie ewidentnie było to potrzebne. Innymi słowy postawiłem na metalowe ludki w ich oryginalnych kształtach. WYSIWYG będę się starał w miarę możliwości zachowywać - tj. gość z toporem dostanie topór w rozpisce etc. Kwestia kontrowersyjna z Thundererami oczywiście, ale ja po prostu lubię te figurki :). Pełny WYSIWYG będzie natomiast w mojej drugiej krasnoludzkiej bandzie - mocno przekonwertowanej, opartej - dla odmiany - na plastikach.
pps: zdjecia swietne, dobre tlo i swietnie fotografowane
Zrezygnowałem z wszelkich automatycznych funkcji w aparacie na rzecz ręcznego ustawiania przesłony i migawki - to pierwsze na maksa, a następnie drugie, metodą prób i błędów, do takiej wartości, by zdjęcie nie było ani niedoświetlone, ani prześwietlone. Zrezygnowałem też z białego tła, którego wcześniej używałem; przeczytałem gdzieś, że szare się sprawdza, widziałem parę zdjęć i postanowiłem spróbować ;). Jedyne, czego mi brakuje, to jakiś porządny sprzęt oświetleniowy typu świetlówka imitująca światło dzienne, czy coś takiego.
Nietykalny pisze:NIE perManentny (stały-jednolity)!tylko PerNamentny!!! - np makijaż!
ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Tzeentch89
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 42
Lokalizacja: Śląsk/Knurów

Post autor: Tzeentch89 »

Kapitan Hak pisze:Jedyne, czego mi brakuje, to jakiś porządny sprzęt oświetleniowy typu świetlówka imitująca światło dzienne, czy coś takiego.
Do oświetlania mogę Ci polecić świetlówki których sam używam do fotografii http://www.allegro.pl/item280605629_swi ... kowej.html

W tej chwili użytkownik nie ma wystawionych tych świetlówek ale myęlę, że jak napiszesz prośbę o ponowne wystawienie aukcji to ją wystawi.

Mają jeden drobny mankament - są trochę słabe, ale jak na aparacie zwiększę jasność, to zdjęcia wychodzą bardzo dobrze, co można zobaczyć w galerii - zdjęcia mojego trolla. Robiłem mu zdjęcia przy tylko dwóch świetlówkach. Gdyby oświetlać trzema to zdjęcia były by doskonałe. Myślę, że za tą cenę naprawdę warto je kupić.

Co do bandy kraśków - słowa uznania dla Skavenblight. Bardzo ładnie pomalowana banda. Przekonałaś mnie tym malowaniem do krasnoludów :D

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Skavenblight pisze:Hakowe krasnoludy, malowane przeze mnie.
Obrazek
Wow... super banda... strasznie mi sie podoba :) no i jest kilka modeli na które poluje i których nie moge zdobyć.... :P

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Rany boskie :shock: Toż to Rakso mnie docenił :shock2: Popadnę w samozachwyt jeszcze i co będzie ;)

W ogóle to wkrótce pewnie pojawią się tu jeszcze fotki najemników do tej bandy, przynajmniej trzech: złodzieja, Tileana i arabskiego kupca [nieco później także i ochroniarza, a właściwie jego pięknej pani ochroniarz]. A potem jeszcze czeka mnie pomalowanie strażnika dróg i pewnie jeszcze kogoś... Tak więc to nie koniec atrakcji ;)

Aaa, jeszcze tak mimochodem maznęłam w swoim czasie Felixa i Gotreka, w sumie Hak mógłby jutro ich obfotkować :)

P.S. A na PMotM w tym miesiącu szykuję warlocka do Kislevu [a w zasadzie kochaną czarodziejkę, bo złych czarnoksiężników to Kislev nie lubi].

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

:D

docenil bo jest co doceniać :)

w takim razie czekam na pozostałe figurki (szczególnie Gotreka i felixa) :)

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Do krasnali doszli trzej najemnicy - Tilean, złodziej oraz kupiec.
Wszyscy pod tym LINKIEM
Ale będzie jeszcze kilku.

Poza tym odnawiam moją bandę Undead.
Wampirzyca [zaznaczam, że jeszcze nieskończona] TUTAJ.

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Wampirzycę widzialem niepomalowana/maźniętą na szaro u fabrow w starciu ze skavenami ;> Nie spodziewalem sie takich kolorow na panience c;
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nibas pisze:Wampirzycę widzialem niepomalowana/maźniętą na szaro u fabrow w starciu ze skavenami ;> Nie spodziewalem sie takich kolorow na panience c;
To musiało być wieki temu, bo maluję ją trzeci raz... :)

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

We wrzesniu? Huh.
Obrazek

Awatar użytkownika
sojowy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 127

Post autor: sojowy »

Fajne kolory, wraz z rozjaśnieniami. Takie pastelowe. Figurka Ahmeda jest ciekawa.

Ten temat wydaje mi się najbardziej odpowiedni, aby zapytać z czego można zrobić Cult of Possesed, taki całkiem klimatyczny. Nie jestem zorientowany w sprawach chaosu, bowiem jestem wiecznym imperialistą.

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Imperialistyczna świnia.. cóż ;] Polecam oryginalne figurki z gw. Są do zamowienia przez mail ordera. Nie ma nic piękniejszego od ku-klux klanowych czapeczek.
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Nibas pisze:We wrzesniu? Huh.
Niemożliwe :) Wampirzyca była malowana 1. raz w marcu, potem zasprejowana bez rozpuszczania w lipcu, i malowana w sierpniu drugi raz, następnie w grudniu rozpuszczana i malowana teraz po raz 3 :) dodatkowo, walka trupów ze skavenami u Faberów mogła mieć miejsce tylko podczas testowania scenariuszy na Polcon [z Michałem, bo on ma szczury], więc był to pewnie przełom lipca i sierpnia :)

Awatar użytkownika
Motor
Chuck Norris
Posty: 500
Lokalizacja: Lublin [Moria]
Kontakt:

Post autor: Motor »

Ha to może i ja wtedy byłem u Faberów jak rezydowałem w Wa-wie, w sumie ze dwa razy widziałem jak graliście :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Nibas
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 183
Lokalizacja: Warschau

Post autor: Nibas »

Może i z Michałem.. generalnie typ wyglądał na studenta informatyki. ;]
Obrazek

ODPOWIEDZ