Empire VII ed.

Empire

Moderator: #helion#

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

ja zaczynam przyzwyczajać się do myśli o nieuniknionym wkręceniu w armię na stałe mortara lub dwóch helstormów; niestety ale są potrzebne, zwłaszcza że piechota w nowych armiach zawsze jest przynajmniej w ilości 2-3 klocków, na razie mam ochotę na dwa cannony i dwa helstormy zobaczymy jak z tym pójdzie. jak pomyślę o skavach orkach lub właśnie klockowych wampach to tylko coś takiego może da radę, jeśli nie wybuchnie:D

Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2150
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Post autor: tedzio »

helion, hellstorm dobry ale na ten scatter nikt nie poradzi (wiem bo grałem)przez 3 tury strzelałem przeciwnikowi w brzuch bo ciągle znosiło o 10 cali ;)

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

ja do hellstorma nie mam zaufania jak juz daje coś innego niż tanki :wink: to starego poczciwego hellka a na mortar czasem się szarpne
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
#helion#
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3927
Lokalizacja: Warshau - CZARNE WRONY

Post autor: #helion# »

no tu się zgodzę z wami panowie,ale przy dwóch to już większy i ciekawszy festyn się robi, dlatego na dwóch chcę zagra i sprawdzic, do mortara jestem już przekonany, ale brak mi na niego miejsca, bo oprócz dwóch cannonów to jeszcze chciałem wcisnąc 2x outriderów ze snajperami, to jest fajna rzecz, choc niektórzy pewnie będą sceptyczni, wszystko oczywiście na 2k lub ciut więcej, no i granda jako geńka

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

#helion# pisze: chciałem wcisnąc 2x outriderów ze snajperami, to jest fajna rzecz, choc niektórzy pewnie będą sceptyczni,
Racja ja daje 3 cannony i kloc 10 konnej w specjalu, ale co kto lubi .IMO co do outridersów to ja tam wole poczciwych pistoliersów
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Właśnie po tym stwierdzam, że sp... imperium w 7ed. Za dużo cennych rzeczy jest w specialach, a na corze imperialnym ciężko grę wygrać:/ Cannony must have, mortar zawsze się spłaca, Inner Circle jako jedyni nadają się do overrunu po czyms cięższym, Pistoliersi są jedynym fastem w imperium, który wywiązuje się ze swojej roli, a Outridersi - no, do nich to ostatnio wraca mi szacunek. Nie wspominając o zawsze dobrych Greatswordach. Mogli już zostawić Innerów w corach :/ Jak myślicie, poprawią w erracie? ;P

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

Oby, IC w specjalach to rzecz która mnie najbardziej zabolała.
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

szkodnik pisze:Właśnie po tym stwierdzam, że sp... imperium w 7ed. Za dużo cennych rzeczy jest w specialach, a na corze imperialnym ciężko grę wygrać:/ Cannony must have, mortar zawsze się spłaca, Inner Circle jako jedyni nadają się do overrunu po czyms cięższym, Pistoliersi są jedynym fastem w imperium, który wywiązuje się ze swojej roli, a Outridersi - no, do nich to ostatnio wraca mi szacunek. Nie wspominając o zawsze dobrych Greatswordach. Mogli już zostawić Innerów w corach :/ Jak myślicie, poprawią w erracie? ;P
Życie jest sztuką wyborów, trzeba wybrać co Ci pasuje w Twojej rozpisce. Co do corów można samymi wygrać technika TVI się sprawdza nadal. Co do erraty byłbym strasznie zdziwiony gdyby zmienili sloty jednostką. Oni tam poprawiają błędy i piszą uściślenia a nie nowe zasady.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Sa!nt pisze:Co do erraty byłbym strasznie zdziwiony gdyby zmienili sloty jednostką. Oni tam poprawiają błędy i piszą uściślenia a nie nowe zasady.
No, jest tak jak piszesz. Nawet się nie łudzę, że cokolwiek będzie zmienione, aby uczynić Empire mocniejszym.

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

a po co czynic mocniejszym cos, co juz jest mocne? :shock:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

Awatar użytkownika
szkodnik
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 178

Post autor: szkodnik »

Wiesz Szaman.. apetyt rośnie w miarę jedzenia ;)

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Szaman pisze:a po co czynic mocniejszym cos, co juz jest mocne? :shock:
Bo lepsze jest wrogiem dobrego? ;)

Można by było zmienić parę błędów bo jak inaczej można nazwać brak magicznego sztandaru dla Great Swordów? Taka elita że jest w specialach a dostępu do pospolitej war-szmaty nie mają. :?
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

jedną cyferkę niech poprawią i będzie git.
A mianowicie Mistrz Inzynier s BS5.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Szaman
Wyzwoleniec
Posty: 8026
Lokalizacja: Janusze Wargamingu

Post autor: Szaman »

Reyki pisze:jedną cyferkę niech poprawią i będzie git.
A mianowicie Mistrz Inzynier s BS5.
ja tam go z zalozenia nie wystawiam :mrgreen:
"I fart in your general direction" :mrgreen:

tomekjar
Falubaz
Posty: 1007
Lokalizacja: Ośmiornica Łódzka
Kontakt:

Post autor: tomekjar »

Sa!nt pisze:
Szaman pisze:a po co czynic mocniejszym cos, co juz jest mocne? :shock:
Bo lepsze jest wrogiem dobrego? ;)

Można by było zmienić parę błędów bo jak inaczej można nazwać brak magicznego sztandaru dla Great Swordów? Taka elita że jest w specialach a dostępu do pospolitej war-szmaty nie mają. :?
Jak się wystawia generała Imperium to chyba mają opcję wzięcia magicznej szmaty, co nie? ;) Ale wy imperialiści już poza Papa-Mobilem świata nie widzicie...
Obrazek

Awatar użytkownika
Reyki
Masakrator
Posty: 2438
Lokalizacja: ReyCast Event Team

Post autor: Reyki »

Zwłaszcza ja nie widze świata poza papamobilem.
Wystawiłem go raz i nigdy więcej go na turnieju nie wystawie.
Wolę już gienka na gryfie.
Gra w warzywniaku uświadomiła mi że zawsze chciałem zostać ogrodnikiem. Taki spokój, można się wyciszyć i bez napinki poturlać kostkami.

KFC-Karl Franz Chicken

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

tomekjar pisze:
Sa!nt pisze:
Szaman pisze:a po co czynic mocniejszym cos, co juz jest mocne? :shock:
Bo lepsze jest wrogiem dobrego? ;)

Można by było zmienić parę błędów bo jak inaczej można nazwać brak magicznego sztandaru dla Great Swordów? Taka elita że jest w specialach a dostępu do pospolitej war-szmaty nie mają. :?
Jak się wystawia generała Imperium to chyba mają opcję wzięcia magicznej szmaty, co nie? ;) Ale wy imperialiści już poza Papa-Mobilem świata nie widzicie...
Auć Tomku poczułem się urażony. Nie uogólniaj. ;)
Od początku wyjścia nowego booka wystawiłem ołtarz tylko raz. Pewnie dlatego, że go nie mam ale to nie zmienia faktu, że gram na Generale na gryfiątku czasem może na Grand Masterze.

Co do Great Swordów Tomku wielkie mi pocieszenie gdy mam Generała to mam ten banner. Jak już mówiłem nawet szkielety z nowych VC będą mieć możliwość wzięcia magicznego sztandaru a nasza największa z elit nie ma takiej opcji. Ten dodatkowy banner wtedy można by było użyć w klocku swordmenów.
Szaman pisze:
Reyki pisze:
jedną cyferkę niech poprawią i będzie git.
A mianowicie Mistrz Inzynier s BS5.
ja tam go z zalozenia nie wystawiam Mr. Green
A ja go wystawiam jako pomoc do Hellblastera albo Moździerza. Ale większość moich gier to są gry 4fun więc mogę sobie pozwolić na takie zabawy i odejścia od schematów.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

Awatar użytkownika
PAWLAK
Kretozord
Posty: 1822
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: PAWLAK »

A ja Papamobile wystawiam bo osobiście lubię takie cuda jeżdżące, Czasem o Gandzia mastera sie pokuszę. A papież czy inny lord to ta sama plewa, w imperium mamy bohaterów żeby pomagali oddziałom, a nie odwrotnie. Teraz co do magicznej szmaty, to ze GS nie będą jej mieli było jedną z pierwszych plotek to był taktyka gw i wątpię żeby to zmienili kiedykolwiek prędzej dadzą BS5 no IC do cora :wink:
"W sumie nie zmienia to nic tylko tyle że wyczułeś okazje i ją wykorzystałeś a ja byłem naiwny i dałem się wykorzystać. Nie martw się następnym razem nie będe uprzejmy i miły" AS1 vs. Dymitr

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Żadnych roszad w slotach!!!!! Nieeee!
Ludkowie co wy. BS5 dla master Inż ok! Sztandar do 50 dla GS ok.
Ale IC do corów to gruba przesada.

Co chcecie żeby znów jedyni rycerze wystawialni to IC byli?
Inner Circle to z założenia elita i weterani zakonu nie jest ich znowu tak wielu. I słusznym jest ich obecność w Specjalach a to że to nie pozwala to kilku osobom wykręcić bardziej swojej armii nie dbając o podstawy fluffowe to już ich problem.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Sa!nt
Falubaz
Posty: 1473
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Sa!nt »

Murmandamus pisze:Inner Circle to z założenia elita i weterani zakonu nie jest ich znowu tak wielu. I słusznym jest ich obecność w Specjalach a to że to nie pozwala to kilku osobom wykręcić bardziej swojej armii nie dbając o podstawy fluffowe to już ich problem.
Amen.
squiq pisze:Mój Sigmar myśli inaczej.

ODPOWIEDZ