Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
panterq
Masakrator
Posty: 2461
Lokalizacja: Legion

Re: Pierwszy Turniej Legionu Kraków

Post autor: panterq »

Mnie też nie
Yes they drink blood. Yes, some of them have been known to command armies of the damned. But at least they're not Elves.
- Niles Valera, Agitator

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

ja będe.

Pytanie sponsorowane:

Ogarnia ktoś troche lepiej anizeli na poziomie podstawowym program Statistica?
xYz

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Fluffy pisze:Dla wyjaśnienia: nikt mnie nigdy z Legionu nie usunął. Sam tez nie występowałem. Więc?
Co więcej, sprawdzcie sobie rankingi Ligii wstecz do roku bodaj 2002, zawsze byłem wpisany jako członek Legionu :mrgreen:
Pozdrawiam

Hahah....czyli nikt nie wie, skąd Fluffy w Legionie, łącznie z Fluffim :mrgreen:

A w ranikingu Ligi jest system bazodanowy który sprawdza danego gracza, a nie dany rok, wiec jak ktos ci dopisał Legion w 2010, to automatycznie pojawia się we wszystkich rankingach wstecz, a jak np. ktoś by mi teraz "Legion" usunął, to by zniknął do zarania dziejów - istne damnatio memoriae! :) - więc to nic nie znaczy.

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Hahah....czyli nikt nie wie, skąd Fluffy w Legionie, łącznie z Fluffim :mrgreen:

A w ranikingu Ligi jest system bazodanowy który sprawdza danego gracza, a nie dany rok, wiec jak ktos ci dopisał Legion w 2010, to automatycznie pojawia się we wszystkich rankingach wstecz, a jak np. ktoś by mi teraz "Legion" usunął, to by zniknął do zarania dziejów - istne damnatio memoriae! :) - więc to nic nie znaczy.
Lol.. Wypraszam sobie tego rodzaju kpiny.
Do Legionu byłem oficjalnie przyjęty w okolicach 2003 roku. Składki, do momentu kiedy Legion jako klub zrzeszający graczy WFB działał, opłacałem. Sam Maćku wiesz, jak wyglądała historia klubu, z kilkukrotnymi reaktywacjami itp. Sprawnie działała tylko cześć 40k, z którą nie miałem nic wspólnego.
Wielokrotnie grałem w reprezentacji klubu jako klubowicz, byłem w posiadaniu legionowej koszulki etc.
Potem Legion upadł - starzy gracze przestali dawać znaki życia, a młodsi założyli True Legion, który następnie tez umarł i został reaktywowany dopiero niedawno. Przez dłuższy czas byłem chyba jedynym aktywnym graczem konsekwentnie deklarującym przynależność do krakowskiego Legionu w światku WFB. To, jaki jest system w rankingu ligii mam w dupie. Opisuję fakty.
Dla niedowiarków, przykłądy: http://www.createforum.com/phpbb/viewto ... hlos#21729 czy http://www.13kohorta.neostrada.pl/rs13/ ... nieju.html
Obecną sytuację zaczynam odbierać jako swojego rodzaju nagonkę na swoją osobę - skoro nagle kilka osób zaczyna podawać w wątpliwość moją przynależność do klubu. W tej sytuacji - łaski bez, skoro taka Wasza wola, to możecie uważać mnie za człowieka którego, jak to Maćku określiłeś, "nikt nie lubi" i który nic nigdy z Legionem wspólnego nie miał. Decyzja należy do Was.
Do "True Legionu", ze względu na nazwę i pewne zaszłości, nigdy nie wstąpię.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Ciupaga ZAPRASZA!
xYz

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Haha, nie spinaj sie tak, nikt cie nie wyrzuca :) Rzeczywiście nie doczytałem twojego posta i myślałem, że napisałeś "...ale sam też nie wstępowałem" i stąd się uśmiałem że nie wiesz kto cie zapisał :lol2: a ty napisałeś o występowaniu. Sorki

Ale rzeczywiście najwyraźniej nie wiesz kto cie zapisał :D bo na pewno nie było to w 2003 (tu masz listę członków z 2005: http://www.legion.paraszczak.com/legion_kontakty.html ). Przypuszczam, że to 2006-2007 za czasów Legata Niedziela, albo jego następców.

Zresztą teraz Legionem WFB rządzi Dydu!

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Tadzia Czerwnińskiego uczyłem grać w WFB a poznaliśmy się grając w Doom tropera...eh..stare dzieje.
Gremlin pisze:Ciupaga ZAPRASZA!
ty się dobrze zastanów co ty mówisz - jeden dzień z Flufim w pokoju zmieni Cię na całe życie . Pamiętacie Michała z Wrocławia? Po kontaktach z Flufim nie jest już taki sam...

Edit: Niedziela też uczyłem grać :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Leoh
Wodzirej
Posty: 723
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Leoh »

PiotrB pisze:Tadzia Czerwnińskiego uczyłem grać w WFB a poznaliśmy się grając w Doom tropera...eh..stare dzieje.
Gremlin pisze:Ciupaga ZAPRASZA!
ty się dobrze zastanów co ty mówisz - jeden dzień z Flufim w pokoju zmieni Cię na całe życie . Pamiętacie Michała z Wrocławia? Po kontaktach z Flufim nie jest już taki sam...

Edit: Niedziela też uczyłem grać :)
Trzeba mieć wysoki MR,ja jakieś 2 lata pod jednym dachem z Fluffym mieszkałem i czuje się "nietknięty" :)

Trudny temat, rozgryzanie historii przynależności klubowej osoby zawsze podkreślającej i broniącej swojej niezaleznosci, indywidualnosci i odrebnosci. Tak czy siak jak ze mna Fluffy mieszkał, regularnie nosił koszulkę Legionu co dla mnie jest poszlaką przesądzającą.

Myślę ze w ramach pojednania moglibyśmy zrobić sobie u mnie 4 lub nawet 6 osobowy turniej "Legionu" za 2 tygodnie(2 lub 3 Marzec) przed włocławkiem. 2-3 bitwy. Fluffy co powiesz ?
Ostatnio zmieniony 15 lut 2013, o 10:06 przez Leoh, łącznie zmieniany 1 raz.

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

PiotrB pisze: ty się dobrze zastanów co ty mówisz - jeden dzień z Flufim w pokoju zmieni Cię na całe życie . Pamiętacie Michała z Wrocławia? Po kontaktach z Flufim nie jest już taki sam...
Nie wiem jak prowadzicie relacje wewnatrz klubowe, o inicjacji nie wspominająć... ale... z tego co zasłyszałem macie tam ciekawie ;d
xYz

Awatar użytkownika
Fluffy
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3434

Post autor: Fluffy »

Przypuszczam, że to 2006-2007 za czasów Legata Niedziela, albo jego następców.
Owszem, sprawa była omawiana z Niedzielem, jednakże stanowczo było to wcześniej niż 2006 r (wtedy już Legion się sypał).
Myślę ze w ramach pojednania moglibyśmy zrobić sobie u mnie 4 lub nawet 6 osobowy turniej "Legionu" za 2 tygodnie(2 lub 3 Marzec) przed włocławkiem. 2-3 bitwy. Fluffy co powiesz ?
A bardzo chętnie :mrgreen:

Pozdrawiam

Maciek P.
Falubaz
Posty: 1234
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Maciek P. »

Fluffy pisze:.... (wtedy już Legion się sypał)....
ZASYPIAŁ! mój drogi, zasypiał. Widzisz jak łatwo zrobić literówkę? :lol2:

Awatar użytkownika
Ryosuke
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 199
Lokalizacja: Kraków/Wieliczka
Kontakt:

Post autor: Ryosuke »

Poproszę o wpis.
Chcesz zarabiać na prowizji od sprzedanych gier? Zapraszam do programu dla każdego youtubera,streamera oraz dla ludzi mających wśród znajomych graczy.G2A.COM

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

PiotrB pisze:Tadzia Czerwnińskiego uczyłem grać w WFB a poznaliśmy się grając w Doom tropera...eh..stare dzieje.
Gremlin pisze:Ciupaga ZAPRASZA!
ty się dobrze zastanów co ty mówisz - jeden dzień z Flufim w pokoju zmieni Cię na całe życie . Pamiętacie Michała z Wrocławia? Po kontaktach z Flufim nie jest już taki sam...
A pamiętacie Radka z Nowego Sącza? Podobno wygrał z fluffym bitwę i nikt od tej pory go nie widział...

Pozdrawiam ^^

btw szukam noclegu z piątku na sobotę
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Jeżeli ktoś wie, że nie da rady zagrać a jest na liście zgłoszonch proszę o informację.

Awatar użytkownika
Dibo
Masakrator
Posty: 2825
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dibo »

U mnie jak zwykle karuzela z terminami więc oficjalnie potwierdzam że mnie nie będzie :roll:
Pewnie wpadnę na chwile żeby w kluczowym momencie jakiejś bitewki rzucić kaprawym okiem na kostki Piotra :shock:
Czcij Koze !!

Twoja Stara gra w Age of Sigmar !

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

precz won od moich kostek - odkąd kupiłem takie zwałowane jak Flufi to dobrze rzucają ! :)
A tak w ogóle to zagram VC - leszcze! :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9484
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

nie wyrobie się jednak, sorry. Nastepnym razem wygram Twoje piwa Piotrze ; )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

hehe...dobre... tyle było pierdzielenia jak to piszemy reguły pod siebie w efekcie - nikt nie chce mojego przegiętego Imperium ani Dydowych WE... spoko ! Jesteście the beast... ! :mrgreen: Brygada trolli :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Próbuje namowic Garga by grał... bo tak kto wygra turniej?
xYz

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak nie wyda kasy na dziwki i koks :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ