Figurki Ignis & Rakso - 23.08.16

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Re: Figurki Ignis & Rakso - 27.07.09 - Alarielle

Post autor: Ignis »

:) bo włosy są złote, a przynajmniej dążyłam do tego żeby były ;)

Awatar użytkownika
quidamcorvus
Niszczyciel Światów
Posty: 4464
Lokalizacja: Żory/Katowice
Kontakt:

Post autor: quidamcorvus »

Ignis pisze::) bo włosy są złote, a przynajmniej dążyłam do tego żeby były ;)
Jeśli tak, to ci wyszło :) W takim razie złoty NMM mógłby być ciemniejszy/głębszy ;)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ten sam problem co z poprzednia figsa. Za delikatne cienie w zlotym , pierwsza warstwa musi byc znacznie ciemniejsza od kolejnych... Wlosy zlewaja sie z nmmem - slabo to wyglada. Rozumie , ze chcialas uzyskac efekt zlotych wlosow , ale mimo wszystko... Kolor uzyty do srebrnych metalikow bardzo trafny , ale dobrego nmmu nie uzyska sie 3 warstwami i kilkoma kreskami - wiecej pracy by sie tu przydalo (btw. jakimi kolorami malowalas te srebrne metaliki , bo mi sie sam ten kolor podoba). Natomiast czerwona kiecka jest pierwsza klasa. Skora takze bardzo dobra. Ogolny efekt figurki pozytywny , no ale mogloby byc lepiej gdyby nie te nmmy...

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Warstw nmm jest sporo tylko tego nie widać po prostu, stram się nad tym pracować, mam nadzieje że z czasem będzie lepiej. Co do srebrnego to czarny, biały i dużo niebieskiego.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ktorego? Jakie proporcje na oko czarnego bialego i niebieskiego?

Awatar użytkownika
Ignis
Chuck Norris
Posty: 488

Post autor: Ignis »

Biały i niebieski pół na pół, czarnego daje tyle żeby uzyskać ciemny kolor. Ogólnie daje tyle niebieskiego żeby było widać że mieszanka jest bardziej niebieska niż szara. Używam RMS, niebieski to saphire blue.

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Za malo kontrastu na zlocie. Gdyby cienie byly mocniejsze, nmm nie zlewalby sie tak bardzo z wlosami

ps. Ziemko sprobuj sie pobawic shadow grey.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Z shadow grey probowalem z mieszanka z space wolfem ale to nie wychodzi tak jakby chcal :roll:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

to aralielka dla szwentasa?

Awatar użytkownika
Ciozak95
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Ciozak95 »

Figsa bardzo super ale ja sie doczepie do jednej rzeczy a mianowicie... jedno oko jest wieksze od drugiego i tak to dziwnie wyglada..;p wiem ze i tak sa oczka super ale troche sie to rzuca w oczy.. xD
podpis usunięty z powodu zbyt dużego rozmiaru -- administracja

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Cholernie sie rzuca w oczy , ja to bylem w pierwszym momencie wrecz tym zdegustowany :lol2: :lol2: :lol2:

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

cos w tym jest... dodatkowo ma krzywy palec serdeczny u lewej reki... to zupelnie deklasuje ta figurke nawet jak o tt...

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ciozak95 pisze:Figsa bardzo super ale ja sie doczepie do jednej rzeczy a mianowicie... jedno oko jest wieksze od drugiego i tak to dziwnie wyglada..;p wiem ze i tak sa oczka super ale troche sie to rzuca w oczy.. xD
stary... mam tą figurkę przed sobą i zapewniam Cię, że nie jest tak, że jedno oko jest większe. Są takie same a na zdjęciu może być taki efekt spowodowany... nie wiem... perspektywą... ;)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16668
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Rakso mam nadzieje , ze sie tym komentarzem nie przejales co?? :)

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

Ziemko - ja swoje wiem więc się raczej nie przejmuje :) Figurka jest naprawdę dobrze pomalowana, na żywo prezentuje się naprawdę ekstra. Fotki są bez żadnej obróbki, jak zrobiłem tak wrzuciłem (jedynie poobcinałem boki żeby nie były za duże) więc nic tu nie było ulepszane. Iga już mnie przegania (jeśli nie przegoniła) w umiejętnościach malarskich i jestem z niej szczerze dumny :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Piękna robota. Brawo Iga! Rakso - do figurek, patrz na ukochaną i ucz się od najlepszych ;)

Awatar użytkownika
Szwentas
Masakrator
Posty: 2200
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Szwentas »

Mnie sie podoba a to najważniejsze :D

ps.Shino to ta alarielka od Ciebie:)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rakso_The_Slayer
Postownik Niepospolity
Posty: 5208
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Rakso_The_Slayer »

To coś ode mnie. Grombrindal. Prawie skończony, musze jeszcze kilka rzeczy dopieścić i zrobić parę poprawek (no i wykończyć podstawkę). Póki co prezentuje się tak:

Obrazek

Obrazek

Liczę na porady i komentarze.
Pozdro.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Płaszczyk jakiś taki dziwny... mam wrażenie, że przejścia są zbyt słabe- bo reszta modelu prezentuje się bardzo dobrze. W szczególności runy wyszły bardzo w porządku

Awatar użytkownika
Skaven
Masakrator
Posty: 2993
Lokalizacja: Wrocław/Kraków
Kontakt:

Post autor: Skaven »

Płaszczyk słaby, podoba mi się kontrast koloru skóry z brodą, ale i tak najlepsze sa runy na toporku, wyglądają jakby na prawdę świeciły :)

ODPOWIEDZ