KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
tedzio
Masakrator
Posty: 2149
Lokalizacja: Nordland > Gdynia > SNOT

Re: KOHORTEX 9-10.01.10 Bydgoszcz 1350pkt Master WFB

Post autor: tedzio »

wstepnie dopisz

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Mnie tez wysłałem rozpiske na maila

Awatar użytkownika
Smiechu
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3359
Lokalizacja: Rogaty Szczur (Stare Babice)

Post autor: Smiechu »

Gajowy pisze:Obrazek

jak tak beda wygladac abominacje nie bedzie klopotow :)
Fajny konwert, ale chyba z lekka na moje oko nie ma nic wspólnego ze scavenami - bardziej mi przypomina fajną konwersje finda.
:)

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Jeśli jest ktoś zainteresowany zrzutką na nocleg w Hawanie to proszę o kontakt ASAP, bo mam zarezerwowaną dwójkę, a jadę póki co sam. O tyle pilne, że w razie braku odzewu zmienię rezerwację na singlową :mrgreen:
Cena: 170pln, a więc 85pln/osoba.
Pozdrawiam i sorki za prywatę :wink:
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Jako , że tworzę identyfikatory na mastera to prosiłbym o wysłanie ludzi w 100% pewnych udziału [z top 104 póki co , drukowane tak będą dzień przed więc do przyszłego czwartku macie czas] na adres : kohortex2010@poczta.pl

Nick oraz avatar/zdjęcie lub to co chcecie mieć na identyfikatorze :) .

W tytule proszę napisać swój nick , oraz nr na liście zgłoszeniowej

Awatar użytkownika
Fisch
<><
Posty: 4131
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Fisch »

zgłaszam się na ten świetny turniej o zabawnym formacie pobawić się jedną lancą bretońską i pegazami

moze się załapię #-o
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

#-o ciut pozno moze byc Fish...

szkoda ze dopiero sie obudziles...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

No co ty Pasiak. Obstawiam, że ok 30 osób z listy gównej i rezerwowej się nie pojawi.
Inna sprawa, że co roku powtarzacie ten sam błąd przyjmując zgłoszenia na forum.
Pamietam, że 2 lata temu było ponad 100 zapisanych a przyjechało nie wiele ponad 60 osób.
Myśle, że dopiero wysłane rozpy dadzą obraz jak wygląda sytuacja.
Moim zdaniem Fisch nie ma się czego obawiać. :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Dębek pisze:No co ty Pasiak. Obstawiam, że ok 30 osób z listy gównej i rezerwowej się nie pojawi.
Inna sprawa, że co roku powtarzacie ten sam błąd przyjmując zgłoszenia na forum.
Pamietam, że 2 lata temu było ponad 100 zapisanych a przyjechało nie wiele ponad 60 osób.
Myśle, że dopiero wysłane rozpy dadzą obraz jak wygląda sytuacja.
Moim zdaniem Fisch nie ma się czego obawiać. :wink:

Ja jeszcze obstawiam , że za dużo blatów dokupiliśmy xD

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

Dębek pisze:Inna sprawa, że co roku powtarzacie ten sam błąd przyjmując zgłoszenia na forum.
Pamietam, że 2 lata temu było ponad 100 zapisanych a przyjechało nie wiele ponad 60 osób.
Mam nawet wrażenie, że dopiero spóźniony Scmitar dobił limit do wymaganych do zaliczenia mastera 60 osób.

Ale co tam - oni wiedzą lepiej :roll:
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Gremlin pisze:Mnie tez wysłałem rozpiske na maila

Ponowie, bo nei widze sie na liście...

doszło moje zgłoszenie? ?

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

JaceK pisze:
Dębek pisze:Inna sprawa, że co roku powtarzacie ten sam błąd przyjmując zgłoszenia na forum.
Pamietam, że 2 lata temu było ponad 100 zapisanych a przyjechało nie wiele ponad 60 osób.
Mam nawet wrażenie, że dopiero spóźniony Scmitar dobił limit do wymaganych do zaliczenia mastera 60 osób.

Ale co tam - oni wiedzą lepiej :roll:
cos koledze nie pasuje?
kolega robi lepsze mastery?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

Więcej luzu Pasiak, korona z głowy wam nie spadnie jak ktoś skrytykuje wasz system przyjmowania zgłoszeń. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

przestan kaleson, przeciez wiesz ze mozna krytykowac i jestesmy na nia otwarci jednak cos sensownego a nie takie cos...
bo co to za krytyka byla?
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
ksch
Masakrator
Posty: 2963
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: ksch »

Sorki, ale rozpiska też o niczym nie świadczy, trzeba by chyba przyjmować bezzwrotne przedpłaty, jako warunek zapisania :roll: Nie wiem zresztą czemu zapisywanie na forum jest błędem #-o Ludzie tak mają - jak jest trzy miesiące do imprezy to wszyscy na pewno wbiją, a jak jest tydzień to nagle połowa ma maturę, albo nie dostała wolnego z pracy.
--
Krzysztof "ksch" Schechtel
ksch@gazeta.pl
gg 7052764
http://www.veto2ed.pl

Awatar użytkownika
Kielon
Masakrator
Posty: 2487
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kielon »

Kohortex ma to do siebie, że każdy lubi pobawić się w Thuriona. Najpierw się zgłasza, a potem nie przyjeżdza. ;)

Niemniej jednak liczę 60+ osób. :)
Obrazek

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

trzymamy za to kciuki.

przybywajcie zatem :)
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Gremlin
Masakrator
Posty: 2431
Lokalizacja: Szczawnica/Kraków
Kontakt:

Post autor: Gremlin »

Kielon pisze:Kohortex ma to do siebie, że każdy lubi pobawić się w Thuriona. Najpierw się zgłasza, a potem nie przyjeżdza. ;)

Niemniej jednak liczę 60+ osób. :)
Poprostu to daleko jest :P dla ludzi spoza Łodzi i Warszawy :P, nie mniej jednak mam zamiar sie pojawic ^^, jeśli mnie do listy dopiszecie ;P. Lubie te punkty, i dawno nie grałem WE : )

Awatar użytkownika
JaceK
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3675
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JaceK »

bigpasiak pisze: cos koledze nie pasuje?
kolega robi lepsze mastery?
Dobrze, więc napiszę ładniej, coby korona się utrzymała.

Kolega, jak familiarnie się do mnie zwróciłeś, uważa że wybrany przez Was system zgłoszeń mocno zaburza prawdziwy obraz.

Zgłosiłem się 08.12 i wylądowałem na ostatnim miejscu na liście. Moje szczęście.
Oznacza to, że na miesiąc przed turniejem nie było już w zasadzie na niego miejsc.

W tym momencie, raptem ze 20% zgłoszeń (jeśli nie mniej) miało również przyjęte rozpiski.

Od tego momentu (a szczególnie już gdy lista rezerwowa urosła do kilkunastu pozycji) kolejne zgłoszenia mijają się z celem. 2 osoby z Łodzi powiedziały mi, że chciały przyjechać, ale nie ma już miejsc, więc uznali, że po sprawie.

Efekt jest jasny - tworzy się mitycznie wielką listę zgłoszeń, która ostatecznie kurczy się ze znaczną szybkością tuż przed turniejem. A to owocuje tym, że ludzie którzy chcieli przyjechać (ale wymaga to od nich pewnych przygotowań) mogą nie móc tego zrobić ze względu na Wasz sposób przyjmowania na turniej.
Dla części z nas to nie jest kwestia decyzji podejmowanej "na 5 minut przed", więc czekanie do ostatniej chwili, czy lista się aby nie skróci, jest dosyć niekomfortowe.

Wymóg przesłania rozpiski tworzy jednak pewną (drobną, ale zawsze jakąś) barierę psychologiczną. Trzeba tę rozpiskę jednak przemyśleć, spisać i wysłać. Nie wystarczy jeden błahy post z cyklu "dopiszcie mnie", który nie dość że zaśmieca temat (i potem mało komu chce się przez to przedzierać), to niczego od tak zgłaszającego się w zasadzie nie wymaga.

Nie jestem pierwszym i pewnie też nie ostatnim, który uważa, że taki sposób przyjmowania zgłoszeń (nota bene jedyny spośród wszystkich masterów) jest chybiony. Uwagi dotyczące tego zwyczaju pojawiają się też nie po raz pierwszy. Gdy byłem u Was 2 lata temu sytuacja była podobna - najpierw szybką pękająca setka zgłoszeń, zachwyt i ogólne podniecenie i na końcu w napięciu oczekiwanie na 60-tego gracza, żeby był master.

Podsumowując - uważam, że Wasz sposób przyjmowania zgłoszeń na turniej jest nietrafiony. Jego zupełnie nie zobowiązująca forma, nie wymagająca od gracza żadnego zastanowienia, powoduje że ludzie zgłaszają się masowo, żeby potem równie masowo (ale już niekoniecznie uprzedzając) się wycofać.
Nie wszyscy mają głowę i czas żeby myśleć o turnieju na 1,5 miesiąca przed. Również nie każdy ma czas, żeby na bieżąco śledzić temat i sprawdzać czy aby znalazły się wolne miejsca.
Z drugiej strony nie słyszałem o masterze, na którym zabrakło miejsca. Więc po co sztucznie tworzyć takie wrażenie, że u Was go nie ma?

Dodam jeszcze, że fakt iż nie bywam organizatorem takich wydarzeń, nie odbiera mi prawa do ich krytykowania (bądź chwalenia). Jednocześnie bycie organizatorem to nie tylko przywilej, ale i obowiązek. Pamiętaj o tym.

Liczę, Pasiaku, na równie konkretną i szczegółową odpowiedź.
Bearded Unclean 'Un pisze:Fuck, będe miał na pieńku z Drobnymi Wałeczkami :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

To, ze tyle osob sie nagle ulotnilo przed turniejem widzialbym bardziej w terminie - poczatku stycznia, okresie posylwestrowym, przedkolokwialno sesyjnym. Tylko, ze ten termin wzielismy, bo nikt inny nie chcial go wziac i tak od 3 lat...

Jesli w tym roku sytuacja powtorzy sie sprzed 2 lat to za rok zgloszenia tylko na maila z rozpiska. Przypominam, ze rok temu na 78 zgloszonych osob przyjeechalo 68.


Gremlin nie dostalem zgloszenia od Ciebie poki co.

ODPOWIEDZ