Master na mroźnej północy - Poznań 2012, 2000pkt ETC

Regulaminy, relacje, scenariusze, kampanie, pokazy etc.

Moderatorzy: Laik, Dymitr

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Re: Master na mroźnej północy - Poznań 2012, 2000pkt ETC

Post autor: Khuman »

Luc pisze:Inne toki rozumowania czarów, zasad.
Niesamowite wały jakie ludzie potrafią sprzedać =D>
" Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill " :wink:

nie mogłem się powstrzymać :P

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Z masterowych ciekawostek Kudłaty powinien przyznać nagrodę dla największego pechowca turnieju:D

Młody gracz z Poznania, Woc, pierwsza bitwa Golonka, 0:20 spadek do warzywniaka, druga bitwa szansa na odbicie.... a tu Dębek;p
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Khuman pisze:
Luc pisze:Inne toki rozumowania czarów, zasad.
Niesamowite wały jakie ludzie potrafią sprzedać =D>
" Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill " :wink:

nie mogłem się powstrzymać :P
Chyba nie skumałeś moje posta :mrgreen:
Jak na mojego pierwszego mastera (i raptem 4-5 turniej ogółem) byłem zszokowany jak ludzie potrafią wałować (naginając zasady, sprzedając wały, błędnie interpretując zasady) 8)
Naprawdę pomysłowość godna pozazdroszczenia aby dla raptem kilku figurek więcej na stole tak naginać ;)

Trochę po tych stołach się przeszedłem i parę fajnych historii mi ludzie sprzedali ;)

PS. Już zapomniałem, że sale gimnastyczne w szkołach podstawowych są takie małe :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

rozumiem że nie biadolisz tylko narzekasz :wink:

czasem nie koniecznie błąd wynika z chęci wygrania tylko nie zaznajomienia się zasad, czy nie doczytania wszystkich FQ, czy uściśleń LS, sam nie jestem na bieżąco, raczej :P

dowiedziałem się że demonami mogę dać flee :lol2: zastanawiam się czy frenzy też tak może, w końcu też jest ITP ;)

Awatar użytkownika
Biały
Mudżahedin
Posty: 323
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Biały »

Akcja z filmu "Czas Surferów" Ja, Khuman, Golonka, Laik szukamy miejsca do wszamania. Nagle grupka tubylców:
- sorry chłopaki gdzie można coś zjeść
- tutaj można[wskazując na budynek przy którym stoimy]
ID: 2477

Awatar użytkownika
Luc
Kretozord
Posty: 1567
Lokalizacja: z pokoju obok

Post autor: Luc »

Khuman pisze:rozumiem że nie biadolisz tylko narzekasz :wink:
Ani jedno ani drugie :)
Żałuje, że master się skończył bo bym jeszcze pograł :mrgreen:
Khuman pisze: dowiedziałem się że demonami mogę dać flee :lol2: (...)
He ? :idea:

@Kudłaty szkoda, że tak późno się dowiedziałem, że parking był załatwiony ten szkolny....to bym nie musiał naginać z ....... ul. mostowej :!: :roll:
:mrgreen: :mrgreen:
Zwyciężaj bez przechwalania się, przegrywaj bez biadolenia, a inni wkrótce zaczną cię szanować - Napoleon Hill
kudłaty pisze:80+ siekier dwuręcznych to odkryta opcja ofensywna.

!Młody!
Mudżahedin
Posty: 347

Post autor: !Młody! »

Graty dla top 3 i oczywiscie Golonka[*] Dacie jakieś zdjęcia?

Awatar użytkownika
muchozol
Falubaz
Posty: 1237
Lokalizacja: Salamandra Włocławek

Post autor: muchozol »

Dziękówka orgom jak i moim przeciwnikom za udany turniej i mam nadzieję do zobaczyska za rok.
A z innej beczki, ha!!! nigdy bym nie pomyślał, że dane mi będzie zostać najlepszych graczem zielonych na masterze (oj tam, oj tam nie ważne, że jedynym :wink: )
Khuman pisze:rozumiem że nie biadolisz tylko narzekasz :wink:
pewnie ino stwierdza fakt :roll:
Orcus pisze: O&G Bitwa wygrana 17:3 ale w niej jeszcze nie wiedziałem że obcięto mi zasadę z K'dai mogla się potoczyć zupełnie innaczej choć nie powiem kostki mi troszeczkę pomagały w tej grze ;).
ano mogła, nic to odkuję się następnym razem :wink:
podpis był nieregulaminowy

oddajcie podpis łobuzy

Awatar użytkownika
Terran
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46
Lokalizacja: Kalisz

Post autor: Terran »

Durin pisze:Z masterowych ciekawostek Kudłaty powinien przyznać nagrodę dla największego pechowca turnieju:D

Młody gracz z Poznania, Woc, pierwsza bitwa Golonka, 0:20 spadek do warzywniaka, druga bitwa szansa na odbicie.... a tu Dębek;p

Oj przesadzasz z Dębkiem poradzi sobie całkiem nieźle 11-9 Dla Dębka to porządny wynik

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6354

Post autor: Naviedzony »

Gdzie jest fotorelacja z turnieju? :twisted:

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

właśnie dostałem na maila, popołudniu/wieczorem wrzucę. Na moim aparacie zdjęcia są "słabawe".

Przybyl
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przybyl »

Durin pisze:Z masterowych ciekawostek Kudłaty powinien przyznać nagrodę dla największego pechowca turnieju:D

Młody gracz z Poznania, Woc, pierwsza bitwa Golonka, 0:20 spadek do warzywniaka, druga bitwa szansa na odbicie.... a tu Dębek;p
1. nie bądź taki cwany, "staruszku" i nie twórz własnych interpretacji czarów, jak napisał Luc
2. nie 20, a 18. jak się wtrącasz to poprawnie.
3. Z Dębkiem była przyjemna bitwa, która 11:9 dla niego. Wcale nie było mi źle z tym, że z nim grałem.

Awatar użytkownika
Domino
Falubaz
Posty: 1490

Post autor: Domino »

Nikt nie chciał Cię obrazić, jak myślę :wink: . Chodzi o sam fakt, dostać wklepy, a potem zagrać jednym z najlepszych polskich graczy, to nie był wjazd :D.

Przybyl
Pseudoklimaciarz
Posty: 24
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Przybyl »

I obie bitwy były ciekawe :) Dawno nie grałem z lizakami na samych skinkach i przy okazji się nauczyłem, po co to wystawianie dwóch oddziałów za sobą.

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2938

Post autor: Golonka »

Ja świetnie wspominam tą bitwę. Mega przyjemna, bez żadnych spin. Trochę pożartowaliśmy, a ogólnie niestety chaos nie ma co robić z takimi lizakami, szczególnie przy shadole. :D Jednak Marcin nie zrobił prawie żadnych błędów większych (poza tym shrinem jednym i drugim. )
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Dzięki wielkie za turniej. Bitwy w kratkę, ale ogólnie udowodniłem sobie choć i tak byłem o tym przekonany, jak daleko mi do wielu osób. Miło było poznać kilka nowych twarzy.
P.S. Dziękuję za hobbystę, do zobaczenia niedługo.
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Dobre zdjęcia nie są złe.

Xen
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: Gryfino / Animosity Szczecin

Post autor: Xen »

Lidder pisze:Dobre zdjęcia nie są złe.
+1
Only the strongest will survive
Lead me to heaven, when we die
I am the shadow on the wall
I'll be the one to save us all

kudłaty
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3552

Post autor: kudłaty »

https://picasaweb.google.com/1112775228 ... znejPoNocy

Pierwszy pakiet zdjęć, wytrawny obserwator dostrzeże, że wszystkie pochodzą z pierwszej bitwy pierwszego dnia.

Awatar użytkownika
Handelson
Mudżahedin
Posty: 200
Lokalizacja: Strefa Zero, Poznań

Post autor: Handelson »

Spóźniona relacja i zdjęcia.

Rozpiska
1 Vampire Lord @ 380
General; Magic Level 3; Necromancy
The Martialle: Red Fury [50.0]
Blood Drinker [40.0]
Potion of Strength [20.0]
Cadaverous Cuirass [15.0]
The Arkayne: Dark Acolyte [30.0]
Nightmare @ [0.0] Pts

1 * Vampire @ 175.0 Pts
Magic Level 1; Necromancy; Lance; Heavy armour; Shield
The Martialle: Dread Knight [25.0]
The Severed: Goulkin [25.0]
Balefire Spike [10.0]
Black Periapt [15.0]
Barded Nightmare @ [0.0] Pts

1 Wight King @ 240.0 Pts
Battle Standard Bearer; Heavy armour; Shield
The Drakenhof Banner [125.0]
Skeletal steed @ [0.0] Pts

1 Crain Wraith @ 60


7 Blood Knights
Barding; Frenzy; Lance; Heavy Armour; Shield; Standard; Musician
Royal Standard of Strigos [35.0]


27+1 Crypt Ghouls

27+1 Crypt Ghouls

9+1 Skeletons
FCG

3 Fell Bats @ 60.0 Pts

3 Fell Bats @ 60.0 Pts

I Bitwa DE
Pedantowiec z koroną, duża sucz, mała sucz, As, korsarze, kusze, wariorzy, 2x shadzi, hydra
Bardzo miły gracz z Wrocławia(niestety imienia nie pamiętam). Pedantowiec trzyma bloodów w środku stołu jednak dostał rane przejeźdzając przez trudny teren dlatego utrzymał się tylko 4 tury combatu. Na lewej flance szaleje hydra, po uwolnieniu bloodów, przeciwnik nie miał już co z nimi zrobić - dorzynki.
16 : 4

II Bitwa DE Rince
Tym razem dwóch małych solistów na pegazach, dwie małe sucze, harpie, 2x kusze, warriorzy i oczywiście gadzinka.
Pognałem wszystkim jak zwykle do przodu, jednak tutaj historia bitwy się kończy. Lord dostał snajpere z T, dostałem 6 hitów z czego 4 rany nie zdałem żadnej regeneracji – spijacz padł w drugiej turze, w tym momencie obrót bloodami, i poświęcanie sypiącej się reszty przed pogonią. Uratowałem bloodów, króla i małego vampira.
1 : 19

III Bitwa Sk Pacek
Dzwon duże stormy ze storm bannerem, 3x slave, ratogry, latarka, inżynierowie, abomeczka
Byłem przerażony klątwą do póki nie dowiedziałem się że nie działa na kawalerie. Przeciwnik się nie pi*erdolił wystawił dzwon ze stormami na przeciw bloodów, ghoule wpadają slavy a wraith z pociągiem miłości zatrzymuje rat ogry, bloodzi lądują w dzwonie, co prawda dostają abomke w bok ale czekał na nią mały vampir z flammingami.
20: 0

IV Bitwa Kuman Bestie
Dwóch doombulli, dwóch gorebulli, shaman kloc minotaurów, 4x rydwany, 2x pumby, 2x laserowe dzidy w skrimshu ;), kloc gorów
Na lewej flance kloc minotaurów z doombullami, centurm śmieci i kostak gorów, prawa flanka gorebulle. Kuman zaczyna wylosował akurat 6 z beasta i zamienia się w smoka, ja gnam wszystkim do przodu, stwierdziłem że bloodzi polecą na minotaury z doobullami jednak przy takiej ilości odginaczek nie dochodzi do ostatecznej konfrontacji. W centrum ghoule nabijają punkty ale ostatecznie giną.
10 : 10

V Bitwa Sebastian HE
Duży mag, mały mag, lwy, łuki, sea guard, orły
Gdzie kolwiek pojade tradycją jest że będe się bić w ostatniej bitwie z Sebastianem to już 3 master z rzędu kiedy z nim gram w ostatniej bitwie, zazwyczaj kończy się to remisami w tej jednak syto wygrał 20 punktami (małymi)
10 : 10

Ostatecznie 26 miejsce drugi dzień mi kompletnie nie poszedł.
Przemyślenia.
Tylko w jednej bitwie miałem popychaczke, wziołem odział batów zamiast lv 4 na lordzie – pazerność nie popłaca.
Wraith z szkieletem to świetny odział któy na pewno będe stosować w 8 edycji Vc.

Dziękuje wszystkim przeciwniką za bitwy, Kudłatemu za organizacje spędziłem bardzo miły weekend.

Foty https://picasaweb.google.com/1090704884 ... N2976vUhQE

Pozdrawiam Handelek
Ostatnio zmieniony 20 sty 2012, o 14:55 przez Handelson, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ