Hearthstone

Moderator: Zaklinacz Kostek

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Re: Hearthstone

Post autor: Ziemko »

Czy ja wiem? Imho sylvana jest zbalanosowana - za 6 masz miniona o niskich statach, a kazdy dobry deck ma silence w decku, lub wykorzysta jej moc tak, ze nic zlego nie zrobi.

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Chodziło to, że Sylvannas kosztowała kiedyś 5 many i padła propozycja, żeby Boom dostał podobnego nerfa i był za 8. Przynajmniej ja tak zrozumiałem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Dokładnie to miałem na myśli.
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ano to jest jedyny nerf sensowny bo obniżenie obrażeń do 6 będzie buffem kosmicznym :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Necromanter pisze:Dokładnie to miałem na myśli.
To ja zamulilem, bo zrozumialem, zeby sylvana byla za 7 :D

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Na 120 pakietów kart 1 legenda. Coś, Gokish, kitujesz z tym twoim dociągiem legend :wink: ...

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

smiejagreg pisze:Na 120 pakietów kart 1 legenda. Coś, Gokish, kitujesz z tym twoim dociągiem legend :wink: ...
Hah :D wiesz ja to słabo trafiam ale jak oglądam czasami co ludzie otwierają (3 legendy + epik + rare) lub jak Strifcro chciał zrobić warriora i zobaczył, że nie ma Gromasha. Kupił paczkę i tadaaa :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Jako że nowy sezon spróbowałem sobie gry rankingowej. Doszedłem do 15 ranka i jak dostałem 9 mechmagów z rzędu to normalnie mi się odechciało grać. I nie idzie o to, że dostałem jakieś baty - po prostu wk...wia mnie granie bez przerwy z tymi samymi taliami. Naprawdę ludzie nic ciekawego nie potrafią wymyślić? Kuźwa - toczka w toczkę identyczne talie , aż przykro patrzeć...

Awatar użytkownika
Necromanter
Falubaz
Posty: 1002
Lokalizacja: Olsztyn
Kontakt:

Post autor: Necromanter »

Ostatnio jak grałem to była taka monotonia, że szkoda gadać. Mech mage na przemian z agro hanterami i od czasu do czasu warrior z druidem. Ogólnie agro talie naprawdę nie wymagają jakiegoś niesamowitego skilla. Tak ciężko jest to kontrować jakoś sensownie ;/ Niby można rougiem, który nie ma jakiś przekichanych paringów z tym, ale mega jest zależny od tego co dociągniesz, a taki hunter bez różnicy co dobierze co turę wklepie Ci średnio z 5 damage'a....
PiotrB pisze:Oczami wyobraźni widzę te tłumy i uśmiechniętego Sola podającego kiełbaskę ...eh ...bezcenne :)

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Hnter przed nerfem grabarza byl prawie nie do zatrzymania.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Nowa przygoda i już po 5 kartach widać, że będą 2/3 karty must have a reszta taka sobie :D
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

3500 g za około 30 kart...
kalkuluje i chyba średnio to wychodzi. W Naxx akurat było tych użytecznych kart dość sporo
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Pozyjemy zobaczymy :)

kevinior
Chuck Norris
Posty: 535

Post autor: kevinior »

No w gvg też było mało fajnych kart na początku a potem nagle masa fajnych to samo w naxie więc raczej będzie kilka naprawdę fajnych ale ta legenda to taka bardzo bardzo średnia co jest 7 many 8/4 i zabija legendę jak ma się smoka a z kolei odwrotne odczucie mam do smoka za 4 5/6 i summonuje przeciwnikowi coś co ma w 70% x/1 więc zdejmuje się to praktycznie za free a wygląda ciekawie
Ja na moim kutrze, sam sobie sterem, wędkarzem i rybą !

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Moim zdaniem to się o tyle opłaca, że masz wszystkie karty, a nie tak jak w GvG po 5 każdego commona, troche rarów i pojedyncze epiki i legendary. Ponad połowę tych ostatnich musiałem sobie zrobić z pyłu, a w tych obliczeniach ilość kart vs wartość w goldzie nie wiem czy wziąłeś pod uwagę, że 5 z tych kart to będą legendy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

Brałem i to pod uwage ale imo w przypadku tych przygód legendy można rozpatrywać tylko pod kątem ramki wokół obrazka bo ciężko porównywać karty które dostajesz na pewno z kartami które mają ułamkowe procenty na dropa
Obrazek

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Tej legendy nie chce na razie oceniac dopoki nei zobacze jakie i ile smokow wyjdzie... Aczkolwiek do tej pory kilka niezlych smokow mamy - fearie dragon (swietny 2 drop), azure drake (niegdys 2 sztukiw kazdym decku), zobaczymy co jeszcze wyjdzie. Szkoda, ze nie ma 4/8 bo wole takie miniony niz burstujace. Aczkolwiek instakill legendy to dosc niezly skill.

Awatar użytkownika
Gokish
Księciunio
Posty: 8654
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Gokish »

Ziemko pisze:Tej legendy nie chce na razie oceniac dopoki nei zobacze jakie i ile smokow wyjdzie... Aczkolwiek do tej pory kilka niezlych smokow mamy - fearie dragon (swietny 2 drop), azure drake (niegdys 2 sztukiw kazdym decku), zobaczymy co jeszcze wyjdzie.
No jeszcze sa legendarne smoki ale jakoś tej legedny z nowego dodatku nie czuje aby grana była to nei Laotheb.
LICZNIK: W/D/L od 2012
Brettonia 23/1/13
Lizardmen 1/0/0 <-------- FTW :D
Fumijako pisze: Przepraszam bardzo, ale mag Khorna na dysku jest rzeczą , którą nie nazwałbym , że jest dla słabych

Awatar użytkownika
smiejagreg
Ciśnieniowiec
Posty: 7594

Post autor: smiejagreg »

Czarnoksiężników teraz dla odmiany do obrzygania...

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16598
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Zawsze bylo czy to w wersji zoo czy handlocka. fajny jest ten na demonach - mocny powiew swiezosci.

ODPOWIEDZ