Początkujący generał

Skaven

Moderator: Hoax

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
warkseer
Wodzirej
Posty: 741
Lokalizacja: żyrardowskie kanały

Re: Początkujący generał

Post autor: warkseer »

Drakkainen pisze:kurde!!
dostałem te modele od kolegów na urodziny a z racji tego ,ze kolega o którym mówimy kolekcjonuje figsy to też sobie ich kupił ze względu na ich wygląd ja w mojej ofercie mam swoich a on w domku ma swoich na 100% nie wiem dlaczego wszędzie węszysz jakiś spisek i wgl
Myślę, że potrzeba nam wszystkim poświadczenia drugiej "niezależnej" osoby w tej kwestii. Mi się dalej zdaje, że to wszystko grubymi nićmi szyte :wink:

Wyczuwam zdradę :P :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Malcavian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Malcavian »

warkseer pisze:
Drakkainen pisze:kurde!!
dostałem te modele od kolegów na urodziny a z racji tego ,ze kolega o którym mówimy kolekcjonuje figsy to też sobie ich kupił ze względu na ich wygląd ja w mojej ofercie mam swoich a on w domku ma swoich na 100% nie wiem dlaczego wszędzie węszysz jakiś spisek i wgl
Myślę, że potrzeba nam wszystkim poświadczenia drugiej "niezależnej" osoby w tej kwestii. Mi się dalej zdaje, że to wszystko grubymi nićmi szyte :wink:

Wyczuwam zdradę :P :wink:

mylisz się, to ostatnia rzecz, jakiej teraz potrzebuję - przestań spamować

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

a ja mam takie pytanko: 6 czar z Ruin działa na Flyersów? Smoki, terki, pegazy itp?
i czy ward broni przed oblanym testem To oraz I ?

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

1. tak
2. tak- jeśli po oblanym teście dostają ranę. Jeśli jest zapis że giną automatycznie bez możliwości skorzystania z jakiegokolwiek sava to nie.
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

rozpadlina w ziemi w którą wpadają modele po niezdanym teście I z czaru nr 6 z Ruina działa na modele unoszące sie bezpiecznie nad ziemią 0o ?? IMO to bez sensu...
ale dzieki za odpowiedzi.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3848
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Piechota szarżująca na oddziały unoszące się bezpiecznie nad ziemią? Bez sensu.



;)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Oj tam oj tam, od czego ma się lasso :mrgreen:

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

i tak nie rozumiem jak moze spaść w przepaść coś co lata 0o? pole grawitacyjne sie zwieksza czy co :D?

kanister
Chuck Norris
Posty: 362

Post autor: kanister »

usiądzie na ziemi i się zamyśli
kanister pisze:Fajnie jest cytować siebie.
jawora pisze:Ja tam w lidze online nie startuję, bo za daleko od mojego miasta.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Ziomuś ty masz problemy :roll: :)

A tak na serio to nie próbuj się doszukiwać logiki w Battlu :wink:
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

prze storm banner działa. :wink:

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

Rabsp pisze:i tak nie rozumiem jak moze spaść w przepaść coś co lata 0o? pole grawitacyjne sie zwieksza czy co :D?
Na końcu swojego ruchu lądują na ziemi i można je zaszarżować lub zaczarować :)

Awatar użytkownika
Irthadan
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Irthadan »

Witam. Ostatnio po wyjściu nowego podręcznika moje sposoby na granie sierściuchami się... radykalnie zmieniły. Tzn. jakoś nie mogę się oswoić tak na dobre, bo wciąż sprawdzam nowe jednostki w boju. I szczerze powiedziawszy, wziąłbym się wreszcie za tę grę na serio ale... uch, dużo tych zmian jest no.
Dlatego może moglibyście mi coś polecić na WE albo DE? Bo miałem ostatnio "zabawną" sytuację, kiedy moje skavy zostały... otoczone przez DE. Sam nie wiem do końca jak to się stało, choć przypisuję to w większości rozpisce dobranej na zasadzie "a sprawdzimy sobie to i to..."
Zatem, macie może jakieś propozycje?
Z góry dziękuję.

Post przeklejony, zgodnie z sugestią.

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

censerzy i abominacja/kółko do tego elektrycy i oczywiście storm banner
szczury teraz bardziej ofensywnie mordują :wink:

Awatar użytkownika
Irthadan
Pseudoklimaciarz
Posty: 20
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Irthadan »

Aaaa, rozumiem, że jak elektryka to starą konfigurację, tzn. bez żadnych bajerów pt. musket albo pistol tylko z czymś co mu daje plusy do magii(tak jak w poprzedniej ed)?
A tak się zastanawiałem nad dwiema rzeczami.
1. Co można WE wrzucić do lasu, bo te liściosyny chyba mogą sobie bezproblemowo strzelać nawet ze środka lasu?
2. Czy ogólnie opłaca się kupić Vermin Lorda? Czy dalej głównym lordem jest Seer na dzwonie(choć dzwonkowi zmieniły się efekty)?

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

jak kto lubi ja np. preferuje grey seera z dzwonkiem i milion stormverminów
a elektrycy naczęściej występują u mnie w postaci 2lvl i 2xscrole oraz 2lvl i condeser+rakieta
a WE o ile mi wiadomo ze środka lasu nie strzelają tylko normalnie 2 cale widzą #-o

Awatar użytkownika
Virgo
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Virgo »

Jak wygląda trzymanie elektryków w oddziałach slavów? Bo zakłam, że tam lądują w tych wszystkich rozpach, w których jest tylko jeden porządny oddział clanratów do pchania dzwonka :P

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

Ja w slavach trzymam czasem elektryka ze scrollami. Zazwyczaj tego nie robię, bo mimo wszystko to ponad 100pkt, a slavy jak wiadomo muszą umrzeć ;) Zawsze mam jeszcze jeden oddział clanów na bsb'ka i elektryka, a dzwon pchają mi stormy.
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

ja staram się trzymać elektryków w plague monkach przed którymi stoją 3swarmy.100%pewności że elktrycy nie uciekną a i freezny jest blokowane przez swarmy,które również blokują przeciwnikowi możliwość zaszarżowania fastem i ubicie przy okazji elektryka :wink: .

Rabsp
Masakrator
Posty: 2445
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Rabsp »

tak wogole, to na storm banner trzeba rzucać d6 tylko na początku swojej tury, czy na początku swojej oraz na początku tury przeciwnika także?

ODPOWIEDZ