PKS - Polski Komp Skor - propozycje i dyskusja

Moderator: swieta_barbara

Zablokowany
Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Re: PKS - Polski Komp Skor - propozycje i dyskusja

Post autor: trikk »

Kwestia czasu letniego. Ja miałem UTC + 1 i mi źle wyświetlało.
Release the Przemcio!

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

@dydu U mnie tak widać jak piszesz, ale u kogoś kto ma źle ustawiony widać inaczej i z tego wynika jego upieranie się przy swoim błędzie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

to nie była pomyłka - to był spiseg (na 4tej stronie słychać strzały)
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

W domu też obu zegarki źle chodzą? No proszę Cię, są pewne granice ściemniania.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Dydu
Masakrator
Posty: 2288
Lokalizacja: Legion Kraków

Post autor: Dydu »

Ja rozumiem, błędne ustawienie czasu na BP, ale to nie zwalnia z tego, żeby zerknąc na zegarek.

Kalesoner
Szczur Królów
Posty: 13706
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Kalesoner »

To już niech się tłumaczą sami. Po prostu wolałbym, zeby admini byli jakimś wzorem zachowania w necie i tyle.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

1) wszystkie głosowania zwykle są do północy nie wiedziałem o co ten flame póki nie sprawdziłem pierwszego posta ^^
2) nie widzę na czym miałoby polegać oszustwo w edytowaniu własnego głosu
3) działają dobrze ale na forum mam 16:45 (co nie ma znaczenia bo ta godzina to jakiś pretekst jest do przepchnięcia kandydatów z mniejszą ilością głosów - można i tak)
4) już sie zamykam :C
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Golonka
Masakrator
Posty: 2947

Post autor: Golonka »

Ja piernicze. Cała ta "afera zegarkowa" jest dla mnie jakimś idiotyzmem. Pomijam kto kogo oszukał i dlaczego. Ale sprowadzanie wszystkiego, nawet wyborów osób, które mają stworzyć coś dobrego, do jakichś dziwnych ustawek jest bardzo nie w porządku. Polski sejm się przypomina, a to nie jest dobre wspomnienie. To naprawdę jest, że użyję takiego gimbaźnego sformułowania żałosne. I w jakim celu? Podbicia swojego nędznego ego dzięki jakiejś namiastce władzy w internecie na forum o ludzikach? I po raz kolejny zamiast stworzyć coś dobrego i w sumie z czystej ideologi się wywodzącego mamy jakieś administracyjne gówno. Nie rozumiem dlaczego osobom takim jak Lohost nie odbiera się uprawnień na forum. Sam miałem z nim parę spięć, a przy okazji przy każdej sprawie stwarza jakieś gówno. Niesamowity system trawienny.
Furion pisze:
@nders9 pisze:
Can units deploy closer than 1" apart?
No, becouse no.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jankiel, ja sie tylko zastanawiam co do Twojego posta...caly Olsztyn Cie oszukal?
Dwie osoby z Warmińsko-Mazurskiego zmieniły głosy po zamknięciu głosowania, żeby przepchnąć "odpowiedniego" kandydata.
Jesli jestem oszustem to oczekuje podobnych dzialan jak w kierunku Pasiaka, wtedy bede sie bronil.
Nie brałem udziału w śmiesznej nagonce na Pasiaka, tutaj też nie mam zamiaru. Każdy sam sobie wystawia świadectwo.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8785
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Nie chciałbym psuć flejma, bo o to ciężko :) ale tak się składa że śledziłem wyniki głosowania na bieżąco przed zmianą głosów i licząc wszystkie głosy, bez zmieniania/ kasowania głosów po terminie wychodzi to tak:

Dębek 22
Butan 19
Młody 18
Jacek 16
Kudłaty 13
Karli 12
Furion 10
Debelial 4
Rince 3
Shino 3
Lohost 0


Czyli dokładnie ten sam wynik co ze zmienianiem/nie zaliczaniem.

Pozdrawiam
Laik
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

A najśmieszniejsze że ten jeden głos na Kudłacza był mój! A on żmija jedna na mnie nie zagłosował :(

Tak czy inaczej, gratuluje wybranym i życzę powodzenia w pracach. Jak bym był w PKS to bym zaproponował ustawke za tydzień w sobotę po bitwach w jednym z pokojów hotelowych bo chyba cały PKS będzie reprezentowany i na żywo wszystko lepiej ugadać. Ale że nie jestem...

... to zarzucam Wam tylko pomysł :)
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

Awatar użytkownika
Wojtuś
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3830
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Wojtuś »

Ogarnij - zmień godzine, zmień głos.
https://idefly.pl - robimy koszulki, bluzy itd dla klubów!

Zablokowany