Rozpiski

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Re: Rozpiski

Post autor: Kanadian »

Jak jest na lionach to faktycznie problematycznie staje się. Resztę 2 mantisie i lord rozmontowuje dosyć szybko.

EDIT: o kurczę, Chimery a nie mantisie
Ostatnio zmieniony 23 maja 2013, o 06:11 przez Kanadian, łącznie zmieniany 1 raz.

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

4+ to poława zdanych save. zianie od boku jak stoisz cal od nich obejmuje bardzo bardzo bardzo dużo (nie pamiętam w tej chwili ile, zależnie głównie od formacji).
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

sYsek pisze:4+ to poława zdanych save. zianie od boku jak stoisz cal od nich obejmuje bardzo bardzo bardzo dużo (nie pamiętam w tej chwili ile, zależnie głównie od formacji).
Que? Lwy maja 3+ save tylko na strzelanie BS. Na zianie maja normalnie 5+, wiec nie wiem skad te pomysly?

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

hmm, lepiej cytuj posty Przemci.... już rozumiem ;> w pracy nie mam jak sprawdzić jakiego sv mają lwy na zianie, anyway zianie w ich bok jest skuteczne i przyjemne!
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

swieta_barbara pisze:
sYsek pisze:4+ to poława zdanych save. zianie od boku jak stoisz cal od nich obejmuje bardzo bardzo bardzo dużo (nie pamiętam w tej chwili ile, zależnie głównie od formacji).
Que? Lwy maja 3+ save tylko na strzelanie BS. Na zianie maja normalnie 5+, wiec nie wiem skad te pomysly?
Obrazek

Skąd pomysł, że tylko na BSowe strzelanie? :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

To na bank skan starego booka :P

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3007
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Nie, bo w starym Army Booku nie było "non-magical" :)
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

W takim razie zwracam honor - sorry Sysek.

Awatar użytkownika
Delight
Chuck Norris
Posty: 374

Post autor: Delight »

nno dobra, ale problem został, co w związku z tym oddziałem robić? Ziać i niech sejwuje na 4+? Magia odpada....

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14644
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Mozesz obnizyc im najpierw as z metala, potem zionac. Mozesz rzucic transmutacje. Mozesz z miasmy obnizyc inicjatywe i rzucic slonce/pitke. Bez przesady ze odpada.
Ale chyba i tak najlepsze co jest w wocu na lewki to rydwany, zwlaszcza nurglowe gorebeasty.

Awatar użytkownika
Oki
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: Oki »

Polecam zamienianie WL w złoto, działa smakowicie ;)

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

możesz wbić w to rydwany nurgla... trafia cię na 5... a jak ci się jakimś cudem uda wkleić 3 rydwany w lewki to powinny wyparować:)
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

sYsek
Kretozord
Posty: 1516

Post autor: sYsek »

Ha, racja jest przy mnie! :)

Sądzę że zianie, nawet z 4+sv nie jest złe. w sensie lezka obejmie prawie caly oddzial, statystycznie polowa mowi nara, niezly trade. pozniej dojezdzasz to w combacie. nawet jak 2 rydwany dojada to juz jest dobrze. impacty, kilka ran, powinny się kłaść lewki. ale to jak zawsze zależy od ich ilości. w mniejsze grupy wpadasz dowolnymi 2 szarżami i łamiesz. duży klocuszek trzeba uszczuplić, rzucić dnd i breakowac ;) do tego jak Barbara mówi, kilka comb z magii też daje radę.

No i centralka z heleny!
Byłoby afrontem nie napić się z FRONTEM!

"Nie ma innych armii w WFB. Jest WoCh i są zbiory proxów na zasadach wochu prowadzone przez graczy nie mających jaj żeby grać WoChem oficjalnie!"
Szczur22

Awatar użytkownika
Przemcio
Postownik Niepospolity
Posty: 5334

Post autor: Przemcio »

Sysku strzelanie z Helki w WL z Banner of World Dragon... lekko mówiąc mija się z celem...
We Bust in, Fight Through the Carnage, let the BOOMSTIK do the Talking...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

chyba ze przypadkiem mają na sobie D&D prawda?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

Szkoda, że teraz helka musi zranić;/
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

Awatar użytkownika
B0BER
Mudżahedin
Posty: 316

Post autor: B0BER »

A zmienili zapis? Kiedyś wystarczyło tylko trafić. Wydaje mi się, że to się nie zmieniło.

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Zmieniło. Muszą być "casualties"
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

tylko na ilość ran jaką zda trafione ciastko jesteś w stanie liczyć na "1"
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

no, ale ja to wiem, mówiłem ogólnie;p poza tym przy braku centralki juz jest rożnie:)
Barbara pisze:Może nie wszyscy się w tym środowisku lubimy, ale akurat prawie wszyscy się znamy. To że dwóch znajomych da sobie czasem po ryjach nie powinno chyba nikogo dziwić.

ODPOWIEDZ