Che Guevara i prawdziwi patrioci

Dyskusje na dowolne tematy, niekoniecznie związane z tematyką forum. To tutaj można poćwiczyć prawy shiftowy.

Moderatorzy: Heretic, Grolshek, Albo_Albo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

b_sk pisze: Osobiście uważam, że nic tak się nie przyczynia do kompromitacji ideologii prawicowej jak pozwolenie osobom o prawicowych poglądach na niczym nie skrępowane wyrażanie tychże poglądów. :)
Inaczej: zamieniłabym "osoby o prawicowych poglądach" na "kinderprawicowców" ;)

Awatar użytkownika
bigpasiak
Ciśnieniowiec
Posty: 7714
Lokalizacja: Syberia

Post autor: bigpasiak »

Fensir pisze:Tu się zgodzę w 100% z Rahem. Niestety UE część tych rzeczy ma plan osłabić. Ciekawe są niby programy o indywidualności krajów, ale mimo wszystko to nie będzie to dalej. UE może być, gdyby się zmieniło kilka rzeczy:
- Ochrona życia od poczęcia aż do śmierci (wyjątek, kiedy chory jest np. sparaliżowany i świadom podjętej decyzji, ma wtedy prawo do śmierci)
- Kara śmierci dla pedofili, morderców
- Kastracja gwałcicieli
- Objęcie homoseksualistów programem leczenia

...
nalezysz czy aspirujesz do MW...?
bo troche podobne sa postulaty...
The wood hold peace for thos who desire it, but those who seek battle will find me...
The forest has as many eyes as leaves...

Far over, the misty mountain Cold, to dungeons deep and caverns old.
The pines were roaring, oooooon the hight...
Abandoned

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Skavenblight pisze:
b_sk pisze: Osobiście uważam, że nic tak się nie przyczynia do kompromitacji ideologii prawicowej jak pozwolenie osobom o prawicowych poglądach na niczym nie skrępowane wyrażanie tychże poglądów. :)
Inaczej: zamieniłabym "osoby o prawicowych poglądach" na "kinderprawicowców" ;)
O ile b_sk powiedział to chciał w odpowiedni sposób, to Ty z kolei dałaś marny popis. Są różni ludzie i różne poglądy, ale czemu używasz wobec innych określeń obraźliwych?-.- Mam do Ciebie mówić "lewaku" skoro mamy w takim tonie prowadzić rozmowy? No bez przesady...

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

can't take a joke ha? :twisted:

Kinderprawicowiec - najbardziej obrazliwe slowo jakie w zyciu slyszalem :lol2:
A skoro uwazasz, ze homoseksualizm powinien byc leczony to do dziela :]

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Nie, chodzi oto, że kinderprawicowiec to słowo używane przez ludzi którzy maja odmienne poglądy od prawicowych, i ma na celu ich obrazić, ukazać dziecinność/głupotę.
@Bigpasiak
Nie, nie należę do MW. Niestety jest tam jeszcze trochę ludzi których tam nie powinno być.

Awatar użytkownika
Lukaszxx
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: szybki szpil

Post autor: Lukaszxx »

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kindergot
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kindermetal
http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Kinderpunk

kinderprawicowca nie ma, ale mamy dobry materiał, aby sami zacząć taki artykuł
EDIT:ponieważ nie chce mi się pisać nowego posta, istota radykalnych poglądów u młodych ludzi wyjaśnia to jedno zdanie poniżej:
Obrazek
Ostatnio zmieniony 26 maja 2008, o 21:19 przez Lukaszxx, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Fensir pisze: O ile b_sk powiedział to chciał w odpowiedni sposób, to Ty z kolei dałaś marny popis. Są różni ludzie i różne poglądy, ale czemu używasz wobec innych określeń obraźliwych?-.- Mam do Ciebie mówić "lewaku" skoro mamy w takim tonie prowadzić rozmowy? No bez przesady...
"Lewaku"? ;) Proszę Cię, zanim zaczniesz kogoś krytykować, chociaż dowiedz się, jakie ma poglądy, bo tak się składa, że akurat tutaj bardzo się pomyliłeś.

Pomijając to, nie uważam określenia "kinderprawicowiec" za obraźliwie. To po prostu określenie na kogoś, kto niewiele o pewnych sprawach wie. Łatwo mieć super radykalne poglądy - i tu już mówię o lewicowych i prawicowych ogólnie - jeśli się "niewiele jeszcze widziało". To, ile masz lat, nie jest wadą, ale jednak wskazuje, że pisanie przez Ciebie takich rzeczy jest kwestią braku pewnych doświadczeń. Też uważałam tak jak Ty kilka lat temu i nie widzę powodu, by się tego wstydzić. Trochę przeżyłam od tego czasu i poglądy mi nieco złagodniały. Np. w kwestii tego, co napisałeś o "leczeniu" homoseksualistów.

Rah
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rah »

Czyli uważasz że np adopcja dziecka przez homoseksualistów, wiece , parady, śluby są normalne ?

Awatar użytkownika
Fensir
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: Fensir »

Skavenblight, jeżeli Cię uraziłem to nie miałem tego na celu, Ty pewnie nie miałaś na celu, abym wziął słowo kinderprawicowiec za obraźliwe.
Widzisz, takie są moje poglądy, Trwam w nich spory kawałek czasu już. Uważam, że wiem na czym polega to, co uznaję za słuszne, i tego sie trzymam. To jest moje zdanie. Błędne jest tu kojarzenie takich poglądów ze stereotypowymi "skinheadami", bo oni są przez kogoś kierowani w poglądach. Ja nie jestem, i jestem z tego w pewien sposób dumny, bo jest to zdanie które sam wypracowałem.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Rah pisze:Czyli uważasz że np adopcja dziecka przez homoseksualistów, wiece , parady, śluby są normalne ?
Nie :)
Ale w stosunku do tamtych czasów mam dużo mniej radykalne poglądy.

Tak w ogóle, to nie wiem czemu każdy temat o polityce schodzi na homoseksualizm.
Czy naprawdę czyjś stosunek do innych orientacji idzie w parze z określonymi poglądami? Nie wydaje mi się.

Rah
Wałkarz
Posty: 77
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Rah »

Musze powiedzieć że trochę zeszliśmy z tematu :S

Awatar użytkownika
szczurek
Niszczyciel Światów
Posty: 4212
Lokalizacja: W-wa

Post autor: szczurek »

Czyli uważasz że np adopcja dziecka przez homoseksualistów, wiece , parady, śluby są normalne ?
Bardziej chyba chodzi o zalegalizowanie związku (dziedziczenie i tym podobne sprawy) :wink:
Tu się zgodzę w 100% z Rahem. Niestety UE część tych rzeczy ma plan osłabić. Ciekawe są niby programy o indywidualności krajów, ale mimo wszystko to nie będzie to dalej. UE może być, gdyby się zmieniło kilka rzeczy:
- Ochrona życia od poczęcia aż do śmierci (wyjątek, kiedy chory jest np. sparaliżowany i świadom podjętej decyzji, ma wtedy prawo do śmierci)
- Kara śmierci dla pedofili, morderców
- Kastracja gwałcicieli
- Objęcie homoseksualistów programem leczenia
:shock: po dłuższej chwili :shock: :shock: :shock:

Jestem tolerancyjny i nie bronie mieć NAWET takich poglądów ,ale normalnie nie mogę pojąc jak ktoś ...
Malowanie figurek ---> szczurek1903@wp.pl
Coolminiornot ---> LINK

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Rah pisze:Musze powiedzieć że trochę zeszliśmy z tematu :S
To nie przeszkadza na tym podforum. :wink:

Ja musze powiedziec, ze moje poglady wobec homoseksulizmu zmienily sie odwrotnie niz panny Skavenblight. Kiedys uwazalem sie za bardziej tolerancyjnego czlowieka - pewnie dlatego, ze nie mialem z tym stycznosci. Disiaj po raz pierwszy widzialem calujaca sie gejowska pare w miejscu tak szeroko dostepnym jak metro. Wydawali sie zupelnie nie skrepowani szeptami i wzrokiem pasazerow.
A co by bylo gdybym mial dziecko i jechal w tym wagonie razem z nimi, albo dajmy na to z moja 11 letnia siostra? Pewnie zwrocilbym gejom uwage, zeby chociaz pokazac dziecku, ze takie zachowanie nie jest normalne, a napewno nie akceptowane przeze mnie w tej sytuacji.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Raptaparat pisze:Ja musze powiedziec, ze moje poglady wobec homoseksulizmu zmienily sie odwrotnie niz panny Skavenblight. Kiedys uwazalem sie za bardziej tolerancyjnego czlowieka - pewnie dlatego, ze nie mialem z tym stycznosci. Disiaj po raz pierwszy widzialem calujaca sie gejowska pare w miejscu tak szeroko dostepnym jak metro. Wydawali sie zupelnie nie skrepowani szeptami i wzrokiem pasazerow.
A co by bylo gdybym mial dziecko i jechal w tym wagonie razem z nimi, albo dajmy na to z moja 11 letnia siostra? Pewnie zwrocilbym gejom uwage, zeby chociaz pokazac dziecku, ze takie zachowanie nie jest normalne, a napewno nie akceptowane przeze mnie w tej sytuacji.
powinienes wytlumaczyc co to jest homoseksualizm.. i ze nie jest to nic nadzwyczajnego.. :)

jak sie caluje facet z kobieta to tez zwracasz im uwage i zaslaniasz oczy dziecku? w koncu robia to samo co para homoseksualna.
Obrazek

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Skavenblight pisze: Czy naprawdę czyjś stosunek do innych orientacji idzie w parze z określonymi poglądami?
Alez oczywiscie, ze to ma zwiazek. Na przykladzie Amerykanow, bo na nich najprosciej pokazac : demokraci, za, republikanie przeciw i juz. Oczywiscie zdazaja sie wyjatki - tutaj przypomnial mi sie odcinek "American Dad" o gejach republikanach. :P

Zeby stanac po stronie jakiegos ugrupowania politycznego 3ba zgadzac sie z jego postulatami (a przynajmniej wiekszoscia). Akurat w Polsce stosunek do homoseksualizmu jest istotny. Nie chce tu wyciagac wnioskow na wyrost, ale wydaje mi sie, ze m.in. checi lewicy do pracy na legalizacja zwiazkow homo mogly spowodowac niski wynik w wyborach. To sa jednak tylko moje, nie poparte zadnymi sadazami przypuszczenia.

Awatar użytkownika
Skavenblight
Naczelna Prowokatorka
Posty: 6092
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Skavenblight »

Raptaparat pisze:
Skavenblight pisze: Czy naprawdę czyjś stosunek do innych orientacji idzie w parze z określonymi poglądami?
Alez oczywiscie, ze to ma zwiazek. Na przykladzie Amerykanow, bo na nich najprosciej pokazac : demokraci, za, republikanie przeciw i juz. Oczywiscie zdazaja sie wyjatki - tutaj przypomnial mi sie odcinek "American Dad" o gejach republikanach. :P
Nie jesteśmy Amerykanami.
Wierz mi, zdarzają się i to często bardzo nietypowe kombinacje... dzisiaj niestety w mojej grupie na praktycznym niemieckim miałyśmy dyskusję na temat homoseksualizmu. Pamiętając poglądy polityczne dziewczyn z poprzednich dyskusji, byłam przekonana że zaraz zaczną mówić o tolerancji itd. a tymczasem okazało się, że mało, że żadna nie jest za adopcją dzieci przez pary homo, to w ogóle na związki partnerskie nie chcą pozwolić :shock: co mnie już zdziwiło, bo ja nawet za tym jestem [byleby tego małżeństwem nie nazywać].

Awatar użytkownika
trikk
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3900
Lokalizacja: Malifaux

Post autor: trikk »

Ja jestem za wolnością dla gei, całkowitą. I nie, jestem hetero ;)
Release the Przemcio!

Awatar użytkownika
Wojtku
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 188

Post autor: Wojtku »

Niech się swatają i legalizują swoje związki w świetle prawa ale broń boże od adopcji!

Najbardziej w homoseksualizmie odrzuca to zachowanie pokazywania, ze jest się gejem. Niech sobie będzie, jego sprawa. Ale to nie powód by latał po ulicach miasta w szalu z różowych piór i w skórzanych spodniach.
Obrazek

Piotrax
Kradziej
Posty: 987
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Piotrax »

trikk pisze:Ja jestem za wolnością dla gei, całkowitą. I nie, jestem hetero ;)
Zgadzam się w 100% :) No a lezbijki się rozumie samo przez sie że ok :wink:

Rapta
Kretozord
Posty: 1968
Lokalizacja: podwarszawa

Post autor: Rapta »

Asassello pisze:powinienes wytlumaczyc co to jest homoseksualizm.. i ze nie jest to nic nadzwyczajnego.. :)
jak sie caluje facet z kobieta to tez zwracasz im uwage i zaslaniasz oczy dziecku? w koncu robia to samo co para homoseksualna.
Nie narzucaj mi pogladow, bo wg mnie wlasnie nie jest to zwyczajne. Nie jestem calkowicie przeciwny homoseksualizmowi. Np. nie peszy mnie widok calujacych sie gejow w klubie, ani nie drazni mnie to, ze Jacykow jest komentatorem mody glownie przez swoje preferencje seksualne (chociaz potrafi pier**lic, ze az glowa mala) ale chyba zgodzisz sie, ze metro nie jest najlepszym miejscem do okazywania sobie czulosci tym bardziej gejowskiej. Zyjemy w Polsce tak? Ja nie jestem i nie mam zamiaru sie przyzwyczajac do takich widokow w komunikacji miejskiej.

ODPOWIEDZ