Nowe podforum

Warriors of Chaos

Moderator: JarekK

Zablokowany

Czy forum Chaos United powinno zostac rozbite?

Czas głosowania minął 4 lip 2008, o 09:03

TAK, kazda armia powinna miec swoje oddzielne forum
56
79%
NIE, armie powinny miec podfora w ramach Chaos United
15
21%
 
Liczba głosów: 71
Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

trikk pisze:
Kensiorek pisze:Modem demonow powinien byc ktos kto nimi od dluzej gra a nie jedna masakre GK sprzedal. Dlatego imho Trikk sie nie nadaje jest on graczem mortalowym ze starym DL ja go na rzadnym turnieju nie widzialem.


W tematach o demonach najwiecej wypowiada sie 2 graczy ktorym wyglada ze sie chce . Ja bym dal szanse Boginsowi albo Krzyskowi moze wymysla cos ciekawego ala rzeczy ktore dzieja sie np na forum imperialnym.
W Kopenhadze 6 bitew DLem zagralem, cicho kensiorek!
A tak na poważnie. Jak będziecie chcieli, to mogę modować, jak nie, to trudno ;)
tak to jest jak sie nie sprawdza jakie figurki sa w walizce przed turniejem :P

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Ja moge zostac modem :D To jak wielki palec w oko paru osobom :wink:
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

zostań lepiej modem TK :P

Malal
Kretozord
Posty: 1729

Post autor: Malal »

Niebardzo :wink: TK przez spory kawal czasu juz nie rusze 8)
podpis nieregulaminowy - administracja

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

jak wywalczysz AC -3 na BT to sie zastanowilmy :P

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Kensiorek pisze:jak wywalczysz AC -3 na BT to sie zastanowilmy :P
dobre, nawet dobre. bawimy sie w polityków?:P kto co załatwi dla naszych wyborców hehehehe.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

swieta_barbara pisze: Po doglebnym namysle, sadze ze znalazloby sie paru graczy pretendujacych do modowania na forach, ze swojej strony nie obrazilbym sie, gdyby to szafa@poznan modowal bestie, a KrzysiekW demony (wybaczcie, ze Was nawet nie pytam, jakos mi sie nasunelo). Obaj sa prawie codziennie na forum, ich opinie sa zazwyczaj przemyslane i sensowne, ogolnie rzecz biorac stanowia mocne kandydatury.
Dziękuję. <uklon>
AS -3 na BT nie obiecam, więcej, uczciwie napiszę nawet bym nie chciał (to dopiero byłby negatywny PR dla DL :P ), ale poza tym dołożę starań żeby była solidna moderatura... o ile oczywiście moja kandydatura przejdzie. :)
Jasiuuu pisze: Brawo za pomysl ankiety i to jeszcze z linkiem z PiM
No, trochę słaby pomysł. Trza było zostawić chaośnikom, czy to śmiertelnym, futrzastym czy z innego wymiaru. :)
Jasiuuu pisze: Tyle wspolnych punktow miedzy filozofia chaosu a satanizmem
Teraz muszę odskoczyć, ale jak wrócę, to kilka cech wspólnych się znajdzie, nie tylko na na poziomie filozofii. ;) Np. tytuł "Władca Much"?

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Sądzę, że jeśli Krzysiek ma figsy DL-u i nimi normalnie gra (sorrki za brak rozeznania) to ja swoją kandydaturę wycofuję i chwała Nowemu Administratorowi Wrót Chaosu zwanemu dalej Chaos Gate Keeper.
Ps. dawno nie widziałem tak dobrze działającej ankiety i w sumie sporo wypowiedzi :).

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14642
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Jasiuuu pisze:Brawo za pomysl ankiety i to jeszcze z linkiem z PiM :x .
Zawsze myslalem ze to dyskusja jest najwazniejsza i zdanie zainteresowanych sie liczy jedynie. A tu okazuje sie ze dyskusja jest niestotna i kazdy zawszony krasnal , dzieciak neo czy elf pederasta ma glos tak samo wazny jak chaosnik. Liczy sie kto wiecej glosow naklepie. Super.
To olejcie te ankiete i pogadajcie o tym spokojnie, a potem zrobcie jawne glosowanie, jak na LS.
Modem demonow powinien byc ktos kto nimi od dluzej gra a nie jedna masakre GK sprzedal. Dlatego imho Trikk sie nie nadaje jest on graczem mortalowym ze starym DL ja go na rzadnym turnieju nie widzialem.
Pewnie dlatego, ze na zadne turnieje nie jezdzisz. trikk mial w zeszlym roku zaliczonych 13 turniejow, KrzysiekW 6. Obaj stanowia wedlug mnie mocna kandydature na modow, z powodow, ktore wymienilem juz wczesniej.

I jeszcze co do argumentow przeciwko trikkowi dodam: to w sumie naprawde nie jest istotne, ze zajmowal sie przez dluzszy czas WoCh, malo kto gral wylacznie czystym DL w zeszlej edycji (chyba tylko Malin, Mobi , Kubacki i moze ktos jeszcze), a Mobi jest wlasnie z Bastionu i na bank niejedna bitwe ze soba rozegrali.

Poza tym od WoCh do demonow niedaleko.

Czy ktos jeszcze ma jakies rozsadne kandydatury, ktore potrafi jakos poprzec merytorycznie?

@Jasiu - czemu podfora, a nie oddzielne forum? To w sumie oddzielne armie, a teraz jednak troche tych graczy do kazdej z nich sie zrobi. Poza tym subfora maja te glupia wlasciwosc, ze jak tak naprawde obchodza kogos wylacznie demony, to juz na stronie glownej moze ocenic, czy w forum Demonow pojawily sie nowe posty, a nie zobaczy ze najczestszym wyciaganym tematym jest wciaz np "kombosy na smoku", oleje i pojdzie na PiM.
Jest tez troche racji w tym, co KrzysiekW mowil o pewnego rodzaju poblazania ze strony starych graczy chaosu wobec nowych demonicznych rekrutow. Uwazam, ze oddzielne forum to znacznie lepszy pomysl.

Na koniec przydlugiego posta jeszcze motyw humorystyczny:
Malal pisze:Ja moge zostac modem

Sykstus
Masakrator
Posty: 2518
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Sykstus »

swieta_barbara pisze: malo kto gral wylacznie czystym DL w zeszlej edycji (chyba tylko Malin, Mobi , Kubacki i moze ktos jeszcze)
Ja też grałem czystym DLem :P Tyle ze na samych lokalach/
Ja popieram KrzyśkaW na moda :)

Awatar użytkownika
Kensiorek
Chuck Norris
Posty: 497

Post autor: Kensiorek »

ja tez gralem wylacznie DL. I glosuje na Boginsa jeslesmy chaos chcemy i tutaj chaosu wiec niech bedzie 2 modow :P Beda ze soba walczyli mieli wlasnych wyznawcow a czasami ale naprawde czasami beda laczyli swoje sily aby zrobic inwazje na podforum imperium :twisted:
Ostatnio zmieniony 27 cze 2008, o 10:45 przez Kensiorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8708
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

i bez figurek :P
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Hmm co do sprawy mojego modowania:
DLegionem grałem od chwili jego pojawienia się do końca sezonu ligowego w 2006 - jakoś. 33 miejsce lub 37 w lidze, najlepsze miejsce to 2 na Master Blasterze 2005, potem neistety wraz z pojawieniem się plotek o zmianie edycji i wyjsciu Nowych 7 ed. reverning hordes obawiałem się o figsy i całą armię więc spzredałem. Błąkałem się potem między dark elfami, chaosem i ogrami. Obecnie nawrót do demonów. Figsy od Gajowego mam nadzieję że dojdą do następnego piątku. Ogólnie Warhammer od 10 latek, sporo napisanych opowiadań, recenzji, sprawozdań z turniejów - na starej gildii.pl, czempionach i mrocznej stronie. Obecnie zawód redaktora zawieszony :).

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

:shock:


a wiesz ze bycie modem to takie cieciowanie bardziej niz cokolwiek innego?
nie trzeba do tego jakis predyspozycji typu 'super general' 'najladniejsza armia w polsce' itp :P

Awatar użytkownika
krecik_77
Mudżahedin
Posty: 234

Post autor: krecik_77 »

Csiii Jasiu, toż to przeca megademoniarz z teczką niczym TW Bolek ;)

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Kensiorek: to moze zrobmy 4ech modow ,jakby kazdy od innego boga :P
(Malal na doczepke nie przejdzie ;P)


Baśka: mi to szczerze wisi bo i tak nie zdradzam swoich przemyslen na tym forum :wink: ale nie sadzisz ze armie ktore dziela modele fluff klimat i cel nie moga podzielic tez forum ? lepiej miec jedno forum z ale za to dobrze obsadzone niz dwa kijowo i do tego zwalczajace sie nawzajem. Pomiajac fakt ze promujemy tym kupowanie armi nowych demonow co nie jest zbyt blyskotliwe bo jak demony nam spowszednieja gdzie podzieja sie tajemnice starego swiata?

Krzyśku czekam z ciekawością co wykombinujesz :).

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3850
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Przede wszystkim - dziękuję za głosy poparcia.
Jasiuuu pisze:Krzyśku czekam z ciekawością co wykombinujesz :).
Ja? Ja straciłem mowę na widok bogactwa CV Boginsa. ;)
Bogins, to nie jest zaczepka, ja do całej sprawy podchodzę dosyć na luzie. Parcia na "zieloną kredkę i masońskie forum" nie mam, bo już jestem modem. Po prostu mam wizję tego forum i jakby się udało, to ją zrealizuję. Trochę tak, jak JAsiuuu napisał: deczko budowania, potem nieco prac porządkowych. Ciężka, brudna praca. ;)
Jasiu, domyślam się, ze pytanie dotyczy wątku, który zacząłem pobieżnie, ale akurat byłem na wylocie? Rozwinąć nieco? ;)
Jasiuuu pisze:ale nie sadzisz ze armie ktore dziela modele fluff klimat i cel nie moga podzielic tez forum ?
Trochę się obawiam zamieszania. Tu o składaniu lorda na steedzie, tu temat "kombo na lordzie" - wchodzisz, a chłopaki omawiają składanie demon princa czy GD, tu z kolei o magii Tzeentcha demonicznej, tu o śmiertelnych magach Tzeetcha. Taki galimatias trochę, jak w galerii gdzie klikasz z nadzieją w temat (nazwa z głowy, nie piję do nikogo konkretnego) "Nowi Chaośnicy" a tam kolejny land raider z NMM (mnie to do pasji doprowadza ;) ).
Jasiuuu pisze:lepiej miec jedno forum z ale za to dobrze obsadzone niz dwa kijowo

To może być argument przeciwko podziałowi. Ale myślę, że od listopada takie dwa fora (gdyby je rozdzielić) byłyby stopniowo coraz mocniej obsadzane. A i na konkretną, graczową, obsadę bestii IMO przyjdzie czas. :)
Jasiuuu pisze:do tego zwalczajace sie nawzajem.
Ee, tu już trochę, wybacz, dramatyzujesz. :) Zwalczały to za mocne słowo, ale już prędzej wg mnie frakcje by na siebie krzywo patrzyły w takiej sytuacji jak napisał Święta_Barbara. Gdyby było wspólne forum i śmiertelni mieliby pulsujące żyły na szyi, bo wchodzą na forum że im ktoś kombo na smoka opisał, a tu temat o wyższości screamerów nad furiami. ;) I vice versa.
Jasiuuu pisze:Pomiajac fakt ze promujemy tym kupowanie armi nowych demonow co nie jest zbyt blyskotliwe
To i tak się dzieje. :/ Niedawno pisał do mnie kolega, że jego tata chce zacząć grać. Generalnie mnie to ucieszyło, tylko ... armia wiadoma. Sporo graczy w okolicy przesiada się na Legion. Niektórzy grali HoCH, i tych mamy za wymówionych. :) Za jakiś czas będzie wstyd GUO wyjąć na stół... ;)
Krecik_77 pisze:Csiii Jasiu, toż to przeca megademoniarz z teczką niczym TW Bolek
Hmmm, czy przywołanie tego "demona przeszłości" ma związek z naszym forum i ze słowami mocnego kandydata na TW Bolka "A idźcie wy wszyscy do diabła!"? ;)

Jeśli chodzi o granie czystym DL, to nie jestem do końca czysty. ;) Np. na Border Patrolu bez jakichś zmian w regulaminie DL był nielegalny.

Pozdrawiam,
Krzysiek

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Jak powiedziałem popieram kandydaturę Krzyśka W na stanowisko moda forum DL - jesli naturalnie chce. mam nadzieję że w następnym tygodniu Thurion rozdzieli fora, zresztą co widać po głosach jakie zostały oddane w ankiecie.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5391
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

oki, zaraz przedstawie na forum moderotorskim ta kwestie, mianowicie poprosze o zrobienie oddzielnych for:

Beasts of Chaos
Daemons of Chaos
Warriors of Chaos

przedstawie tez tomashowi kandydatury na moda Demonow: trikk, KrzysiekW, Bogins -> kwestia doboru moderatow zawsze byla dyskutowana w gronie moderatorskm wiec ostateczny dobor zapewne tez tam sie odbedzie

co do moda beasts of chaos, poszukiwania nadal aktualne

tematy poprzenosze z Chaos united w miare mienia czasu do odpowiednich for i wtedy poprosze o zlikwidowanie Chaos United


pzdr

Awatar użytkownika
Treevill
Kradziej
Posty: 911
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Treevill »

nie wiem czy moj glos ma jakiekolwiek znaczenie ale uwazam ze KrzysiekW powienien byc modem DL

Zablokowany