A skąd wziąć taki ładny modeeeel?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Ale raczej w innym miejscu - smoczek jest warty od 75 do 90 dolców. Problem z nim polega na tym, że prawdopodobnie nie zmieści się na żadnej normalnej podstawce :)
Ale wygląda bardzo zacnie.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Asassello
Pan Spamu
Posty: 8176
Lokalizacja: Warszawka - Kult
Kontakt:

Post autor: Asassello »

Nilgar pisze:
SauruS PoweR pisze:
Szkoda ze tylko takie zdjecie, ale za 99zl raczej nie kupisz zajebistego metalowego smoka...
Karamor jest tzw. średnim smokiem tzn. nieco mniejszym niż VI ed smoki GW ale chyba mniej więcej porównywalnym do tego malca z VII ed. Osobiście go nie składałem ale bodajże Asassello nim gra to najlepiej jego się zapytać
mam smoczka i jestem bardzo zadowolony. początkowo miał robic za Sun Dragona pod maga, ale w koncu został nadwornym smokiem całej armii. Ale cały czas szukam czegos co bedzie prawdziwym Star Dragonem.
Nie jest to jakies wielkie bydle, ale jak sie go lekko wyprostuje to prezentuje sie na prawde dobrze (wielkość mniej więcej dużego demona),no i bardzo łatwo jest mu dorobić miejsce dla jeźdźca.

Do plusów zaliczam to ze jest cały z metalu - nie boje sie o te skrzydełka - oraz w miare łatwo go transportowac - miesci sie w pudełku po figsach.

Jako minus należy zaliczyc dopasowanie elementów, bez GS i piłowania sie nie obejdzie, ale efekt koncowy juz zadowala - szczególnie za taka cene ;-)

[17.01 bede go miał na lokalu w Wawie, jak ktoś chce moze obejrzec :) ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Jankiel pisze:Ale raczej w innym miejscu - smoczek jest warty od 75 do 90 dolców. Problem z nim polega na tym, że prawdopodobnie nie zmieści się na żadnej normalnej podstawce :)
Ale wygląda bardzo zacnie.
Taaa... na allegro jest ich przecież pełno. Problem w tym, że u Reapera kosztuje 100 USD :?
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »


Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Z bliska wyglądają jeszcze gorzej.
Dreadlord z hand weaponem ma jakąś maczetę, rodem z Chronopii, a nie normalny dark elficki miecz.
Ten na koniu ma proporcje jak figurki z III edycji - jest okropny. Krótki tłów, duża głowa, długie rece. Nie schylając się mógłby się złapać za piszczele. To nie jest armia mrocznych orangutanów, tylko mrocznych elfów. Chyba najbardziej paskudna figurka, jaka wyszła.
Panienka z dwoma mieczami ma wyjątkowo dziwną pozę - jak by tańczyła na jakiejś dyskotece, poza tym, gdzieś jej się biodra zgubiły, a pępek jej spadł jakieś 5 cm poniżej pierwotnego miejsca. Tragedia.

Za to dreadlord z dwurakiem bardzo ładny - na pewno sobie kupię.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Jacek_Azael
Masakrator
Posty: 2058
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX", teraz już Gdańsk

Post autor: Jacek_Azael »

Zajebiście fajne figsy, ta panienka z dwoma mieczami najbardziej mi się podoba, ale reszta też niczego sobie. Świetne figsy, nie gram DE, ale tą z dwoma brońmi sobię kupię. ;)
-"Im dalej w las, tym więcej drzew"
-"To mały krok dla człowieka, ale dla karła, normalny...;-)"
Obrazek
P.S.WE rare 8ed. ;-p

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Koleś z dwurakiem przyzwoity, pewnie sobie kupię.
Koleś z hand weaponem, ujdzie, może sobie kupię.
Koleś na koniu, muszę się przyjrzeć z bliska albo z innego ujęcia, póki co raczej miernie. Chociaż konik nie głupi, tylko grzywa jakaś taka.... no nie wiem....
Panienka - moim zdaniem jest córką z nieślubnego związku Tragedii i Masakry....

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Panienka z dwoma mieczami ma wyjątkowo dziwną pozę - jak by tańczyła na jakiejś dyskotece, poza tym, gdzieś jej się biodra zgubiły, a pępek jej spadł jakieś 5 cm poniżej pierwotnego miejsca. Tragedia.
I do tego majty jej dziwnie wiszą :wink: .
Obrazek

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Ja myśle że warto tylko nobla z Great weaponem zakupic, :D reszta jest kiepska a szczególnie ta panienka z dwoma mieczami :(

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Dla wszystkich którzy szukają Harpii , właśnie przypadkowo dowiedziałem się , że Reaper też je robi :P
Pomimo iż kupiłem już 10 Harpii Gamezona to niestety trochę się na nich zawiodłem , gdyż trudno nimi grać ( przewracają się itp. ) dlatego myślę że właśnie będę używał wzorów Reapera , oto one :

Obrazek
Obrazek
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

kolesia na koniku na pewno sobie zakupie. wymagac bedzie kilku przerobek ale pomimo tego jest mi niezbedny bo czempion cokow srednio mi pasuje na lorda na kucyku a niestety obecnie takiego uzywam.
laska z dwoma bronmi jest chyba tak zrobiona zeby bardziej na hag pasowala i w razie czego zeby bylo latwo jej sztandar dorobic tak mi sie wydaje przynajmniej.
Lodr z dwurakiem fajny z pewnoscia sobie kupie a ten z hand weaponem to bieda juz lepiej jako takiego uzywac mallusa pieszego :D
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Fajna harpia, taka mitologiczna rzekłbym... ile kosztuje??

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

8 Dolarów :(
Obrazek

Cyciek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129

Post autor: Cyciek »

na allegro takie sa

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

W Sindarionie wychodzą po jakieś 6 USD
http://www.sindarion.istore.pl/sklep,30 ... 444,0.html
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=6426265

Mozna znaleść pare fajnych modeli dla siebie.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14640
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

A kto ma jakis pomysl na opancerzona laske z dwurakiem? Na piechote? Wstepnie zastanawialem sie nad spasm warrior z konfy, ale jednak za malo jest w niej wysiwyga. Oczywiscie pod lorda z heavy armour, sdc, soulrender - jakies pomysly?

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Gdzie kupić fajny sztandar do prawej ręki? Mam już fajną figurkę na CO, ale nie wiem skąd wziąć sztandar :?
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Bierzesz Wiedzme przecinasz ją w połowie (nogii), bierzesz korpus od kobiety warriora, głowe od starych poganiaczy hydry lub od woźnicy rydwanu, a mieczyk od ExE lub od innej piechoty z GW. Dotego troche GS-u (dorabiasz płaty zbroi przyokazji ukrywajac niedoskonałości po piłowaniu). Jest z tym troche (sporo) roboty ale bohater powinien wyjść świetny.

Modele których ja bym uzył:
Głowa:
http://www.games-workshop.com/gws/commo ... 73x627.jpg
Nogi:
http://www.games-workshop.com/gws/commo ... 73x627.jpg

Co do sztandaru to poszukaj w innych armiach bo nikt nie wie nawet jak ma wygladac.
Ostatnio zmieniony 29 sty 2009, o 11:57 przez GarG, łącznie zmieniany 1 raz.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ