Jaki sklep internetowy polecacie ?

Jak "to" się robi? Tutaj uzyskasz odpowiedź.

Moderatorzy: Ziemko, Arbiter Elegancji

ODPOWIEDZ
patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Re: Jaki sklep internetowy polecacie ?

Post autor: patryk999 »

Hmmm,ale jak zwykle cytadela wymiata cenami i asortymentem:)Jeden z najlepszych sklepów jak dotąd

Awatar użytkownika
Sar
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 47

Post autor: Sar »

Ja mogę polecić sklep internetowy MGŁA - www.mgla.pl

Od paru miesięcy robimy tam zamówienia jako klub i osiągnęliśmy już prawie max procent zniżki czyli 20% na wszystkie produkty, czas realizacji jest jest bardzo szybki - rekord 24 godz od wysłania pieniędzy jaki odnotowaliśmy.

Z produktami też nie ma problemu bo nawet jak czegoś nie ma szybko jest uzupełniane. Ostatni także dokładają nam do wpisowego z turnieji, co prawda WM/H ale postaramy się rozwinąć to. Człowiek prowadzący ten sklep jest bardzo ugodowy.
Prawie jak reklama wyszło - ale przyznaję że bardzo jestem wraz z klubowiczami zadowolony ze współpracy.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

ze swojej strony moge polecić - www.replikator.pl albo www.rebel.pl na replikatorze świetne promocje są a kontakt z obsługą wzorowy.

Nefarius
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 49
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie

Post autor: Nefarius »

wiadrowod pisze:ze swojej strony moge polecić - http://www.replikator.pl albo http://www.rebel.pl na replikatorze świetne promocje są a kontakt z obsługą wzorowy.

Polecam. Z chłopakami z Replikatora można na gg pogadać i wszystko wyjaśnią dokładnie co i jak. Produkty bardzo tanie (niektóre przecenione o 40%!), zilustrowane, lecz jest jeden szkopuł. Mają mniej ofert niż np. internetowa strona Barda. Polecam gorąco.
My Niebiescy jesteśmy jak orkowie tyle, że przed walką zamiast "WaaAaGhhhH" krzyczymy "RuuuuUuuch!"
http://www.niebiescy.pl/images/sygnatury/ruch_07.jpg

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

A wiecie gdzie w Polsce można kupić jakieś porządne, naprawde małe pędzelki? Italieri, Mag-pole i GW odpadają, interesują mnie Javis, J.Perkins, Windsor&Newton, Kolibri.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

http://www.maluje.pl/c/pl/9_12_17/4/1/0 ... inski.html

I nie polecam naprawdę małych w stylu 4/0 - nic się nimi nie da robić, farba szybko zasycha na nich przez co się niszczą, a rozwodnionej nie weźmiesz bo są za małe.
0 i 1 mimo że wydają się duże to te od W&N naprawdę trzymają szpic i są na lata (mi raz jeden spadł przez nieuwagę szpicem o ziemię z 1,5 metra najpierw wyglądał jak kompletnie zniszczony ale zamoczyłem go w wodzie i jak nowy).
Obrazek

vanswirr
Chuck Norris
Posty: 368

Post autor: vanswirr »

Potwierdzam, córka mi kupiła na imieniny te w&n seria 7, doskonałe pędzle, naprawdę warte tych 25-30 zł za sztukę. Jak się o nie trochę dba, służą wiernie - ja mam swoje rok i nadal są w pełni sprawne.

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Śmiało mogę polecić Games-R z Wrocławia. Dobry kontakt, profesjonalne podejście do klienta a przedewszystkim zajebiste ceny jeśli porównać z innymi sklepami. Mnie przy zamówieniu na około 0,5K złota wyniosło taniej o jakieś 60 zł niżbym kupował przykładowo gdzie indziej. Od nowego roku ceny poszły trochę w górę ale nadal jest ok więc i tak polecam. Jedynym mankamentem być może bardzo ważnym jest to że sporo rzeczy na składzie nie mają więc trzeba poczekać z 1-2 tyg.

pozdro
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Awatar użytkownika
wiadrowod
Mudżahedin
Posty: 298
Lokalizacja: Kutno

Post autor: wiadrowod »

replikator replikator i po stokroć powiem replikator ! najlepsza obsługa klijenta jaka widziałem. rzeczowi ludzie, spokojnie można wszystko załatwić :)

Diabeuu
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 151
Lokalizacja: prawidłowa strona wisły

Post autor: Diabeuu »

Jaką macie opinię o Monolith.icon?
Jak wygląda terminowość dostawy zamówionych produktów przez ten sklep?

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

konrad_piasecki pisze:Jaką macie opinię o Monolith.icon?
Jak wygląda terminowość dostawy zamówionych produktów przez ten sklep?
Googlnij.

W skrócie mają straszny PR / opinię na sieci (realizacje, terminy, kontakt), przynajmniej z tego co udało mi się swego czasu wyczytać. Na tyle zły, że się przestraszyłem i nic nie zamówiłem -- a jestem gościem bardzo cierpliwym i tolerancyjnym, bo wiem z bitspudłowego doświadczenia ile się może czynników złożyć na opóźnienie wysyłki.
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Znalazłem coś takiego:
http://www.figus.pl/Vallejo_Game_Color- ... fault.html

Dosyć dużo rzeczy dla kolekcjonerów ,mnóstwo bajerów do makiet ,kępki trawy - fajne ,ale drogie.I chyba "nowe farbki vallejo"z większą ilością pigmentu co pozwala podobno łatwiej malować na ciemnym podkładzie.Pewnie coś tam zakupię w przyszłości.Ktoś miał może styczność z tym sklepem?

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

www.imperium.prv.pl kupiłęm tu całą armię :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Co sądzicie o sklepie warlord.pl ?wszystko zazwyczaj kupowałem na cytadeli ,ale warlord akurat ma coś teraz taniej i zastanawiam się czy oplaca się 'ryzykować'?

Awatar użytkownika
Witch_slave
Pseudoklimaciarz
Posty: 30
Lokalizacja: Rawa M.

Post autor: Witch_slave »

W przeciągu ostatniego miesiąca skorzystałem z zakupów w dwóch różnych sklepach internetowych: bard.pl i cytadela.pl, a oto wrażenia.

Bard.pl
Bardzo dobry mechanizm składania zamówienia, maile potwierdzające statusy przesyłki, czas oczekiwania na przesyłkę od zrobienia przelewu - 3 dni.
Niestety, jeden z blisterków które zamówiłem był ewidentnie otwarty i brakowało w nim dłoni z mieczem. Nie sądzę, że to był przypadek, bo nie trudno było zauważyć otwartego blistra przy pakowaniu.

Cytadela.pl
Pomijając przestarzały mechanizm składania zamówień i brak potwierdzeń co dzieje się z przesyłką, czas oczekiwania przebił wszystko. Po 7 dniach od potwierdzenia przelewu, przesyłki nie ma. Wysłałem maila z zapytaniem czy zostało wysłane - odpowiedź: jutro wyślemy priorytetem. Mija kolejne 7 dni, dzwonie z ponagleniem, podobno już jest wysłane i powinienem na poczcie sprawdzić. Postanowiłem dać im jeszcze 7 dni. Przesyłka dochodzi po kolejnych 5 dniach, czyli łącznie 19 dni. Data stempla pocztowego mówi, że wysłano ją 2 dni wcześniej.
Ech.. do tej pory nie miałem nigdy problemów z Cytadelą, ale to był mój ostatni zakup.
Tworzone przez Polaków uściślenia i wszelkie inne zasady i FAQ dla Polaków powinno opracować się po polsku - cholerne pro europejskie lizusy :!: :!: :!:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Ja ostatnio replikator.pl . Tanio. Jest odbiór osobisty w Wawie. Niczego więcej nie wymagam. Tyrków mieli dzień przed premierą...

Awatar użytkownika
Czopek
Masakrator
Posty: 2695

Post autor: Czopek »

Witch_slave pisze: Cytadela.pl
Pomijając przestarzały mechanizm składania zamówień i brak potwierdzeń co dzieje się z przesyłką, czas oczekiwania przebił wszystko. Po 7 dniach od potwierdzenia przelewu, przesyłki nie ma. Wysłałem maila z zapytaniem czy zostało wysłane - odpowiedź: jutro wyślemy priorytetem. Mija kolejne 7 dni, dzwonie z ponagleniem, podobno już jest wysłane i powinienem na poczcie sprawdzić. Postanowiłem dać im jeszcze 7 dni. Przesyłka dochodzi po kolejnych 5 dniach, czyli łącznie 19 dni. Data stempla pocztowego mówi, że wysłano ją 2 dni wcześniej.
Ech.. do tej pory nie miałem nigdy problemów z Cytadelą, ale to był mój ostatni zakup.
Miałem podobny przypadek z cytadelą, jak kiedyś byłem zadowolony tak teraz - czas jaki czekam na paczkę - ponad 2 tyg do wysłania i przypadki że nie wysyłają zamówionego towaru - ostatnio blisterek który doszedł po 2 tyg od dostarczenia całej reszty. Chyba poszukam jakiegoś ciekawszego sklepu #-o
http://czopekblog.blogspot.com/
Kordelas pisze: Fluff nie wybacza.

Tomash
Spaministrator
Posty: 7890
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Tomash »

Cytadela? Wow. To mi przypomina grudzień'2008, kiedy w Bitspudle w ramach gorączki końcoworocznej pokpiliśmy trochę sprawy sklepowe i na niektóre maile nie odpowialiśmy przez trzy tygodnie :mrgreen:
Admin-cieć: póki forum działa, jestem niewidoczny :mrgreen:
A tak serio: rzadko bywam na forum, rzadko sprawdzam PMki. W sprawach ogólnoforumowych lepiej kontaktować się z innymi administratorami. Najlepszy kontakt ze mną to mail: tomekrs@o2.pl

yedee
Mudżahedin
Posty: 345
Lokalizacja: Animosity Szczecin

Post autor: yedee »

patryk999 pisze:Co sądzicie o sklepie warlord.pl ?wszystko zazwyczaj kupowałem na cytadeli ,ale warlord akurat ma coś teraz taniej i zastanawiam się czy oplaca się 'ryzykować'?
Ihmo warto 'ryzykowac' - kupilem tam jakis czas temu towaru za ponad 400zl i wszystko przebiegalo w miare sprawnie. Nie slyszalem tez zeby ktos byl do tej pory rozczarowany ich uslugami.

patryk999
Chuck Norris
Posty: 411
Lokalizacja: zg
Kontakt:

Post autor: patryk999 »

Ponad tydzien temu wplacilem im kase i dzisiaj dopiero wyslane(podobno),a wysylka miala trwac 48h:€ W cytadeli na drugi max trzeci dzien mialem paczuszke,zreszta musze do konca tygla zrobic zakupy na jakies 300-400zl by zdazyc przed podwyzka...ehhh

ODPOWIEDZ