PMOTM 20 SKINKI ( Up 26.03.09 polowa oddzialu)

Każdy może się pochwalić swoim dziełem i wystawić na pochwały lub krytykę. Oceniają zdobywcy Golden Daemona - przeszli, przyszli i niedoszli.

Moderatorzy: Ziemko, wind_sower

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Re: PMOTM 20 SKINKI ( Up 26.03.09 polowa oddzialu)

Post autor: SexRocket »

jak juz tniesz skiny i robisz wylazace z wody fajny by byl tylko leb i plujka przystawiona do pyska :d tak jak by sie wychylal tylko zeby plunac 8)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Akurat skinki + bagno = klimat :)

Awatar użytkownika
Nicpoń
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Nicpoń »

W świetle dziennym ta woda wygląda genialnie. :shock: =D> Gdyby kolor skóry był bledszy to byłoby lepiej. Ogólnie bardzo Mi się podoba. Czekam na resztę oddziału.

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Ciesze sie , ze komus sie podoba. Genealnie cala armia jest/bedzie w tych kolorach to ze z woda sie nie komponuje to za dobrze - trudno. Ja jestem zadowolony z efektu poki co.

VegaMStudio
Chuck Norris
Posty: 522

Post autor: VegaMStudio »

Obrazek
fajne skinki w całości zapewne lepiej to wygląda bo woda pewnie jak jedna tafla jest co daje lepszy efekt niż modele stojące osobno czekam na zdjęcia całego oddziału :)

Awatar użytkownika
Fanatyk
Masakrator
Posty: 2946
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Fanatyk »

@ VMS, Pretor

Misie kolorowe, bo ja się zacznę przypieprzać, a żem nie wyspany to będę nie miły...

A co do skinków - uber fajne =D>

nieważne
Plewa
Posty: 9

Post autor: nieważne »

Ładne figsy

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

Malowanie bardzo fajne, podobają mi się zwłaszcza te rozjaśnienia na "grzebieniu" na głowie, wygląda jak by to było lekko prześwitujące. Niezły pomysł! Poprawiłbym tylko trochę podbrzusza, na tym środkowym wynurzonym do połowy z dmuchawką widać fajne rozjaśnienie, ale ja bym pociągną jeszcze troszkę w stronę żółtego. Generalnie u jaszczurek widać trochę jaśniejsze łuski na podbrzuszu i tu bym zrobił dokładnie tak samo. Co do wody to się nie wypowiem, bo wolałbym na żywca zobaczyć, bo błyszczące powierzchnie na zdjęciach różnie wychodzą. Ogólnie to brawo za pomysł i świetne malowanie, wodę na razie przemilczę, zapowiada się klimatyczny oddzialik. ;) A tak swoją drogą to zastanawiałeś się już jaki zrobisz do tego movement tray? Może coś a'la brzegi jakiegoś jeziorka z trzcinami itp?

Awatar użytkownika
Ziemko
Lex Luthor
Posty: 16595
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Ziemko »

Dzieki za komentarze , szczegolnie te ktore sa dluzsze niz "fajne".

TomaszT - traya nie bedzie bo to skirmish :) Odnosnie cieniowania brzucha - nie do konca lapie jak chce cieniowac brzuch , glowy mam opanowane bdb i wiem gdzie powinny isc rozjasnienia z korpusem juz troche gorzej , dlatego wygladaja one troche slabiej. Nie chce przechodzic az do zolci chce wlasnie miec zielen taka przechodzaca troche w zolc ale jednak jeszcze zielen. Mi naprawde sie ta woda podoba , moze mam inna wizje niz reszta, czy co. Trafnie zauwazyles , ze blyszczace elementy na zdjeciach roznie wychodza. Chcialbym ich niedlugo skonczyc ;)

Awatar użytkownika
TomaszT
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Krakow (chwilowo na wygnaniu ;) )

Post autor: TomaszT »

Mea culpa! ;) Dałem ciała z tym trayem, ale nigdy nie grałem ani lizakami ani przeciwko nim, tak że raczej cienko u mnie z wiedzą na ich temat. Na dodatek opis nowych lizaków z ostatnich WD mi umknął. Nie zmienia to faktu że można by było dla nich jakąś fajną dioramkę do stania na półce zrobić. ;) Kontynuując temat podbrzusza, jeżeli nie leży Ci żółty, to może idź w stronę bubonic brown (niby też żółte ale nie tak strasznie), albo spróbuj rozjaśniać bleached bonem. Nie wiem jak by to dokładnie wyglądało, ale nie byłoby chyba tak całkiem źle, jak by co zawsze będziesz miał na kogo zwalić całą winę (tylko mi potem konta nie zablokuj :P ).

ODPOWIEDZ