Piechota Elfów Wysokiego Rodu :)

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Re: Piechota Elfów Wysokiego Rodu :)

Post autor: Jasiuuu »

ja wogle nie wystawiam, darmowe pkt dla wroga . kiedys wystawialem z muzykiem samym

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ostastnio postanowiłem kupic luczników iz łyso miec armie bez tej podstawowej jednostki..
Ale wpadlem na pomysl zeby urzyc do tego celu Glade guardów którzy o wiele bardziej mi sie podobaja
Bo w sumie pomalowac i odpowiednio ich skleic beda jak wzorowi Ulthuanscy łucznicy :D
W biedzie zawsze mozna z nich zrobic Shadow warriorow :?
Co o tym myslicie?? przyjmie sie??
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
cobra651
Wodzirej
Posty: 738
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle, Varangian Guard

Post autor: cobra651 »

Wszystko w zasadzie zależy od stopnia konwersji tych GG w kierunku HE. Figurki Leśniaków są ciut mniejsze od HE (przynajmniej ja mam takie odczucia), wiec na stole może różnie to wygladać, jeśli nie skonwertujesz tego porządnie. Poszukaj w sieci zdjęć, może Cie coś natchnie. Ja widziałem armie DE, gdzie Shadsy były zrobione z GG (ale po dość dużej konwersji, inne głowy, broń, płaszcze), zaś DR z GR (podobna sytuacja) i trzymało to klimat mroczniaków. Jak się postarasz to osiągniesz podobny efekt.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

ja mojemu jednemu oddziałowi łuczników HE poziamieniałem łuki. Dałem im łądne łuki od glade guardów, wyglaają o niebo lepiej. Jeszcze mam pomysł na głowe, ale to greenstuf.
Chce im zrobić długie, opadające włosy prawie po pas, a nie jakieś gejowskie fryzurki jak mają obecnie.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Hm... widze ze nie tylko ja wpadam na takie pomysły z improwizacją :D
Niestety chyba niespelnie swojich planów bo bardziej niestety opłaca mi sie kupic cały batalion :( (dojede wtedy do 2000 pk. i bede mógł wreszcie pobawic sie Eltharionem)

Tak przy okazji kosa.. odkrylem że łucznicy fajnie tez wygladaja z hełmami od włuczników
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Może nie wniosę nic nowego ale ja wystawiać ty tylko SM i WL, ponieważ jak na złośc za każdym razem jak PG się wystawia to mimo tego ze mają 50% na zdanie WS to nigdy jakoś tego nie robią a ich ofensywa pozostawia wiele do życzenia w porównaniu do WH czy SM. A co się tyczy spearmenów, łuczników i lothernów to jeżeli chcemy oszczędzać ptk to oczywiście spearmenów a jak chcemy dobre jednostki do anihilowania dużej ilości słabych jednostek to chyba nie ma nic lepszego niż lotherni a w końcu kosztują tylko o 1 ptk więcej niz zwykły archer.
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

i mają 24" co robi dużą różnice w porównaniu do 30". Wole luki. A ASF na lukach jest mocarne bo żaden fast mi nie podskakuje więc do i kampienia magów są dobrzy :wink:

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Master of reality pisze:i mają 24" co robi dużą różnice w porównaniu do 30". Wole luki. A ASF na lukach jest mocarne bo żaden fast mi nie podskakuje więc do i kampienia magów są dobrzy :wink:

W sumie w zasadzie dopiero teraz jak o tym wspomniałeś to do mnie to dotarło #-o
zwracam wszelki honor łucznikom [-o<
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

po wielu bitwach stwierdzam, że nasi łucznicy to bardzo solidny core na tle całego battla :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Azgaroth
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3248
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Azgaroth »

Po bitwie na 600 pkt, stwierdzam, że PG są naprawdę bardzo niedoceniani. W liczbie 5 z kitranym czasowo magiem i z banner of sorcery są naprawdę świetną opcją. Dzięki ward save i fear - odparli atak 5 grasantów i spakowanego herosa chaosu, wycięli grasantów a herosa zmusili do ucieczki. Wiadomo, że SM są pewnie najlepszą opcją ale PG są naprawdę użyteczni.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

5 PG tylko do trzymania BoS i jakiegoś maga i to najlepiej aby siedzieli w lesie jeszcze :)

p.s. miałeś troche farta ;)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

Kosa pisze:5 PG tylko do trzymania BoS i jakiegoś maga i to najlepiej aby siedzieli w lesie jeszcze :)

p.s. miałeś troche farta ;)
No w lesie mag może mieć mały problem LoS`em... chyba... albo lepiej za przeszkodą aby przeciwnicy tracili bonus z szarży :)
Paskudny uśmiech power gamera

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

pomyslales o lorze HE ? tam tylko Furia Khaina wymaga LoS

Awatar użytkownika
Pictus
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Pictus »

To znaczy, ani że Vaul ani, ani Phoenix, ani Arrow Atracttion nie wymagaja LoSa oO? Mozna je rzucać tak sobie skitranym w lesie :D?

Awatar użytkownika
Elgrond
Wodzirej
Posty: 699
Lokalizacja: Festung Posen

Post autor: Elgrond »

Tak można. To ja się jeszcze zapytam przy okazji czy feniksa można rzucać w kombat(zawsze rzucałem i nic nie było ) ?
a nie lepiej wrzucić do rozpuszczalnika i później szczoteczką?

Awatar użytkownika
Pictus
Wałkarz
Posty: 54
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Pictus »

To ja jeszcze dodam pytanie, czy gdy pociągałem z Vaula po magic bannerach, byłem turbo wałkarzem :D? Wsumie są przedmiotem magicznym ... a nie ma chyba lepszego sposobu na Drakenhofa ;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

jak najbardziej tak :)
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Relosu
Kretozord
Posty: 1869

Post autor: Relosu »

fenixa w combata rzucić nie możesz, bo czary do combatu możesz rzucać tylko te w których pisze ze możesz, czyli np tarcza saphery. Co to vaula, tak bo rzucasz to na jednostkę, jeżeli nie ma ona magicznych przedmiotów to nic się nie dzieje a magiczny banner to przedmiot, z racji bycia w dziale z magicznymi przedmiotami, wiec niszczyć huje ile wlezie! na pohybel drakenhofowi!

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Fenixa w kombat rzucić nie możesz, ale możesz z kombatu, na oddział z którym nie walczysz.
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Kaylar
Wałkarz
Posty: 93

Post autor: Kaylar »

U SM , PG , WL można wystawić czempiona z bronią do 25 pkt. Nie jestem pewien ( ale prawie na 100%) ale w HE AB albo w WHFB Rule Book w magicznych broniach jest miecz który powoduje że osoba powoduje strach. Jest dużo tańszy niż 25 pkt. Czy to znaczy, że jednostka też wzbudza strach ??? Bo skoro się szarżuje na oddział z kimś z fear to trzeba go zdawać prawda ??
HIGH ELVES 0/0/0 (W fazie zbierania ;])
WARRIORS OF CHAOS 0/0/0 (W fazie smutku ;])


Uważaj na swoje myśli, stają się słowami. Uważaj na swoje słowa, stają się czynami. Uważaj na swoje czyny, stają się nawykami. Uważaj na swoje nawyki, stają się charakterem. Uważaj na swój charakter on staje się twoim losem...

ODPOWIEDZ