nowy Welfik :)

Wood Elves

Moderator: Gremlin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Re: nowy Welfik :)

Post autor: Bananovitch »

Ej, o co Ci chodzi? Sam leadów wystawiam, bo rekompensują mi brak drzewca (którego nie cierpię :P)
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

a czy mozna wystawiac man eaterow ? jak zajmoja 2 rary to chuj

Awatar użytkownika
bless
Pan Spamu
Posty: 8444
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: bless »

Stary, język, pls.
Maneaterow mozna wystawic, jesli wolno wystawiac DoW. A jesli juz ich wystawiasz to jeden oddzial za dwa rary, bo tak maja napisane w zasadach. Taki lajf.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5347

Post autor: Tutajec »

sory,

no to szkoda bo innego oddziału do elfow szkoda brac za treemana

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Bananovitch pisze:Ej, o co Ci chodzi? Sam leadów wystawiam, bo rekompensują mi brak drzewca (którego nie cierpię :P)

i Ty z lasu jesteś.... "Lidki" to żałosmy badziew...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Moi też są z lasu ;)
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

siema, co powiecie na taki pierwszy rzut zakupów do we? plan jest taki zeby kupic wszystko co niezbedne do patrolu i na nim dorobic sie dalszej czesc armii:)
batalion 219
2x3 wardancer's 61,6
heros z greatem za 35.

patrol jest na 600 wiec prawie wszystko wyzej wymienione sie w rozpie zmiesci. jedyne nad czym sie zastanawialem to ww czy wd i hyba zostane przy wd bo wszystkiego strzelaniem i tak nie wybije i cos do bicia jest potrzebne, a ww beda najblizszym zakupem.ceny podalem specjalnie- jak ktos zna tansze zrodlo bede wdzieczny za link. i juz spiesze z odpowiedzia ze pomyslalem juz o AB. z gory thx.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

no co jest kurde, piszcie bo mi do zakupow spieszno:) w sesji wszystko smakuje 100 razy lepiej! :D a ja kombinuje jak sie by od nauki wykrecic [-o<
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Tancerze i batalion to dobry pomysł. Zastanów się tylko, czy nie lepiej przyszłościowo kupić pudełka dziesięciu za 9 dych.
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
Gregori
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Gregori »

Ja również dopiero zaczynem zbierać WE i zacząłem od batalionu + teraz kupiłem 10 tancerzy i zastanawiam się co dalej ... a no i maga też mam :)

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

ano w sumie to roznica 27 pln a to juz o 4 figsy wiecej , no opyla sie i to grubo.warte przemyslenia ale trohu opozni zbrojenia:/ na patrol mag lesny to jakis mus? pomijajac scrole ktoryh sie nie oplaca brac. bo jak porownac go do kozaka z ld9 i hoda to jakos na te pkt wole nobla wd.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2009, o 20:58 przez loko, łącznie zmieniany 1 raz.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

loko pisze: bo jak porownac go do kozka z ld9 i hoda to jakos na te pkt wole nobla wd.
"kozka" WD ( lesli dobrze rozumiem to noble WD)nie moze wystrzelić Hody

P.S tutaj masz odlewy figurek(15 za 30zł LOL), które mozesz ładnie pokonwertować i miec 2-3 oddziały tancerzy. Jeżeli fajnie to zrobisz to nawet nie ebdzie widać ze wszystkie te modele sa podobne.

http://www.allegro.pl/item657036178_blo ... stiki.html
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Nie wydaje mi się, żeby to były odlewy. Gość musiałby mieć wtryskarkę i inny drogi sprzęt, by osiągnąć taką jakość odlewu.

A dawno, dawno temu GW robił figurki w kolorowym plastiku, właśnie za czasów gier takich jak Blood Bowl czy Warhammer Quest.

Co nie zmienia faktu, że kupno tych ziutków do armii WE to słaby pomysł, nie pasują stylem do nowych figurek, mają niewiele detali a konwersje musiały by być długie i żmudne.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2009, o 20:38 przez Don_Silvarro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
RinoWar
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 185

Post autor: RinoWar »

lepiej kupić normalne chyba jednak ;]
Forza Milan !!!

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

jestes pewien ze nie moze?z ta hoda i noblem wd sugerowalem sie armybuilderem. na booka jeszcze czekam. a jak Ty bys zlozyl takiego malego gienia na 600? zostawilbys wd? bo z tego co tu czytalem ww jest slaba opcja tym bardziej ze ww jeszcze nie posiadam. dziekuje za propozycje tyh plastikow ale jakos moja bujna wyobraznia nie jest wstanie zamienic tyh zolniezykow z chrupkow Chio w ladne wd. faktycznie kupie te 10 za 87.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Gregori
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Gregori »

Ja chce uzbierać 1200 bo mój kumpel ma WE którymi nie gra więc mogę sobie od niego pożyczać figurki, ale wiadomo własne to większa frajda. Co sugerujecie po Batalionie, Tancerzach i Magu ? W sumie to brakuje mi i trochę driad i GG. Do tego przydałoby mi się chyba jakoś fajnie zmienić tych Glade Riderów z batalionu na wildów, przynajmniej tak mi powiedziano :P Co sądzicie?

Awatar użytkownika
Don_Silvarro
Chuck Norris
Posty: 508
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Don_Silvarro »

Army Builder nie zastępuje Army Booka.

Wardancer Noble może wykupić Hail of Doom Arrow jako Enchanted Item. Tyle tylko, że nie może jej wystrzelić, gdyż zapis przy Wardancer Kindred wyraźnie mówi, że bohater traci łuk, który ma normalnie "wbudowany". Nie może też wykupić łuku magicznego (ani żadnej broni magicznej, for that matter. Z wyjątkiem Blades of Loec)

Gregori: proponuję Drzewca oraz Driady. Kupno boxu tych ostatnich pozwoli Ci wystawić 3x8 sztuk, uchodzi to za optymalną ilość.

Glade Riders polecam przekonwertować na Wild Riders. W internecie jest sporo poradników jak to zrobić (moim zdaniem jednak pomysł Driado-centaurów jest kiepski, ale co kto lubi), poszukaj. Niestety Glade Riders są mało opłacalni ze względu na koszt, znacznie zawyżony w stosunku do używalności.
Ostatnio zmieniony 13 cze 2009, o 21:28 przez Don_Silvarro, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

jeśli chcesz gienka w WD, wcale nie musisz dawać mu kindreda aby go tam wsadzic dajesz mu Hode i w sumie tyle, ew słomke ( sword of the might ), ale przy 600 pts wolał bym chyba wrzucic za to jakies jednostki. jeżeli masz zamiar trzymać gienka w oddziale WD to mam nadzieje ze "kupisz" chempiona + muzyka.

A co do tych figsów, wybaczcie ze mam tak rozbudowana fantazje ;P coś bym z nich wyciągnął ;P Troche GS`u kilka bitsów...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

no muzyka to na bank a champion po co? lepsze staty ma ? (nie zauwazylem) czy raczej hodzi o czelendz? bo co jak co ale myslalem ze przed tym swojego gienia nie bede musal bronic:/ a moze generalowi ww dac?
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

Awatar użytkownika
Gregori
Pseudoklimaciarz
Posty: 28

Post autor: Gregori »

Don_Silvarro pisze:Glade Riders polecam przekonwertować na Wild Riders. W internecie jest sporo poradników jak to zrobić (moim zdaniem jednak pomysł Driado-centaurów jest kiepski, ale co kto lubi), poszukaj. Niestety Glade Riders są mało opłacalni ze względu na koszt, znacznie zawyżony w stosunku do używalności.
Też mi się nie podobają jako centaury ale kurde nie mogę jakoś znaleźć tych poradników, google daje mi naprowadzenia jakieś bez sensu :?

ODPOWIEDZ