Shadow warriors??

High Elves

Moderatorzy: Albo_Albo, Asassello

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Ja mam dobrą rade zrezygnój z nich,ale i tak zapewne zostane znów przygnieciony wypowiedziami fanatycznych klimaciarzy

Awatar użytkownika
Adamdo
Chuck Norris
Posty: 477
Lokalizacja: Szybki Szpil Tychy filia Kraków

Post autor: Adamdo »

pograj sobie pary razy z nimi, popróbuj z nimi coś zrobic (to sa w końcu panowie do zadań specjalnych). Jeśli ci się spodobają to bierz na turnieje, nie to nie. Ja tez nigdy np. nie widziałem kogos kto by brał 11DP + 2 bohów do nich, a mi się podobają, wiem co z nimi robic i tak gram.

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

powiem szczerze topic nie ma sensu bo zacny (domniemany) mistrz Elthariona wykłoca się z innymi czy są dobrzy czytam te brednie i nie wytrzymałem każdy ma swoje zdanie na ich temat ja osobiście nie umiem nimi grać (ale będę się starał brubować) narazie wolę zainwestować w coś innego i tobie też to radzę na początek Szrederator dop nich po prostu trzeba dorosnąć jak do innych pewnych manewrów

ja czesto na Swordmasterach choć w porównaniu z innymi opcjami gry to nie zą tacy swietni ale tak styl gry sobie obrałem poza tym to moja ulubiona jednostka niech tylko zejdzie 0-1 ;)

poza tym trzeba było tu już opisać jakieś konkrety a nie że wyjdą z lasu i zabiją maga tak robią tylko 5 latki że zostawiają magów z tylu bez żadnej osłony ;) pozatym jak ktoś chce odbić maszynę krasiową ?? HAHAHA może imperialną teraz nie nadają się do blokowania bo obcieli im marsz więc z pewnością będzie się nim trudniej grało

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Grałem shadowsami tak ze 6 bitew,istny syf,10 pkt płacisz i rydwanex masz

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

zagraj nimi z 60 to pogadamy o nich jeszcze raz.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

60?o kurcze to by 20 turnieji było,mniej więcej 2/3 tego co w całęj battlowej karieże bitew rozegrałem

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to wszystko przed Tobą jeszcze. Moze 60 za dużo, ale tak z 20\30 na nich powinno cos już ukształtować.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

gdy gram to sie nie zdarza że są jacyś samotni magowie ale grałem tylko nimi z O&G nie grałem nimi jeszcze z innymi armiami dzienki wszystkim

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Dokładnie,to są bzdury z tymi magami samotnymi,nikt Ci czegoś takiego niezrobi że samego maga wystawi,mówiłem że to kicha.
No ale jeszcze trzeba pokombinować z tymi 4 magami w ich oddziale,ale innego wyjścia dla nich niewidze.

Awatar użytkownika
Guard
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Guard »

4 magów w jednym oddziale SW... Belaner... samobójcą jesteś? Rozumiem jednego, żeby go szybko przemieszczać. Ale 4 to stanowcza przesada. 75% armii przeciwnika będzie polowało na ten oddział i w ok 3-4 turze go dopadnie i zniszczy. OK, możesz się chować i uciekać przed wrogiem, ale wtedy sobie zbytnio nie poczarujesz. To jest IMO totalnie bez sensu.
$$$ KUPIĘ KONIE do nowego tiranoc chariotu!!! (sztuk od 1 do 5) $$$

Daro
Oszukista
Posty: 793
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: Daro »

Szeredator - to chyba twoja armia no nie ? Jak Ci ktos powie nie to co nie zabierzesz ? Zagraj i przetestuj, i sam dojdź do tego czy ci sie spisują czy nie - na tym cała ta gra polega. Jak ja miał bym słuchać tego co po forach piszą to bym chyba nigdy spearelfów nie użył - a to b.dobra jednostka.

Co do samych SW, to IMO sa dobrą jednostka którą trzeba umiejętnie zagrac. Fakt to nie 6 ed. gdzie te 10" pozwalało na myslenie 1 turowe, sorry nie ma ze boli trzeba jednak tak przewidywać co sie MNIEJ WIECEJ stanie w kolejnych turach tak żeby chłopaki sie spłacili. Po prostu trzeba przewidywać , chociaż troche. A do tego niestety potrzebne jest ogranie i znajomość nie tylko własnej armii ale wszystkich z którymi przyjdzie nam grac - wiec jednostka dobra , ale raczej nie dla początkujących. Oczywiście to tylko moja opinia Szeredator wybieraj co ci odpowiada i tyle.

Pozdro

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

też tak sądze jak jak sie pogra dłużej to sie jusz wyczaji jak nimi grać lecz lepiej narazie nie . dzienki;)

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Wziołem ostatnio ten oddział do testów i co?? Rewelacja.
Poważne testowanie dopiero na początku, gdyż są po dwóch bitwach z DE. W pierwszej na 2500 rozbił sie o nich uciekający fast i zarżenli aż 3 bolce samodzielnie :), wiec spisali się bardzo dobrze. Jednego z nich ściagli strzelaniem, zaś w drugiego się wbili, pogonili i wpadli w trzeciego.
Dziś na 1350, szarżowali w bok DE, którzy uciekli przez kuszników, któzy nie zdali paniki, potem znowu zastrzelili bolca i na samym końcu próbowali ustrzelić czarodziejke, która była na 1W jednak się im nie udało (ona i tak zgineła z czego innego).

Cóz jak na razie spisują się świetnie i daja rade, ale to tylko dwie bitwy, zobaczymy co dalej, gdyż zaczynam sie powaznie nad nimi zastanawić czy nie zagoszczą na dłuzej.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Artemis
Chuck Norris
Posty: 495

Post autor: Artemis »

IMO SW są b.dobrzy - Tak samo jak Kosa, dzięki nim wygrałem z DE (2 bolce w drzazgi), Skavenami (Cannonik, i strzelanie na tyły szczurków z T3) i w ogóle są to faceci od zadań specjalnych :D Działka, resztki oddziałów, bohaterowie - polecam

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

powiem tak na skawy imperium i De sa świetni (zawsze ściagna jakiś chłam) na VC też spoczko bo opużnią i tak już utrudniony im marsz ale na inne armie to już kiszka

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

no kicha ja sprawdze czy 10 trzymająca 4 magów daje rade.

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Belaner7 pisze:no kicha ja sprawdze czy 10 trzymająca 4 magów daje rade.
Powodzenia :lol:

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to nie ejst do konca głupi pomysł. Jendak ja bym dał 2x6 SW i maks 3 magów.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Belaner7
Falubaz
Posty: 1048
Lokalizacja: Swaj koło Poznania

Post autor: Belaner7 »

Niedokońca głópi?A jak się sprawdzi też tak powiesz?

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

to próbuj ;) i nie odbrażaj się, rpzecież wiesz że to tak z politoqwaniem napsiane było, zero zaczepki czy coś takeigo, a Ty już wyskakujesz :) hihi
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ