Jak pozbyć się wielkiego bydlęcia?

Orcs and Goblins

Moderator: Kołata

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
EvilOne
Wałkarz
Posty: 69

Re: Jak pozbyć się wielkiego bydlęcia?

Post autor: EvilOne »

A może coś z psów ma ogniste ataki, może działko było by dobrym wyborem.

Awatar użytkownika
Lazur
Niszczyciel Światów
Posty: 4573

Post autor: Lazur »

quas pisze:
ninjaska pisze: lepiej jak go zabija,przeciwnik sie nie rozpedzi.
bo jak on nic nie zrobi(a nie wszlo skoro potworek zje),tamten tez mu psinco zrobi to sie okazuje ze jest remis w ranach...outnumbered,fear i break.
Jak go zabije w pierwszej rundzie to chyba może i tak popędzić do przodu.
Obrazek

quas
Niszczyciel Światów
Posty: 4071

Post autor: quas »

Lazur pisze:
quas pisze:
ninjaska pisze: lepiej jak go zabija,przeciwnik sie nie rozpedzi.
bo jak on nic nie zrobi(a nie wszlo skoro potworek zje),tamten tez mu psinco zrobi to sie okazuje ze jest remis w ranach...outnumbered,fear i break.
Jak go zabije w pierwszej rundzie to chyba może i tak popędzić do przodu.
overrun przyszluguje tylko jezeli samemu sie szarzowalo.
A może coś z psów ma ogniste ataki, może działko było by dobrym wyborem.
w DoW nie ma takich jednostek.
dzialko-to juz chyba wole DD, tyz dobre i do tego bardziej trzmie klimat niz cannon ze smiesznmi ludzikami.

jedynie koboldy z goblin ecology ma plonace ataki...ale sa slabawi i raczej nie beda miec okazji postrzelania.

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

quas pisze:w DoW nie ma takich jednostek.
dzialko-to juz chyba wole DD, tyz dobre i do tego bardziej trzmie klimat niz cannon ze smiesznmi ludzikami.
A kto Ci każe dawac do obsługi ludzi? :mrgreen: Ja mam bolca, którego zrobiłem z armaty (wsadziłęm łócznie do sroka, stelarzyk itp.) do tego 3 commony i bully z instrukcja obsługi (książka). 2x grałem tym jako działem. :mrgreen: Orki mogą ukraść wszystko.
Lazur pisze:Wróce do mojej propozycji Goblin Bossa na wilku z wollopą i bąbelkami. Również orkowy klimat trzyma, kosztuje mniej punktów i nawet jeśli nie zabije to poważnie coś osłabi. Można też stosować Goblina i szamana na raz :D
Pomysł jest kiepski nie sam w sobie (jak grałem z kumplami na 900 pkt. wciągał każdego biegacza), ale przez to, że zabiera slota i to boli.

ODPOWIEDZ